Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

herkese günaydınnn, hepimize kolaylıklar diliyorum, oruç tutan, tutmayan ve tutamayanlara ama en çok tutanlara..bu sabah 1 saniyeliğine de olsa 77.9 gördüğüm için mutluyum bu devamı gelecek demektir..:KK61:

Günaydın canııımm..1 saniyeliğine nasıl oluyo :KK53: neyse görmüşsün yaa ilerde daha eksilerini görürsünüz inşallah.

Günaydın kızlaarrrr..

berriniiiiiiimmmmm,beberengoooooommm hoşgeldinizz sizleri tekrar görmek o kadar güzel ki! dün akşam telefondan okuyabildim ama yorum yazamadım size.çok özledik sizi ve muhabbetinizi.:KK71:

dün akşam sahurda diyetimi bozmadan bir kahvaltı tarzı birşeyler yedim bakalım bugün nasıl geçecek.

sizlerde durumlar nasıl.?

bu arada yoliiiiiiiiiiiiiiiiii senide özledik yaaaa gelmezsin sandım valla neyseki tekrar aramızdasın.

topiğimiz eski neşesine kavuştu ne güzellll.

hepinizi seviyorum kızlaaarrr.

bu arada cumartesi günü zeynep ablayla buluştuk onun engin bilgi ve tecrübelerinden yararlandım kendisi çok tatlı biri.öpüyorum senide zeynep ablaaaaaaa:KK52:

üle yağmuurrr zeynep ablayla kırıştırıyodunuz zaten siz ben biliyoruuummmm :KK1:
hediyeler süprüzler emanet bırakmalar falan :KK1:
canım, hoşbulduk yerim seni, nasıl gidiyor seyir?
ay canımın içiii haklısın yollymmm nerde benim yoliiim hadi bir şeyler yaz yoliiiii :))))
ben reglim canım henüz sahura veremedim kendimi :KK1:
Ben bi dine yöneldim ya oruç tutmak istiyorum, içimden geliyo benim deeee :KK17:
Tutçam ben de bana ne :KK76:
güçlendirmeye geçicem haftaya başlarım oruca 1 hafta rötarlı olsa da :KK17:

canım ben de beklerim seni aşk olsun önümüzdeki pazartesi geçelim mi güçlendirmeye?

hii başınız sağolsun, aşk olsun böyle bi durumda bahane mi aranır? Geldik, buradayız hep beraberiz yine :KK70:

Alıntıdır:
Unutmayın! Yapacağınız bir küçük hata bir balona iğne batırmaya benzer. O güne kadar diyetiniz için sarfettiğiniz tüm emekleriniz boşa gidebilir. :)))

Allah kabul etsin. :)

not: destek için birbirimize hep hatırlatalım diye yazıyorum, muhalefetliğimden değil. Yoksa sizin o iki ısırıklık kaçamağınıza oh iyi olmuş afiyet olsun desem, arkası gelebilir. Ben sadık dukancıyım, berrine şikayet ederim valla :KK19: :KK1:

canımmm bende hastalanıcam ya şimdi bu hafta cumartesi günü falan bakalı duruma göre o zaman olmadı haftaya geçeriz

yolandaaaa kızzzz nerelerdesinnn kocişi buldun bizi unuttun dimi :KK54:

noldu eşinin iş durumu geliyor mu artık temelli

Arkadaşlar dün 5+5 in son günüydü az önce tartıldım veeeee tatam 57.5 :KK52::KK52::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19:....+ larımla birlikte toplam 2 kilo eksildim....ve ramazan nedeni ile güçlendirmeye geçiyorum...:KK42::KK42:..geriye kalan kiloyuda güçlendirmede verirsem ne ala...herkese hayırlı ramazanlar...:KK34::KK34::KK34:

Günaydınn :))

Bugün diyete başlayalı tam 1 ay oldu, 1 temmuzda başlamıştım ve tam 7.1 kilo verdim :KK61:

Maalesef bir türlü yürüyüşlerime başlayamamıştım, demek ki spor yapsam cidden 10 kiloyu bulucaktım, 2 gündür yürüyüşlere de başladım, bakalım ağustos ayı performansım nasıl olcak :) Hepinize kolay gelsin.

