Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

Bir markanın fanatiği oldum :) Organik saç boyasını kullanıyorum artık. Tintsof Nature, Migros'ta keşfettim... Eğer sizde saçınız artık yanmasın istiyorsanız ve amonyaksız boya arıyorsanız hanımlar bakın derim. Çünkü benim saçım ince telli, fön bile dayanmıyor zaten boyuyorum o yüzden boya çok önemli ,benim saçımı bile kurtardı.

bende palette nar kızılı kullanıyorum çokta memnunum...
başka bir marka kullansam mı diyodum vazgeçtim valla palette de devam etcem...

canım ben piyasadaki boyaların çoğunu denedim..denemediklerimi de deneyenlerde bizzt gördüm...
garnier
kokusuz yakmıyo gayet hoş bi ton oluo ama renklerin hepsi birbirine benzio..insan karar veremiyor..
palette
sakın alma derim ben...hayatımda böyle saçma tonlar görmedim...kullananlar ben dahil herkes dert yanıo gördüklerimin arasında...:eek:lmaz:sakın sakın diyorum açamazsın dönemezsin eski rengine....
koleston
boyadığın ilk 2 hafta renk güzel tutuo..ancak sonrasında alacalı garip bir tona dönüo...ne olduğuna anlam veremiyorsun....
loreal casting color..
ben kendim boyamadım canım ama herkes aşık bu boyaya.. yalnız saçın koyuysa açık bi renk beğenip boyama..tutmuo amonyaksız olduğu için...
hiç boyamadım diyorsan...kalkıp kızıl gibi radikal bi renk alıp saçını mahvetme...ara tonlarda al...loreal casting alabilirsin:hulya: en kalitelisi bence o

Kesinnikle KOLESTON..
Kutunun üzerindeki rengi tutuyor sürekli KOLESTON ile boyuyorum..
1 defa hata yaptım PALETTE aldım saçlarım mahvoldu asla! değişmem
KOLESTON..

ben loreal kullanıyorum saça zarar vermiyor memnunum... saçlarım orta kumral olduğundan renk koyu çıkmıyor...kutuda neyse o çıkıyor...

BENDE TÜRK MALI KALİTELİ BİR BOYA İSTİYORUM TAMAM LOREAL ÇOK KALİTELİ Bİ BOYA AMA FRANSIZ MALI + SARKOZY ORTAK SANIRIM BU FİRMAYA + İSRAİL MESELESİ + BU FİRMA IRKÇILIK YAPIYOR:119: ama görüyorum ki başka seçenek yok....

Bir markanın fanatiği oldum :) Organik saç boyasını kullanıyorum artık. Tintsof Nature, Migros'ta keşfettim... Eğer sizde saçınız artık yanmasın istiyorsanız ve amonyaksız boya arıyorsanız hanımlar bakın derim. Çünkü benim saçım ince telli, fön bile dayanmıyor zaten boyuyorum o yüzden boya çok önemli ,benim saçımı bile kurtardı.

bu boyanın sarı-kumral tonlarını denediniz mi? koyu kahve saç rengini başarılı bir şekilde açabilir mi?

bitkisel kalıcı boya bilen varmı

ben Organic Natural Colors kullandım. bakır kızılı rengini ve bal köpüğü rengini. memnun kaldım, kalıcı bir boya.

Son düzenleme:
Schwarzkopf'un Brilliance serisinin sarı tonlarının neredeyse hepsini yurtdışındayken kullandım ama malesef Ankara'da bulamadım hiçbir yerde. Eğer bulunduğu şehirde tedarik edebilen varsa şiddetle tavsiye ederim. Adı gibi gerçekten de parlatıyor saçları.

