Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

ay bitanede ben anlatiyim :KK1:
Benimki baya bildiğiniz rezillik-
Bir gün otobüsteym evimiz merkeze uzak olduğu için canım sıkılıyor tabi ben hiç durur muyum :KK14:
Otobuste yazılar asılı olur ya hani' özel günlere otobüs temin edilir' diye aradım çalıyo bi baktm şöför açtı :KK52: gülme krizne girdim gülemiyorum başımı cama soktum resmen tlefon hala açık şöför alo aloo diyo, ben yarıldım tabi o an sen ben hoporlöre al :KK52:
Adam alo aloo aloooo dedikce ses benim telefonumdan :KK53:
Herkes bana dönüp bakar derin bi sessizlik ve beklenen tepki şöförden gelir '' Bayan napmaya çalışıyosunuz?'' :KK53:
:KK1::KK1::KK4:
Ve ilk durakta beni indirir :KK53:

Gülmekten catliycam :KK60::KK60::KK60:

Gecen sene ramazan bayraminda nisanlimin babasi ameliyat oldu. Gece refakatci olarak nisanlim kalacakti yanin da ben de hem destek olayim hem de gecmis olsun diye atladim hastaneye gittim. Aradim nisanlimi hangi bolum hangi servis diye sordum capa hastanesi turladim bir turlu tarif ettigi binayi bulamiyorum. Yanlis tarif ediyorsun diye telefonda sayiyorum birde zavallim bina onunde beni bekliyor. Yarim saatten fazla capa turu yaptiktan sonra dayanamadi yanlis tarif ediyorum diye guvenlige verdi telefonu. Guvenlik eczaneden sola don diye tarif ediyor ben israrla hayir burda binalar bitiyor diyorum en sonunda guvenlik dayanamadi hanimefendi siz cerrahpasada oldugunuza eminmisiniz demesiyle benim soka girmem bir oldu ay sey ben capadayim diyince nisanlima telefonu verip abi onun gelmesi 40dk bulur merak etme demesi bir oldu. Ben renkten renge girdim gulmekten konusamadi tabi capadan cikip cerrahpasaya gidisimi anlatamam. Tabi o kadar tariften sonra yattigi bolumu bulmam kolay oldu ama her firsatta hatirlatip dalga gecer ben derim cerrahpasa bizimki anlar capa diye

17/11/2009➰11/05/2014 💏👰 yeni hayata merhaba

Benim de aklima oyle aman aman bi sey gelmedi ama cok icime oturan bi taneyi anlatayim :KK70:
Kizlsr benim sevgilimin kirpikleri cok uzundur. Kocaman gozleri upuzun kirpikleri vardir (masallah). Tabi ben de kıl tuy fakiri olarak bildigin cocukla yarisiyorum 7 kat rimelle falan gidiyorum. Bir gun yine buluscaz ikinci ayimizda falaniz en fazla. Tabi şık şıkıdım gidiyorum yanina. Makyajimi yaptım baktım rimel asagidaki banyoda kalmis dedim cikarken surerim. Aceleyle cikarken unutmusum gitmis. Yolda telefonun ekranindan bakarken farkettim. Sevdicegin yanina gittim yuruyoruz ama yuzume degisik degisik bakiyo. Allah allah diyorum bi şey mi var falan. Iyice yanasti yanasti 'askim kirpiklerini neden yanina almadin' diye sorunca ben alli morlu bi renge burundum tabi. Napayim oluum onun alt kirpikleri kadar benim toplam kirpigim yok. Cocuk da o gun yetmis kat rimelsiz halimle karsilasinca dumur oldu tabi

Benim de aklima oyle aman aman bi sey gelmedi ama cok icime oturan bi taneyi anlatayim :KK70:
Kizlsr benim sevgilimin kirpikleri cok uzundur. Kocaman gozleri upuzun kirpikleri vardir (masallah). Tabi ben de kıl tuy fakiri olarak bildigin cocukla yarisiyorum 7 kat rimelle falan gidiyorum. Bir gun yine buluscaz ikinci ayimizda falaniz en fazla. Tabi şık şıkıdım gidiyorum yanina. Makyajimi yaptım baktım rimel asagidaki banyoda kalmis dedim cikarken surerim. Aceleyle cikarken unutmusum gitmis. Yolda telefonun ekranindan bakarken farkettim. Sevdicegin yanina gittim yuruyoruz ama yuzume degisik degisik bakiyo. Allah allah diyorum bi şey mi var falan. Iyice yanasti yanasti 'askim kirpiklerini neden yanina almadin' diye sorunca ben alli morlu bi renge burundum tabi. Napayim oluum onun alt kirpikleri kadar benim toplam kirpigim yok. Cocuk da o gun yetmis kat rimelsiz halimle karsilasinca dumur oldu tabi