canımmm bende hastalanıcam ya şimdi bu hafta cumartesi günü falan bakalı duruma göre o zaman olmadı haftaya geçeriz

olur canımın içi sen nasıl istersen :)))

Bugün diyete başlayalı tam 1 ay oldu, 1 temmuzda başlamıştım ve tam 7.1 kilo verdim :KK61:

Maalesef bir türlü yürüyüşlerime başlayamamıştım, demek ki spor yapsam cidden 10 kiloyu bulucaktım, 2 gündür yürüyüşlere de başladım, bakalım ağustos ayı performansım nasıl olcak :) Hepinize kolay gelsin.

ouuu tebrik ederim ben o kadar zamanda veremedim o kadar kilo :KK1:

Ben de yasomu bekleyip güçlendirmeye geçicem kendisiyle birlikte :))))
ayy canım benim yaaa güçlendirmeye geçmek için ölüyodum ama şöyle dedin valla eylüle kadar geçmem istersen beklerim hehehehe
yolanda bence de geçmişte takılıyo cevap hazırlıyo :KK1:
kızlar hadi ama eğlenceye tam gaz devam!
Nerdeyiz yahu döndük o kadar bak sırf eğlencemiz devam etsin diye kendimi tuttum uzatmadım mevzuyu sustum valla çatlarım görürsünüz :KK1:

üle yağmuurrr zeynep ablayla kırıştırıyodunuz zaten siz ben biliyoruuummmm :KK1:
hediyeler süprüzler emanet bırakmalar falan :KK1:
canım, hoşbulduk yerim seni, nasıl gidiyor seyir?
ay canımın içiii haklısın yollymmm nerde benim yoliiim hadi bir şeyler yaz yoliiiii :))))
ben reglim canım henüz sahura veremedim kendimi :KK1:
Ben bi dine yöneldim ya oruç tutmak istiyorum, içimden geliyo benim deeee :KK17:
Tutçam ben de bana ne :KK76:
güçlendirmeye geçicem haftaya başlarım oruca 1 hafta rötarlı olsa da :KK17:

delisin kızım sen deliiii:KK9: benim seyir seyrinde devam ediyor herkes sen git gide zayıflıyorsun desede kilom aynı henüz bir kıpırdama yok,bende ramazanda güçlendirme düşünüyordum ama bi kaç gün normal şekilde deniycem baktım olmuyo öyle geçicem güçlendirmeye.aksam kızdılar bana ramazanda diet olur mu diye sahurda yediklerimi görünce bizimkilerde özende bana:KK60: inşallah tutarsın canım çok güzel olur valla.keşke istanbulda olsaydınız iftar yapardık hepberaber.

belkide fırsat olur gelir istanbul dışından diğer kızlar (hayali bile güzel:97:

şöyle oluyor yağmurcum, tartıya çıkılıyor, 77.9 görülüyor hemen ardından 78.0 oluyor, aradaki süre 1 sn..sonra yine oynamıyor:KK59:

heee şimdi anladım.sen dukan amcanın sağ gösterip sol vuran tarafına denk gelmişsin:KK60:

Arkadaşlar dün 5+5 in son günüydü az önce tartıldım veeeee tatam 57.5 :KK52::KK52::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19:....+ larımla birlikte toplam 2 kilo eksildim....ve ramazan nedeni ile güçlendirmeye geçiyorum...:KK42::KK42:..geriye kalan kiloyuda güçlendirmede verirsem ne ala...herkese hayırlı ramazanlar...:KK34::KK34::KK34:

hadi hayırlı uğurlu olsuuuunnn..bence 2 kilo gayet iyi.

harikasın yaaa 7.1 kilo ne demeeek benim toplam vermem gereken kiloyu 1 ayda vermişsin bu inanılmaz maşallah maşallah.

beberengoooommm kız bak ben bu hatun sayesinde iyice gaza geldim:KK60:

Chnd bir ayda 7 kilo ne demek :KK70:
Çok tebrik ederim, devamı da böyle olur umarım. Darısı başıma:)

