sırttaki tüyler için ne yapmalıyım ?

Alınca elbette güzel oluyordur da peki çıkma aşamasında nasıl oluyor kızlar kötü bir görüntü oluyor mu? Hadi şimdi sorun değil de evlenince filan nolur bilmiyorum.:KK17:

canım her aldırdıktan sonra 5 gün boyunca düzenli olarak karınca yağı sür ben düzenli şekilde kullanamadım bıraktım süremedim...karınca yağının oldukça faydasını duymuştum

Valla gerektiği zaman boğazımdan aşağıya kadar aldırıyorum evet:)) çünkü işlem bittikten sonra tüysüz pamuk gibi bir vücut görünce insanın hissettiği mutluluk gibisi yok inan. Her ay aldırmana bile gerek kalmıyor. Bir de bacak tüyleri gibi öyle çıkmakla çıkmamak arasında kalıp insanı rahatsız etmiyor. Göbek kılları biraz sertleşti bende ama sadece orayı düzenli alıyorum ve çok seyreldi. Tatile gitmeden önce aldırırsanız çok çok rahat edersiniz.Yalnız ense kısmına dikkat etmesini söyleyin kuaföre, doğal bir şekilde alsın saçınıza girmesin. 10 senedir kışın sadece 2 kere yazın da 1 kere aldırıyorum ve çok memnunum.

teşekkürler cevabın için öncelikle.peki sade belimin alt tarafnı aldırsam üstler dursa kötü bi görüntümü olur acaba?:44:çünkü yukarı tarafta tüğlerim az

Belinden aşağısını aldırıp bakarsın nasıl durduğuna o zaman, nasıl duracağını bilmiyorum canım. Ama üst tarafta hiç tüy olmasa bile ağda ölü deriyi de aldığı için cildinde renk farkı olur daha kötü durur diye düşünüyorum. Üstte tüyler azsa ağda zaten onları çoğaltmaz, kesin konuşmayayım yine de en azından benim hiç azaltmadı ve seyreldi.

Tüylerin çıkış aşamasına gelince, evlenmene 1-2 sene varsa yukarıda bir arkadaşın dediği gibi karınca yumurtası yağı kullanırsın hiçbir şey kalmaz:)) Düzenli kullanmak şart gerçekten, ben de yüzümde kullandım, düzensiz olduğu halde fark etti. Bir de evleneceğiniz insana hafiften tüylü olduğunuzu söylerseniz gördükleri zaman garipsemezler ki erkeklerin kıl şeklinde olmayan tüylerden rahatsız olduğunu düşünmüyorum.

öncelikle hepinize selam olsun...hepiniz harika seyler paylasmıssınız..bende aynı dertten yakınıyorum kızlar bel sırt kol vs kıl tüy:))kolları bi şekilde hallediyorum ama sırt ince acık tüyler ama uzadıı hemde hiç almamama ragmen:KK43:((çok üzüyrm son 6 ayda böle oldu..hafif bi polikistk over var dedi doktor..sizce alıyımmı?yoksa zamanla dökülürmü:KK43:

Rahatsızlığın varsa aldırma, tedavisini olduktan sonra bir bak istersen ne durumda tüylerin. Şuan için aldırmaman en iyisi bana göre. Geçmiş olsun bu arada :KK71:

Valla aldıktan sonra bu kıllarla uğraşırım, bıkmam ben diyorsan aldır.
Yok benim gibi bıktıysan kıllardan boşver gitsin. Tek tüy sorunum orası olsa keşke. :KK14:

ya kusura bakma çok merak ettim tüm vücut pahalıya ptlamıyormu ne kadara mal oluyor bendede aynı problem var.ama ben karayım tülerimde o yüzden kara diye düşünüyordum.mesela benim faullerden çektiğimi bir allah bir ben bilirim lise zamanlarında azmı dalga geçip incittiler vicdansızlar.ama şimdi ağda bantlarım var ayda bir ancak çıkıyorlar hiç uğraşmıyorum yapıştır çek önceden sivilce döküyordu şimdi oda olmuyor.tüm vücut zahmetli alınmaz diyip hep kapalı abiyeler falan alıyordum çok uğraştırmıyorsa bende yaptırayım ya.bari birkaçkere dekolte giyineyimde kına gecelerine hevesimi alayım ya.