Son düzenleme:
iğrenç bir boya kesinikle tavsiye temiyorum saçlarımın içine etti.neden mi?
1.)saçım kısacık olmasına rağmen yetmedi,
2.:)içinden çıkan eldiven hışır hışır,çok adi boyayı oranıza buranıza bulaştırıyor
3)boya öncesi bakım kremi yok
4)saçlarınızı çatır çatır yakıyor boyayı sürdüğünüz gibi sertleşiyor
5)amonyaksız diyorlar am içindeki tüpün arkasında kocaman kocaman amonyak içerir diyoraynı koleston gibibaş ağrıtan bir amonyak var içinde
6)renk sklaası çok dar
7)say say bitmez çok dandik..
bence en iyisi loreal sonra koleston .
ama kolestonda da yüksek oranda amonyak var
daha sonra palette ve en sonda bu lanet olasıca boya var yani garnie..
kızlar ben den size tavsiye saçlarınıza yazık etmeyein loreal kullanın içinde bir de aparaatı var ki kolay uygulamaya yarıyor on üzerinden on vesselam..,

garnie ayrıca cilde bulaşan yerlerden de çıkmıyor koleston ve palette de öyle loreal ise bu konuda mükemmel yıkıyorsun hemen çıkıyor

Ya kızlarr 1ci sayfadan başladım 10cu sayfaya kadar okudum boya yardımı için elımde kagıt kalem kolestonu ovuyolar tmm dıorm yazıyorm sonra amonyak sacı mahvedıyo palette dıyolar kolestonu cızıp palette yazıyorm sonra loreal dıolar paletteyı cızıyorum banada yardım edın tarcın bakır rengını nasıl elde edebılırım saclarımı ılk defa boyycam ne yapacagımı sasrdm bıde saclarım koyu sıyah suan google ve kk delısı oldum durmadan yorum okuyorm saca parlaklık veren hemen akmayan resımdekı rengı veren saglıklı her markette bulabılecegımız bır boya var mı? Ben bırde amasyada yasıyorum kısıtlı boya ımkanı var her renk yok markete gıttıgmde sadece bakıyorum ne almam gerektgnı bılmıyorm tüp dıolar renk renk numara numara kutu var bıde beyaz sıseler var yardımmmm :))

bence boyadan elde edilen sonuç saç yapısına göre değişiyor,değişmeyen şey ne kadar sürede aktığı...ben ilk önce volia siyah kullandım,sonra koleston,palette,garnier son olarakta neva color ,atladım ama bir kerede yoğun renk açıcılı loreal kullandım, saçlarım kalın telli,düz ve gür....bazen ayda bir bazende 2-3 ayda bir boyadım...ve benim saçlarımı 3 tüpten aşağısı kurtarmıyor,saçlarımda beyaz oranı arttı onun dışında aman aman bir kırılma sertleşme dökülme kuruma olmadı,garnier en çabuk akanı diyebilirim ondan sonra neva color sonra palette,koleston evet koyu düşüyor ve diğerlernine göre daha geç akıyor saçlarınız yıpranmaya müsaitse zaten hertürlü boyadan etkilenir,beyazınız yoksa boya işine girişmeyin derim sonu gelmiyor,ben şimdi koleston voila ve loreal arasında kaldım , aslında loeral i tekrar denemek istiyorum ama 3 tüp alcağım için maliyetli olacak ,en ekonomik olanıda koleston gibi çünkü 3 tüpünü 20 lr alabilirm.keşke lorealnde tüp boyası olsaydı.

kuaförümünde söylediği üzre en kaliteli boya lorealdir arkadaslar :KK66: akmaz kokmaz ha rengi kapaktaknden koyu tutar aama hepsinde var o özellk :KK70: ben şimdiye kdar loreal koleston ve palette kulannmıs biri olarak söyleyebilirimki; loreal iyidir bulasnca cabuk cıkar akmaz kokmaz:), koleston biraz kötü kokuyo özellkle köpük boyası facia (bide okdr para vermstm istedgm renkde olmadı zaten) palette de fena kokuyo ama en iyi açanı palette:KK66: yiğidi öldür hakkını yeme şimdi:) ben şimdi bide syossu denim size yazarım tekrar :)

X