Maraton uzun ama verilecek kilo çok oldu mu daha kolay gidiyo kilolar
Seaborne sen dubaide yaşıyordun değil mi? Jelatin ve low fat cacao bulabiliyor musun?
jelatinle ilgili bilgiye ulaşabildin mi hiç?
Güçlendirme için tariflere dadanıcam sanırım canım çok fena pasta mamülleri çekiyo da sütlü tatlı da çıkarayım aradan diyorum :KK1:

delisin kızım sen deliiii:KK9: benim seyir seyrinde devam ediyor herkes sen git gide zayıflıyorsun desede kilom aynı henüz bir kıpırdama yok,bende ramazanda güçlendirme düşünüyordum ama bi kaç gün normal şekilde deniycem baktım olmuyo öyle geçicem güçlendirmeye.aksam kızdılar bana ramazanda diet olur mu diye sahurda yediklerimi görünce bizimkilerde özende bana:KK60: inşallah tutarsın canım çok güzel olur valla.keşke istanbulda olsaydınız iftar yapardık hepberaber.

belkide fırsat olur gelir istanbul dışından diğer kızlar (hayali bile güzel:97:

harikasın yaaa 7.1 kilo ne demeeek benim toplam vermem gereken kiloyu 1 ayda vermişsin bu inanılmaz maşallah maşallah.

beberengoooommm kız bak ben bu hatun sayesinde iyice gaza geldim:KK60:

yavruuuummmm yaşasın sen gaza gel tebi ya ohhh bana da diyolar hep yeter artık zayıflama diye ama tartılmadım henüz durumu bilmiyoum yerimde sayıyosam yumruk çakıcam öyle geçicem güçlendirmeye
ne yidin sahurda ayol söyle bizlerle de paylaş
paylaş bizimle yaaaaaağğğmuuuuurrrr -grup terapisi sesi- :KK1::KK1:
Ben İstanbulda yaşıyorum anacım. Hatta şu an marmara göztepe kampüsündeyim. Beklerim :KK42:
İstanbul dışındakiler gelemese bile bi iftar organize edebiliriz.
Çünkü biz burada fiziksel özelliklerimizden çok birbirimizin davranışlarını, düşüncelerini tanıyoruz öncelikle. Huyunu suyunu öğreniyoruz az çok ki bu da sanal arkadaşlıkların en güzel yanı. Sonuçta hemcins arkadaşlıklarda da önemli olanın bu olduğunu düşünüyorum. :KK70:

Çok tatlısınız hepiniz, çok teşekkür ederim :))

Hızlı kilo vermemde ilk ay olmasının ve tabi ki verilecek kilomun çok olmasının da etkisi olduğuna inanıyorum ama şu da bir gerçek ki diyetin izin verdiklerinin dışına çıkmamaya çok özen gösterdim.

Spor yapamıyorsanız kesinlikle zaman ayırmaya çalışmanızı tavsiye ederim ama, sadece 2 gündür yürüyüş yapıyor olmama rağmen bu 2 günlük yürüyüşün etkisi bile büyük oldu. :KK61:

olur canımın içi sen nasıl istersen :)))

ouuu tebrik ederim ben o kadar zamanda veremedim o kadar kilo :KK1:

Ben de yasomu bekleyip güçlendirmeye geçicem kendisiyle birlikte :))))
ayy canım benim yaaa güçlendirmeye geçmek için ölüyodum ama şöyle dedin valla eylüle kadar geçmem istersen beklerim hehehehe
yolanda bence de geçmişte takılıyo cevap hazırlıyo :KK1:
kızlar hadi ama eğlenceye tam gaz devam!
Nerdeyiz yahu döndük o kadar bak sırf eğlencemiz devam etsin diye kendimi tuttum uzatmadım mevzuyu sustum valla çatlarım görürsünüz :KK1:

valla hem kilo vermeni istiyorum regl sonrası hemide biraz yumruğa ihtiyacın olsun diyorum bir hafta daha uzasın da bende bi kilo daha verebileyim diye heheheheheh ne kadar bencilim dimi :KK1: benim şimdi karnım şiş 2-3 güne hastalanıcam bu sabahta 58,800 geldim bu hafta diyet sayesinde 800 gram gitse regl sayesinde de 1 kilo gitse aslında ben tamam olurum bu hafta diyorum ama ne bilim verdikçe veresim geliyor işte :KK1:

yavruuuummmm yaşasın sen gaza gel tebi ya ohhh bana da diyolar hep yeter artık zayıflama diye ama tartılmadım henüz durumu bilmiyoum yerimde sayıyosam yumruk çakıcam öyle geçicem güçlendirmeye
ne yidin sahurda ayol söyle bizlerle de paylaş
paylaş bizimle yaaaaaağğğmuuuuurrrr -grup terapisi sesi- :KK1::KK1:
Ben İstanbulda yaşıyorum anacım. Hatta şu an marmara göztepe kampüsündeyim. Beklerim :KK42:
İstanbul dışındakiler gelemese bile bi iftar organize edebiliriz.
Çünkü biz burada fiziksel özelliklerimizden çok birbirimizin davranışlarını, düşüncelerini tanıyoruz öncelikle. Huyunu suyunu öğreniyoruz az çok ki bu da sanal arkadaşlıkların en güzel yanı. Sonuçta hemcins arkadaşlıklarda da önemli olanın bu olduğunu düşünüyorum. :KK70:

geldim geldim hemde öyle bir geldim ki sorma :KK9: ya öyle özenerek birşeyler hazırlamadım yaf yulaf kepeği ve buğday unuyla 2 tane krep yaptım.dün buğday kepeği almayı unuttuğum için bi kereye mahsus kullandım.bakalım tartıya nasıl yansıycak merak ediyorum:) domates,peynir,yağsız kızarmış biber ve çayımla bi güzel hüplettim.krallar gibide doydum..kreplerin hepsini yiyemedim zaten 1,5 yeterli geldi bana.:KK9:

iftar organize edelim o zaman yakınmışsın bize sen.bizde ümraniyedeyiz zeynep ablayla. bencede önemli olan önce kafa yapılarımızın uyması ki buda çok çok güzel uydu:KK71:

valla hem kilo vermeni istiyorum regl sonrası hemide biraz yumruğa ihtiyacın olsun diyorum bir hafta daha uzasın da bende bi kilo daha verebileyim diye heheheheheh ne kadar bencilim dimi :KK1: benim şimdi karnım şiş 2-3 güne hastalanıcam bu sabahta 58,800 geldim bu hafta diyet sayesinde 800 gram gitse regl sayesinde de 1 kilo gitse aslında ben tamam olurum bu hafta diyorum ama ne bilim verdikçe veresim geliyor işte :KK1:

wuuwwww matematiğe bak regli olmadan pazarlık yapıyo:KK60:

ay eveet! Benim hedef kilom 58di şimdi 57ye bi düşsem mi yaa falan diyorum :KK1:
ohhh reglle birlikte bence 1 kilo rahat gider canım benim

geldim geldim hemde öyle bir geldim ki sorma :KK9: ya öyle özenerek birşeyler hazırlamadım yaf yulaf kepeği ve buğday unuyla 2 tane krep yaptım.dün buğday kepeği almayı unuttuğum için bi kereye mahsus kullandım.bakalım tartıya nasıl yansıycak merak ediyorum:) domates,peynir,yağsız kızarmış biber ve çayımla bi güzel hüplettim.krallar gibide doydum..kreplerin hepsini yiyemedim zaten 1,5 yeterli geldi bana.:KK9:

iftar organize edelim o zaman yakınmışsın bize sen.bizde ümraniyedeyiz zeynep ablayla. bencede önemli olan önce kafa yapılarımızın uyması ki buda çok çok güzel uydu:KK71:

yağsız kızarmış biberi nasıl yapıyosun yağmurum? Közler gibi mi?
Ohhhh afiyet olsun canım, benim de bugün mönümde dukan beğendi var :KK1:
Dün elceğizlerimle yaptım :KK1:
son cümlelerine içtenlikle katılıyorum canikom, ayrıca iftarın tadı sultanahmette çıkar dememi beklemeyin çok kalabalık oluyo :KK1:
Ben fatihte oturuyorum elhamdülillah müslümanım :KK1: ama nereye isterseniz gelirim yani bana yol sorun değil ömrüm yollarda geçti çünkü alıştım :KK1:
Kızlar gelsin, konuşalım. Yolanda da ataşehirde oturuyodu.

X