Kirpiklerini niye yanina almadin???:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlar erkek arkadaşım Bursa'ya göreve gitmişti bende hazır yakınken onu bi göreyim akşam tekrar giderim diye gittim. Ay herşey süperdi yolda yürüyorduk bi çocuk geldi 14 yaşlarında falan, yüzüme bakarak ''Kamiller'' dedi. Çaktırmamaya çalıştıysam da çok pis utandım . O veledi bi bulayım popişine terliği şaplatacağım :)))) irezil etti beni
Yemin ediyorum gozumden yaslar geldi aglasam bukadar yas gelmezdi:KK1::KK1::KK1:esim ne oldu diyor anlatmam 5dk.surdu gulmekten konusamadim:KK1::KK1:
Yaaaa gozumde canlandirfimda :KK1::KK1::KK1:

Yemin ediyorum gozumden yaslar geldi aglasam bukadar yas gelmezdi:KK1::KK1::KK1:esim ne oldu diyor anlatmam 5dk.surdu gulmekten konusamadim:KK1::KK1:

Ay canımm Allah ağlatmasın hep Gül :)) valla o an yerin dibine girmek istedim hiç gülemedim ben :)) aklıma geldikçe utanıyorum valla. Ama ne pahasına olursa olsun o mutlu günlerimize tekrar gitmek isterdim :'(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

kızlar ben bu sene ağustosta evlendm zaten neyse 3 aylık evliyim ve hamileyim kaynanam görümcem (17) kaynım (10) bide eşim varız bzdeler bizde kalacaklar.neyse kocişimle hafif tartıştık ortam buz gibi bunlar bi hint filmi izlemeye başladılar 4saatlik bekle bekle bitmio tvye bağladılar pcyi de uyuyorum olmuo mutfakla uğraştım zaman geçmio neyse filmin sonuna yaklaştılar bende yerde uzandım herkes filme bakıo sıkıldım ya bende bi havalar görmeniz lazım kimseyle konuşmuorum neyse birden tam da filmin en sessiz yerinde pırrttt die bi ses herkes filma odaklandı duymamazlıktan geldi ama nasıl kızardım :) :) çok fena bide havalıyım benden hiç böle bişe beklemezler.Sonra dedim ki ben yaptım hamileyim ya bebek gaz yapıo :) herkes gülmekten kırıldı görümcem yaptı sanmışlar kendmi ele vermiştim :) bu ince sess kocişimle barıştırdı ma napım film çok uzundu bitti anansu vermek istedim :p:KK52:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kamiller ne ki niye guldunuzki ayyy espriyi anlatn bna:KK43:( of

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sürmeden gitmem unutmusumda yolda satin aldiydim

Pedle ilgili yorumları okuyunca aklıma geldi.
Yine her zamanki gibi vakitsiz regl olmuşum.
Nişanlım beni bekliyor buluşacağımız yerde ve benim evden çıkmam için 10 dakikam var.
Aracele nasıl olduysa pedimi takmayı unuttuğumu farkediyorum ve odamda zamandan kazanmak için takıyorum.
Poşetini yere atıyorum yapışkanlı kısmı çorabımı giymek için yere oturunca popoma yapışıyor.
Ve ben havalı havalı ahenkle dans eden maşalı saçlarımla sokakta süzülüyorum.
Metro beklerken millet niye bana bakıyor,deli mi bunlar diye düşünüyorum ama bi yandan da herhalde çok havalı oldum ondan bakıyorlar diyorum.
Nişanlımın beklediği durakta iniyorum. Nişanlım popomdan sallanan birşeyi farkediyor,alıyor ve elimden tuttuğu gibi çekiştire çekiştire oradan uzaklaştırıyor beni.
Daha sonra çöpe attığı mor poşeti farkediyorum.:26:
Tahmin edin bakalım hangimiz daha mordu.Ben mi? Yoksa pedin poşeti mi? :KK30:

Nisanliniz kizdimi

yalnız seninki de ritmikmiş bozooort :KK60: :KK60:

buna benzer bir şey oldu ya bende de. ben ilkin ilişki sırasında hava birikip ses çıktığını bilmiyordum şeyden :KK53: ilk çıktığında da valla önden ben tutamıyorum falan demiştim :KK60:

hatta çarşıya çıkmıştık orda da kaçıyor sürekli hala önden. aşkım kaçıyor diyip elini sıkıyorum ne kaçıyor aşkım diyor kaçıyor kaçıyor duymasınlar kaçıyor :KK60:

ya bi kere de tam romantizmden sonra aşkımın kucağına yatmışım he böyle o fısss diye ses geldi o sessizlik o sessizliği kapama çabalarım uf başka an mı yoktu ya :KK53: çaktırmadı ama duymuştur :KK17:

daha da yapmadım uf ama çok zor oluyor ya karnım ağrıyor hep :KK53:

Hepsinin içinde sana güldum mahvoldum

Son düzenleme:
Arka sayfalarda gördüm şimdi bak da aklıma geldi. üniversiteye hazırlanırken artık son safhalar ve 2 ay kalmış sınava. dersimize de başka bir matematik hocası girdi o gün hocamız yokmuş dersanede. benim de kafa dalgın tabi :KK53:

hani filmlerde tüm sesler yok olur gürültünün içinde etraf flulaşır ya o haldeyim. ama boğuk bi ses geliyor bana uzaktan. sıra arkadaşım da dürtüyor beni just just diye ha ne diyorum ve tahtada gördüğüm ilk üçgen sorusuna cevaben "kök 3" diyorum

ve herkes gülüyor, neden anlam veremiyorum

hoca yine bir şeyler diyor ama benim için sadece ağzı oynuyor

"ya işte kök 3, kök 3 hocam." diyorum :KK60:

sıra arkadaşım sessizce mırıldıyor

"just, adın ne diye soruyor adam yarım saattir" diyor

"10 yıllık matematik hocalığımda daha böyle isim görmedim" demişti :KK9:

ve o günden sonra kök 3 olmuştu lakabım :KK53:

Bayildim

Ay canımm Allah ağlatmasın hep Gül :)) valla o an yerin dibine girmek istedim hiç gülemedim ben :)) aklıma geldikçe utanıyorum valla. Ama ne pahasına olursa olsun o mutlu günlerimize tekrar gitmek isterdim :'(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sizin msj inizi okurken birazda kendime guldum :))
Bizde esimle sizin gibi sevgiliyken sahilde geziyorduk durmadan gelen cicekcilerden biktik :/ en son gelen cicekciye edim dildiz taklidi yapti, kadinda suratina bakarak ALLAH DİLİNİ ALMIŞ dedi(çingene şivesiyle :)))
Sanki kulaklarimizde duymuyor terbiyesuz kadin :))
Iste sizin ve bizim anılar birlesince ben bir 5dk.araliksiz guldum :))

aklıma bir anım daha geldi kendi kendime gülmeye başladım gene..

11 yıllık evliyim,koca koca adamlar olduk ama zeka yaşımız halen 6:KK55::KK55:

eşimle evde durmadan şakalaşırız,birbirimizi kovalar gıdıklarız korkuturuz felan,:KK35:

korkutma günlerinden sonra intikam almak için uygun anı kolluyorum tabi:KK53::KK53:

velhasıl gecenin bir körü yatağa yol alırken eşim sen yat ben duş alıp gelicem dedi..

aha dedim intikam saatti mevcan:KK47:

iyi tamam sessiz ol acaip uykum var diyip jet hızıyla geceliklerimi giyip yatağa girdim

tabi eşimi kolluyorum,ışıkların hepsi kapalı su sesinin kesilmesi ile beraber soluğu kapının ardında aldım.

eşim odaya girdi ışığa uzanması ile benim böhhhh demem bir oldu:KK52::KK52:

adam nasıl tırstıysa, ananı s.... diyip güm diye kapıyı itti..

ben kapı ile duvar arasına sinek gibi yapıştım:KK37::KK37:

avrupa yakasındaki burhan altıntop gibi, hey onbeşli türküsü eşliğinde beynimde uçuşan kuşları izledim..

nemi oldu burnum kanadı,kafamın arkası şişti,:KK43:

ama halen akıllanmadık,şeytan dürtmeye görsün....
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Bizde bu korkutma isini cok yapariz ama neysrki kimsenin kafasina gozune bisey olmadi.....
Yeni hikayelerini bekliyorummmmm