Yapan yerin fiyatına göre değişiyor fiyatlar. Ben en son 100 tl civarı yaptırdım ağdayı ama zaten her ay yaptırmıyorum yaptıramam da. Sadece yazın tatile çıkmadan tamamını aldırıyorum vücudumun. Kışın da giyeceğim abiyeye göre değişiyor. Mesela sırtım açık olacaksa hemen sırtımla göğüs bölgemi 20 liraya aldırıyorum ve kurtuluyorum. Bazen sadece sırtımı aldırıyorum, ön tarafı kendim alıyorum falan filan işte:)

arkadaslar benim bir sorum olucak agda yaptirdiktan sonra sivilce gibi biseyler cikiyor onlara bi cozum biliomusunuz ? yardimci olursaniz cok sevinirim ..

Ben genelde bepanthene kullandım ama bir de madecassol var o da gayet iyi. Ağda yaptırmaya başladığım zaman çok fazla sivilcem oldu ama artık vücudum alıştı galiba, hiç sivilce olmuyor. Umarım sizde de çok geçmeden sivilceler biter.

evlendiğimizde ne olacak peki? benim de tüm vücudumdaki tüylerle aram bozuk. şimdilik tek tük gerekli gördüğüm bölgeleri sadece kolumu vs alarak idare ediyorum ama evlendiğimde ne olacak bilmiyorum. bir de tüylerim o kadar çabuk uzuyor ki. tüm vücuda ağda yaptırsam hiç başedemem. lazer epilasyonun ince tüylerde işe yaramadığını bugün klinikleri dolaşarak öğrenmiş oldum :KK43: temmuza düğünüm var kızlar ne yapayım sizce

altı ay kadar dişini sıkarsın sonra eşine alıştıktan sonra artık problem etmezsin heralde.oda etmez ondan sonra... biz çok takıyoruz galiba kafaya.gerçi takılmayacak gibide değil.bende problem yapıyorum ama ne yapalım düzeleceği yok bari kafayı bozmayalım...

evlendiğimizde ne olacak peki? benim de tüm vücudumdaki tüylerle aram bozuk. şimdilik tek tük gerekli gördüğüm bölgeleri sadece kolumu vs alarak idare ediyorum ama evlendiğimde ne olacak bilmiyorum. bir de tüylerim o kadar çabuk uzuyor ki. tüm vücuda ağda yaptırsam hiç başedemem. lazer epilasyonun ince tüylerde işe yaramadığını bugün klinikleri dolaşarak öğrenmiş oldum :KK43: temmuza düğünüm var kızlar ne yapayım sizce

evet bende de aynı sorun var, ama ben bi tek bende sanıyordum. burda birçok kişide oluğunu duyunca rahatladım. benim de temmuzda düğünüm kara kara ne yapacağımı düşünüyorum. bacak, kolaltı ve bikini için lazere gittim ciddi oranda azaldı. göbek ve bel bölgesi için çok tereddüt etmeme rağmen lazere başladım. ama daha birkaç seanstır gittiğim için sonuç alıp almadığımı zaman gösterecek:KK43:(

Evleneceğiniz insan anlayışlı olacaktır eminim. Biz çok takıntılıyız, pürüzsüz olmak istiyoruz ama eşler o kadar takmaz hanımlar. Evli değilim ama biliyorum :) Zaten sırttaki, göğüsteki tüyler çıkarken bacaktaki gibi rahatsız etmez. Çok üzülmeyin bu duruma, bacaklar daha önemli, onları halletmek çok daha önemli.

X