Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

kolestonu çok kullandım markasından dolayı onu tercih ettim...renkleri tutuyor akmıyor o bakımdan çok iyi...ama saç bakım konusunda paletteyi tercih ederim...

aynen katılıyorum .palette çok kaliteli ve saçı yıpratmıyor.
ben sürekli kullanan biri olarak tavsiye ederim.

slm arkadaşlar.bugün palette 6-88 kızıl rengini aldımmirmirmirmir.saçlarım açık kumral.daha önce tarçın bakırı yapmıştım aktı:çok üzgünüm:aranızda bu rengi deneyen varmı? özellikle açık renk üzerine boyayan varsa sonuç nasıldı paylaşabilirimisiniz?a.s.

palette 6-88 kızıl.ama 6-888 sonbahar kızılı ,içinde hafif bir pembe yansıma var ve daha bir ateş kızılı gibi.
6-88 de daha bir bakır tonu kızıl var.

canım bende palette 6-88 kızıl rengini aldım.açık kumral saçlarım var.en son tarçın bakırıydı ve açıldı.bu rengi boyasam. nasıl olur? sen içine başka bir renkmi karıştırdın? resim koyma şansın var mı acaba:uhm:

Ya bence koleston hıÇ ıyı deĞıl bı kere renklerı kutudakıyle aynı olmyo.lorealı tavsıye ederım

canım bende palette 6-88 kızıl rengini aldım.açık kumral saçlarım var.en son tarçın bakırıydı ve açıldı.bu rengi boyasam. nasıl olur? sen içine başka bir renkmi karıştırdın? resim koyma şansın var mı acaba:uhm:[/QUOT

şimdi benim saç rengim ozzelfin resmindekine benziyo, ama ben bu rengi hiç sewmedim kullanamıyorum. istediğim renk şöyle çağla şikelin saç rengi gibi, onu nasıl yakalayabilirim saçımı yıpratmadan çünkü salak kuaför saçıma oryal kullandı istemediğim halde ve saçlarımın uçlarında 1,5 sene önce yaptırdığım röfleler vardı, onlar kopuyor şimdi, saçlarımı kestirme gibi bir niyetimde yok, ewde mi boyasam artık bilemiyorum, daha önce hiç boyamadım çünkü.....

kesinlikle
palette altın pırıltılı kahveler serisi ni öneririm
sarşınım ben
ve platindi saçım
değişiklik olsun istedim
o kadar doğa ve canlı ki anlatamam
çok beğendim çok hoş oldu

teşekkür ederim canım. a.s. Benim saçlarımda önceleri röfleler vardı, 6 ay kadar karamel kullandım , çok memnundum. 3 hafta önce gittim saçımı bir kaç ton açtırayım dedim , kuaför oryalsiz olmaz dedi. oryalle açtı. şimdi saçlarımın renginden hiç memnun değilim. tekrar röfleye mi dönsem, yoksa güzel bi kahveye mi boyatsam kararsızım :1no2:

saçıma lorealden başka boya hayatta sürmema.s
en son dün kadife kahveler serisinden çikolata kahveye boyadım mükemmel tuttu beyaz meyaz kalmadı çok hoş bi kahve tonu oldu:nazar:

teşekkür ederim canım. a.s. Benim saçlarımda önceleri röfleler vardı, 6 ay kadar karamel kullandım , çok memnundum. 3 hafta önce gittim saçımı bir kaç ton açtırayım dedim , kuaför oryalsiz olmaz dedi. oryalle açtı. şimdi saçlarımın renginden hiç memnun değilim. tekrar röfleye mi dönsem, yoksa güzel bi kahveye mi boyatsam kararsızım :1no2:

sarı zamnal oturan bir renktir
keşke kızıldan geçmeseydin
yani tarcın yada bakır tonlarında kızıl ağırlığı var o nedenle
sarı çok zıt kalıyor
tek tavsiyem
saçını söyle kendi elinle seçtiğin hoş bir sarıya tümden boya ve yaza kadar dinlerdir
hem biraz o saçma renkten ayrılırsın
hemde dinlenir saçın
tam işlemle değil
yarım yarım
yani ton ton açtır saçını ayrıcada
tavsiyem bu
şimdilik geçmiş olsun
inşşallah düzelir dilediğin giib olur saçın canımkaydirigubbakcemile5

Bende yıllardır koleston kışkırtıcı kahve kullanırım.Süper bir renktir.Ama son bir kaç aydır boyadığım zaman rengi değişti sanki.Ya firma değiştirdi ya da bu boyaların sahtesi çıktı.Harzaman büyük marketlerden alırdım.Başka bir parfümeriden aldım.Renk değişti.Sahte ürünlere dikkat edin derim.Yoksa koleston iyi bir marka..Amaaa bu arada saçlarım inanılmaz hızla beyazlamaya başladı.Zaten bilim adamları ispatladı.Boyalar saçı beyazlatıyor.Doğal renginizde beyaz yoksa hiç boyama işine girmeyin derim.
Bende palette natural colors fındık kahve aldım.Bakalım boyayınca yorumlarımı yazacağım..:a015:

yaa bende palette ve koleston kullandım yıllarca ilk haftalar gercekten cok parlak duruo ama hemen akıyor.. şimdi loreal kulllanıyorum hem çok parlak hemde hemencecik akmıyor.. ilk hafta biraz dökülme yaptı bende ama gecti ...

ya ben de koleston almıştım bakır kumral.
zaten saçım az dökülme problemi var. ne yapsam ki değiştirsem mi acaba

Kızlar ben kolestona boyadım çok pişmanım 1 ay geçmesine rağmen hala boya akıyo rengide kat kat açıldı

arkadaşlar bende koleston kullandımmm ancak saçları gerçekten kurutuyor bu sebeple bitkisel boya arayışına girdim ancak sonuç sıfır acaba diyorummm doğal haline mi bıraksam..ama saçlarımın renkli olmasınıda çok seviyorummm ne yapacağımı bilemedim...

X