ister görücü usulü olsun,ister tanışarak.nostaljik anlara bağlandığımızda hoş bir tebessüm konar yüzümüze...hele ki o ilk görüşmelerde,buluşmaya son yarım saat/bir saat kalaki hallerimiz.o,tamamen harika görünmek için çabalarımız ve onun yanında su gibi akan zaman...ama bir de hiç hesaplanmayan,kontrol dışı olan anlar vardır ki,bunu o an 'aha dünyanın sonu geldi işte!'dediğimiz,ve şu an o rezil olduğumuz ana gülebildiğimiz nahoş durum.işte arkadaşlar benim merak ettiğim de tam o andır.eşinize ilk nasıl rezil oldunuz,bu durumu nasıl toparladınız ya da toparlamaya gayret ettiniz?konuyu açan benim o halde ilk rezil olduğum anı ilk ben anlatayım:
90'lı yılların sonunda cep tel. bilinirdi ama öyle herkeste olmazdı.olanarda da zaten 'çeksin' diye masa üstüne koyarlardı cafe gibi yerlerde-ki bu bazıları için ucuz hava atma yöntemi olurdu.neyse...eşimle tanışalı henüz 1-2hafta olmuş ve bu buluşma hala önemli sayılanlardandı.1saat kala buşumaya,asi saçlarımı yatıştırmış, kıyafet seçilmiş,ozon tabakasını delecek kadar parfüm sıkılmış,makyaj 4 kere yenilenmişti.ayna karşısında gereken bakış ve gülümseme provaları yapıldıktan sonra büyük bir heyecanla yanına varılmıştır.her şey planlandığı gibi giderken, eşim birden gelecekle ilgili planlarını anlatır:'işimden memnunum ama ileride bi GSM-shop açma gibi bir fikrim var.gelecek onda ve bu işi yapan da pek yok.'o an dondum.pek duyulmayan bu GSM-shopu ben her nedense cinsel shop olarak anlamıştım.yetmedi bir de sesli olarak ifade ettim:'harika bi işin var neden bi seks-shop açma ihtiyacı duyuyorsun?'o anki suratını ne siz sorun ne ben söyleyeyim!doğru duyduğumdan o kadar emindim ki bi de sapık damgası vurmuştum içimden.bir an sustu sonra soğuk bir sesle:cinsel diil GSM-shop!'dedi.ve susmaya devam ettik sağ sola bakarak.....

Ya siz beni guIdurdunuz,AIIah da sızı guIdursun:) benım de ufak bı rezıIIıgım oIdu,nısanIımIa profıteroI yerken bır yandan bana bı esprı yaptı,ben de guIdum resmen agzımdan profıteroI parcası onun eIıne atIadı ve cok komıktı:) tabıı kı guIme krızıne grdık:)

Bir gün düdüklü tencerede yemek pişiriyorum nohut yapmıştım. Evde de eltimler var, ex.eşte onlarla oda da takılıyor. Ben bir ara mutfağa gittim ne göreyim düdüklünün düdüğü fırlamış, nohutlarda o fırlayan delikten dışarı patır patır fırlıyor :) Düdüklü patlayacak diye aklım çıktı o panikle koridorda patlıyoooo diye bağırarak sokak kapısına yöneldim. Eltim panikle ne patlıyo dedi, ben de düdüklü düdüklüüü diyip sokağa kaçtım, eltide arkadan kızım söylesene bizde kaçalım diye o da fırladı arkamdan.. :) O nohutlar tüm tavana yapışmıştı, eşle kardeşi ocağı kapatıp ıslak bir havlu atmışlar düdüklünün üzerine :) baya bi dalga geçtiler bizle.. Hala aklıma geldikçe gülerim :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay bir taze rezillik daha bayanlar:KK53::KK53:
2 haftalığına memlekete ailemin yanına gittim eşim gelmedi tabi.... annemle,kardeşimle sarıldık filan ben hemen valizi attım içeriye annemler kahvaltıyı hazırlamış beni bekliyorlar....bense büyük bir hazla bekarlık pijamalarımı giyiyorum(buarada evimden pijama getirmem çünkü bekarlık pijamalarımı annem sakladı geldiğinde giyersin kızım diye)neyseeeeeee ben böyle çocukça hareketler yaparak içeriye geliyorum sevinçliyim ya yine baba evine geldim diyeeeee:KK1:oh diyerek iki bacaklarımı ayırıp kanepeye oturdum evin gibisi yok filan vıdı vıdıııııı konuşuyorum annem ve kardeşimin surat ifadesi aynen böyle oldu yineeeee:KK53::KK53:bense hala böyle:118::118:annemin göz kaş işaretlerini hala anlamıyorum tabiki kızımmm diğer pijamandan giyseydin filan demesiyle ben kendime geldim anaaaaaa ne göreyim çatım koskocaman yırtık ve kırmızı donum ben burdayım der gibi el sallıyor aradan:KK52::KK52:ay nasıl kızardım bozardım annem neysede 19 yaşında delikanlı kardeşim utanmış garibim yüzünü çevirmiş bense aman aanneeeeee aşkolsun yaaaaa filan diye söylenerek odadan kaçtım ama ne kaçış ve rezillik:KK1::KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
Allah ta sizleri guldursun

aklıma bir anım daha geldi kendi kendime gülmeye başladım gene..

