Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Berrinim; cok sistematik ve düzenlisin tebrik ederimm gerçekten :KK9:

ben bir kağıda tek tek bütün günlerimde ne tüketeceğimi yazdım.bakıp da yiyorum.yoksa unutmak normal.yarın saf protein günü yaparsn tatlım. telaş yok:KK20:sen de benim gibi yaz kagıda ,kolay takip edersin.ben biten günleri de çiziyorum askerlerin şafak saydığı gibi.:KK1:kolay oluyor.sen de öyle yap karıştırmazsın bir daha:KK34:

ay ben de cok sevıyorum dondurma; su carte dorun lıghtına bayılıyorum; canım senınkı hangı tarıfle ve nasıl oluyor bılmıyorum ama cok uzun seneler once annem yapmıstı evde bır kere; evde yapınca da hıc ona benzemıyor :KK59:

evet haklısın malesef bizimkiler nefsimizi körletcek kadar..onlar zararlı maddeler içerdiğinden öyle lezzetli zaten hıııh:)kedi ciğer olayı bendeki:)ben süzme yoğurdun içine splenda limon suyu ve kabuğu bikaç damlada vanilya aroması koyarak yaptım canım..tariflerde var sanırım yanlış görmediysem..valla bence hiç yoktan iyidir..sende karıştır at dolaba bi kriz anında işine yarayabilir:KK34:

Berrinim; cok sistematik ve düzenlisin tebrik ederimm gerçekten :KK9:

valla oturdum yazdım hepsini :KK1:güçlendirme evresi de dahil diyetimin son gününe kadar yiyeceklerim yazılı:92:unutuyor insan gün içinde koşusturunca:KK66: küçük bloknot sayfalarına yazdım.kitabımın arasında duruyor.:KK34:bazen acaba bugün ne günüydü diye tereddüt edip 2 kere bile baktığım oluyor. o yüzden çok iyi oluyor.:KK51:

Yanda cıkan reklamlardaki pastaya gozum takıldı kaldı oyle baktım birkaç dakika :KK1:

yakında yiyebilicez merak etme haftada birde olsa kaçamak hakkımız olcak...zaten ben ilk iş bi pastaneye gidip şu muzlu rulo pastalardan yicem..eskiden karnım acıkınca niyeyse kızarmış bütün tavuk gelirdi aklıma genelde annem haşlama yapardı belkide ondan..şimdide tatlı isteyince direk rulo pasta geliyo:)

canımcım bencede daha açık renk bişeyler dene lacivertle beyazın kombini çok güzel oluyor... ayrıca bu sene pudra rengide çok moda kotun üstüne öye bir tunikte alabilirsin.

evt cnm yarinda biyerlere bakicam sora sizlerle paylasirim yorumlarinizi beklerim simdde beyaz ve tatli koyu pembe taktim bakalim sonuò ne olcak:KK1:

Arkadaslar bu yumruk harekati bir defa mi yapiliyor bu diyet boyunca ya? kitabi ben okudum ama hatirlamiyorum?

fistikhanim bu hareket nasil oluyor? biraz ayrintili anlatsan? yapalim da bizimkiler de kuculmesin yaaa :)

tatlımm sayfa 289 da bahsediyor yumruk harekatından.kilo verme durunca yapılıyor ama bir kereye mahsus değil.tek dikkat etmen gereken çok sık ve kısa aralıklarla yapmaman uzun aralıklarla yaparsan daha iyi olur:KK34:

kizlar size bisi sorcam ben 29da gitcem trye gece inicem sabah 12de de nisanlimi alicam havaalanindan:KK52: sabah ona tatli yapmayi planliorum cok sevdigi bir tatliyi gecen yaptim annemlere cok begendiler denemesini yaptim nisanlimada yapmaya karar verdim eve geldikten sonra supriz yapicam ona ama nasil yapsam bilemiorum yanina bisiler eklesemmi nasil yapiyim fikirlerinizi bekliorum herkesin zevki ayridir yardim edin lutfen bu arada tatliyi findikli sutlu nuriye yapicam:KK71:

tatlımm sayfa 289 da bahsediyor yumruk harekatından.kilo verme durunca yapılıyor ama bir kereye mahsus değil.tek dikkat etmen gereken çok sık ve kısa aralıklarla yapmaman uzun aralıklarla yaparsan daha iyi olur:KK34:

nasil bir hareket cnm tek bitanemi yoksa birkac tane hareketmi benim kitabim yokda:KK59:

evet sadecam; sozde benim verecek sadece 3 kg ve az kalmıs gıbı gozukuyor ama yerımde sayıyorum bu gidişle ben yakında yiyemem :KK59:

yakında yiyebilicez merak etme haftada birde olsa kaçamak hakkımız olcak...zaten ben ilk iş bi pastaneye gidip şu muzlu rulo pastalardan yicem..eskiden karnım acıkınca niyeyse kızarmış bütün tavuk gelirdi aklıma genelde annem haşlama yapardı belkide ondan..şimdide tatlı isteyince direk rulo pasta geliyo:)

nasil bir hareket cnm tek bitanemi yoksa birkac tane hareketmi benim kitabim yokda:KK59:

canım öyle fiziksel yapılan bi hareket deil...diyelimki kilon sabitlendi uzun süre yapmana rağmen veremiyosun duraklama evresine geldin o zaman 4 gün atak yapıyosun bunun adına yumruk harekatı demiş dukan..işede yarıyo ben yaptım 3 kiloya yakın verdim geçen ay..

evet canım ya; ben de bakayım tarıflere deneyeyım en ıyısı, bır de yaz oldugu ıcın hem serınletmesı hem tatlı ıstegımızı gıdermesı acısından su an bızım ıcın ıyı bır alternatıf

evet haklısın malesef bizimkiler nefsimizi körletcek kadar..onlar zararlı maddeler içerdiğinden öyle lezzetli zaten hıııh:)kedi ciğer olayı bendeki:)ben süzme yoğurdun içine splenda limon suyu ve kabuğu bikaç damlada vanilya aroması koyarak yaptım canım..tariflerde var sanırım yanlış görmediysem..valla bence hiç yoktan iyidir..sende karıştır at dolaba bi kriz anında işine yarayabilir:KK34:

canım seyir evresinde kilo vermen durunca ,yapacağın 4 günlük atak ile (yani 4 gün saf protein ile) bünyeni şaşırtıyorsun.buna deniyor yumruk harekatı:KK34:

canım öyle fiziksel yapılan bi hareket deil...diyelimki kilon sabitlendi uzun süre yapmana rağmen veremiyosun duraklama evresine geldin o zaman 4 gün atak yapıyosun bunun adına yumruk harekatı demiş dukan..işede yarıyo ben yaptım 3 kiloya yakın verdim geçen ay..

çok saolun kkizlar açiklamaniz için bende normal hareket sandim:KK1:

kızlar bende pasıf jınmastık, powerplate veya lpg dusunuyorum ama karar veremedım benım sorunum sıkılasmak hangısı ıyıdır yoksa b fit gıbı spora mı gıtsem

tweet, sıkılaşmak 2 türlü, biri cilt altı dokunun sıkılaşması, diğeri kasların çalışmasını sağlayarak kasları sıkılaştırmak. Kas sıkılaşması için powerplate, cilt altı sıkılaşması için dermaroller veya lpg veya mezoterapi, b fit bi işe yaramaz bence, hangisine ihtiyacın olduğunu biliyorsan ona göre seç, bilmiyorsan gideceğin yerdeki bu işi bilene sor, en doğrusunu yapmış olursun bence..

Son düzenleme:
Kızlar; gecen gun Prof Dr Saracoglu tv deydı. Dedi ki; Turkıyede uretılen cola ile yurt dısındaki cola arasında tat farkı vardır, bunun da nedeni yasaklı bir madde varmıs ama ne oldugunu hatırlamıyorum sımdı ve tabii yurt dısında kanunlar cok sıkı oldugu ıcın o madde kullanılmıyor ama turkıyede kullanılıyormus.

Oyle bir bilgi paylasayım dedim :KK1:

Kızlar; gecen gun Prof Dr Saracoglu tv deydı. Dedi ki; Turkıyede uretılen cola ile yurt dısındaki cola arasında tat farkı vardır, bunun da nedeni yasaklı bir madde varmıs ama ne oldugunu hatırlamıyorum sımdı ve tabii yurt dısında kanunlar cok sıkı oldugu ıcın o madde kullanılmıyor ama turkıyede kullanılıyormus.

Oyle bir bilgi paylasayım dedim :KK1:

teşekkürler tatlım:KK71:

X