Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

kuaförümünde söylediği üzre en kaliteli boya lorealdir arkadaslar :KK66: akmaz kokmaz ha rengi kapaktaknden koyu tutar aama hepsinde var o özellk :KK70: ben şimdiye kdar loreal koleston ve palette kulannmıs biri olarak söyleyebilirimki; loreal iyidir bulasnca cabuk cıkar akmaz kokmaz:), koleston biraz kötü kokuyo özellkle köpük boyası facia (bide okdr para vermstm istedgm renkde olmadı zaten) palette de fena kokuyo ama en iyi açanı palette:KK66: yiğidi öldür hakkını yeme şimdi:) ben şimdi bide syossu denim size yazarım tekrar :)

Syoss nasıl sonuc verdı hala yazmamıssın??? cok merak edıyorum:26::26::26::26::18::18:

Syoss nasıl sonuc verdı hala yazmamıssın??? cok merak edıyorum:26::26::26::26::18::18:

aa cnm tabi hemen yazim ben bikaç gündür yoktumda girmemiştm forumaa evde deildmm :) baska konuya yazdm ama burayı untms olablrm syossu cok sevdm benn saçlarm yumusackk kokmuyoo ii tuttu hatta kutu üstündeknden bile acık duruo diyebilirimm:) bunu
kullanıcam artıkkk:) sizede öneririmmmm

Eki Görüntüle 286521 işte 8-7 altın karamel :)

Uzun zamandır bu başlığı takip ediyordum. Bende deneyimlerimi paylaşmak için üye oldum :)

Hemen hemen 2 ayda bir saç rengimi değiştiririm yıllardır kuaför yüzüde görmedi saçlarım kesim dışında. Saçlarım ince telli ve sık tahmini 10 yıldır saçımı boyuyorum kolestonla başladım ama bin pişman oldum saçlarım resmen keçe gibi olmuştu. Denemediğim boya kalmadı diyebilirim ama kesinlikle Palette yi tek geçerim en son dün boyadım saçlarımı Naturel colours 6-88 nar kızılı ve inanılmaz şekilde diplerimdeki renk farkını kapattı (önceki saçım açma işlemi uygulandıgı için sarıya dönmekteydı ve diplerim koyu kahverengiydi)

Diplerin en iyi şekilde kapanmasını istiyorsanız boyayı tüpten değil bir bir kaba boşaltarak kullanın kendi başınıza zor olabiliyor ama zamanla el alışıyor :)

Not: Boya sonrası yada her yıkama sonrası çeşitli markaların yıkanmayan saç bakım kremlerini kullanmayı unutmayın özellikle renk koruyucu ürünleri tavsiye ederim..

bu boyanın sarı-kumral tonlarını denediniz mi? koyu kahve saç rengini başarılı bir şekilde açabilir mi?

ben Organic Natural Colors kullandım. bakır kızılı rengini ve bal köpüğü rengini. memnun kaldım, kalıcı bir boya.

Natural Colors almayı düşünüyordum ben de. Organik diye duymuştum. Saçlarınızı sertleştirdi mi, memnun musunuz ve kapağındaki renklerde çıktı mı?
Gerçi ben koyu kahve saçlarıma açıcı kullanmadan uygulycam o renk olmayabilir...

aa cnm tabi hemen yazim ben bikaç gündür yoktumda girmemiştm forumaa evde deildmm :) baska konuya yazdm ama burayı untms olablrm syossu cok sevdm benn saçlarm yumusackk kokmuyoo ii tuttu hatta kutu üstündeknden bile acık duruo diyebilirimm:) bunu
kullanıcam artıkkk:) sizede öneririmmmm

Eki Görüntüle 286521 işte 8-7 altın karamel :)

Çok güzel duruyo ya güle güle kullan biraz gec yazdım ama nese. :) bende bı carsıyı gezıyım bakalım bulursam deneme yapıcam ama hala kararsızlıklar ıcındeyım..:KK25:

canım ben çoğunlukla koleston la boyuyorum saçlarımı ve gayet kaliteli buluyorum..ama artık çok sıkıldım saç boyamaktan çok bpyadım çünkü sarı haricinde her rengi denedim şimdi de siyah sçlarım ama sıkıldım kurtulamıyorum da siyah saçtan..kendi rengine bi dönsün bida boyamıcam diyorum ama dayanamıyorum saç boyamak bağımlılık yapıyo iyi düşün bence :)

Canım Ben siyah Yapıcam Koleston İyi sonuç Verirmi ?

Kızlar Bende Hiç boya Kullanmadım ama Koleston boya Alır Annem Hep Renkleri Tutuyor Genelde Annem Çok Memnun Sadece Kurtması Problem Ondan kuru Saçlılar Kullanmamalı diye düşünüyorum ayrıca Etrafımdaki Arkadaşlarım Saçlarını Hep Kendileri boyuyorlar Genelde Çoğu kolestondan Şaşma Çok İyi Şiddetle Tavsiye Ediyolar Okadar Memnunlar Yani Bana Göre Ya koleston Ya da Lorael :KK70:

IMG_8756.JPG
Schwarkopf Essensity doğal boya ile boyadı kuaförüm, beyaz kapatması iyi, yüzde 90 dan fazla doğal olması harika, umarım kalıcı da olur da kimyasalla boyamayı bırakırım tamamen. Tam istediğim gibi doğal bir renk oldu, renk çeşidi de fazla zaten.

X