11 yıllık evliyim,koca koca adamlar olduk ama zeka yaşımız halen 6:KK55::KK55:

eşimle evde durmadan şakalaşırız,birbirimizi kovalar gıdıklarız korkuturuz felan,:KK35:

korkutma günlerinden sonra intikam almak için uygun anı kolluyorum tabi:KK53::KK53:

velhasıl gecenin bir körü yatağa yol alırken eşim sen yat ben duş alıp gelicem dedi..

aha dedim intikam saatti mevcan:KK47:

iyi tamam sessiz ol acaip uykum var diyip jet hızıyla geceliklerimi giyip yatağa girdim

tabi eşimi kolluyorum,ışıkların hepsi kapalı su sesinin kesilmesi ile beraber soluğu kapının ardında aldım.

eşim odaya girdi ışığa uzanması ile benim böhhhh demem bir oldu:KK52::KK52:

adam nasıl tırstıysa, ananı s.... diyip güm diye kapıyı itti..

ben kapı ile duvar arasına sinek gibi yapıştım:KK37::KK37:

avrupa yakasındaki burhan altıntop gibi, hey onbeşli türküsü eşliğinde beynimde uçuşan kuşları izledim..

nemi oldu burnum kanadı,kafamın arkası şişti,:KK43:

ama halen akıllanmadık,şeytan dürtmeye görsün....

ayy çenem düştü ama bunuda anlatayım:KK1::KK1:

malum pazar günü anneler günüydü,eşimde çok yakın bir arkadaşımızla beraber bize sürpriz yapmak için güzel bi yerde brunch ayarlamışlar.:KK16:

yedik içtikk çocuklarıda alıp hep beraber bahçesine çıktık.hani bahçede koskacaman dümdüz yeşil alan felan..

tabi biz ayakkabıları çıkardık,atlıyoruz,zıplıyoruz koşuyoruz felan,arkadaşımın eşide bizi videoya alıyor:KK8:

hadi dedim gel şurda iki film çevirelim:21:

türkan şoray,kadir inanır hesabı koştuk koştuk sarıldık eşim kollarımdan tutup beni sevgiyle döndürdü:KK23:

tabii adam nasıl gaza geldiyse bırakmıyor döndürüyorda döndürüyorda

sonra usulca beni bıraktı,bırakmaz olaydı nasıl başım döndüyse bir sağa bir sola gidip kafa üstü yere çakıldım.:KK43:

rezil oldum rezilllll :KK1:
Kuzuuuum hasar gormemis bir yerin kaldi mi???:KK9::KK9::KK9:
Kizinin arefe gunu sana ve esine yaptigini alintilayamadim ama onada coook guldum:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bi tane daha aklima geldi onu da anlatayim. Sevgilimle 1bucuk yildir birlikteyiz ve en basindan beri icinde surekli beni aileyle tanistirma istegi var. Öncelikle babasiyla kendi kafelerinde tanistim. Annesiyle tanismam icin evlerine gitmem gerekiyordu ve daha bunun icin erken diye surekli kaciyordum. Kuzeninin kucuk bi cocugu var onun 3. Yas dogum gunu vardı, ve beni de oraya davet ettiler. Halalari, kuzenleri, komsulari, anneleri herkes orda olcakti. Biz hediyemizi sectik gittik. Tabi gidene kadar ben heyecandan iceri giremedim arabayla butun izmiri dolastik diyebilirim :KK70: neyse gittik iceri girdik el optum oturdum falan. Kucuk prensesi cagirdilar gel bak tavsannn ablan gelmiş diye. Bende sevimli sevimli ay sen gel bakalim bi opiyim seni falan diye yaklaşırken suratimin ortasına pat diye balonu yedim! Etrafta belki 20 kisi hepsi bana bakiyor. Hanim efendi abisinden beni kiskanmis. Ben ayri rezil oldum onlar ayri mahcup. Surekli ay kiskandi ondan yapti falan dediler ama ben tabi coktan yerin dibine girmiştim. Sonra fistigi odasinda tek yakaladim da gonlunu aldim kaynastik, sevgilimin annesi de bizi kucak kucaga gorup icerdekilere anlatinca karizmayi biraz kurtardim sanirim.

X