Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

kızlar yeşil rimelden olan varsa fotoğrafını çeksin merak ediorum

kızlar yeşil rimelden olan varsa fotoğrafını çeksin merak ediorum

$12814_1.png
bundan mı bahsediyorsunuz?

Eki Görüntüle 163900
başta dudak renklendicisi very me serisinden raspbery güzel hoş seviyorum 2,3saat kalıcılık mümkün, sürdüğün an kuruyo matlaşıyo bulaşma riskide yok. eğer istenirse üste nivea renksiz nemlendirici sürülüp parlatıcı gibi durması sağlanablr o halde bile bulaşmıyoo:):)
ardından önceden almştm belki altın br.düşüyodr diye yazaym pretty berry ob klasik ruj. buda güzel bi pembe-bordo arası koyu bi renk.
lipmania ruj,pink smoothie buda çok güzelll nivea tarzı nemlendirmsi iyi
sondaki sürpriz paketten çıkmştı ob.colorful rujlardan sanırım, tam bakmadım ismine yarı bakar yazarım renkleriyl hepsini.
altakilerde cocoon parlatıcılar simli ve kokuları güzel, biri pembesi biride şeftali tonu 10ml,sürümü kolay çünkü ağzı normal rujların şeklinde verev yapılmş
ve sonrada bootylisious mıydı neydi yazılışı onun en koyu rengi, bunu tek başına sürünce güzel bi pembelik veriyo, tabi fazla sürüpte rengi koyulaştrmak mümkün ama sürümü zor çünkü rujun ucu yuvarlakk:S
:KK3:

kokoooooooooooooo oriflameyi sen zengin etmişin :KK70: hazinen baya bi değerli :KK52:
paylaştığın için teşekkürler.

rimelle ilgili birşey sorucam, arkadaşım bana bir rimel seç dedi bende "kömür karası" sloganlı wonderlash maskarayı seçtim güzel olduğunu ummuştum senin yorumların nasıl bu maskarayla ilgili ?

Son düzenleme:
tatlım rimelden bahsediyo arkadaş, yeşil renkli herhangi bi rimel sanırım:nazar: çünkü bikaç üründe yeşil renk vardı diye hatırlıyorm ama hiç almadm bende malesef,bitsin bunlar bitince ondanda alırız:KK64:

canım ben de okudum rimel olduğunu fakat yeşili de mi var onun :KK9: sayfa 71'deki eyelinerın yeşilini soruyordur belki diye onu koyayım dedim :86: ya da kargo sıfırlama ürünü olan mavi rimeli soruyor herhalde :44:

Son düzenleme:
kokoooooooooooooo oriflameyi sen zengin etmişin :KK70: hazinen baya bi değerli :KK52:paylaştığın için teşekkürler.
rimelle ilgili birşey sorucam, arkadaşım bana bir rimel seç dedi bende "kömür karası" sloganlı wonderlash maskarayı seçtim güzel olduğunu ummuştum senin yorumların nasıl bu maskarayla ilgili ?

evt sanırım baya bi değerliii ve zengin:KK60: neysem yeni çıkan rimel güzeldir ben onu arkadaşa aldığm için kullanamadm haliyle ama o tarz fırçalı olanları beğeniyorum çünkü kirpikleri ayırma yönünden gayet iyi, fırçanın kısa tarafıyla diplerine kadar boyayabiliyosn ve dolgunlaştırıysn gözüne sokma gibi bi şansında yok o yönden iyi :KK64: uzun tarafıylada işte kirpiklerinin uç tarafını düzeltir oraları dolgunlaştırırsn,eğer arkadaşın rimel kullanmasını biliyosa memnun kalır:KK76::KK76:
he bide aklıma gelmşken söyleyeym o tarz fırçası olanları çok rahat önerebilirsin, normal fırçalar gibi kılları yoğun olmadığı için fazla boyada almıyo dolayısıyla topaklanmada yapmazz :KK70:

canım ben de okudum rimel olduğunu fakat yeşili de mi var onun :KK9: sayfa 71'deki eyelinerın yeşilini soruyordur belki diye onu koyayım dedim :86: ya da kargo sıfırlama ürünü olan mavi rimeli soruyor herhalde :44:

evttt yeşilide var :nazar::nazar:

Son düzenleme:
*kokoo teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu bende rimel alırken tahta fırçası gibi kıllı olanlardan uzakduruyorum bu gayet iyi :)

*sahadaroba miss o edt kokusu nasıl ?

*kokoo teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu bende rimel alırken tahta fırçası gibi kıllı olanlardan uzakduruyorum bu gayet iyi :)

*sahadaroba miss o edt kokusu nasıl ?

Hafif ve çiçeksi hoş bir kokusu var fakat kalıcı değil.ben de zaten sırf şişesi için aldım.hoşuma gidiyor eski tip fısfıslı şişeler :KK12:

Kızlar oriflame'in genital bölge temizleyicilerini kullanan var mı ?
şikayeti olan yada memnun kalan..?

Kızlar oriflame'in genital bölge temizleyicilerini kullanan var mı ?
şikayeti olan yada memnun kalan..?

evet canım ben kullanıyorum.resimlerde görmüşsündür zaten.bu ay aldım ve birkaç kez kullandım banyo esnasında.olumsuz bir etkisini görmedim.kullanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım zaten.temizliyor yani güzel.sıvı sabun gibi köpürüyor :KK9:

evet canım ben kullanıyorum.resimlerde görmüşsündür zaten.bu ay aldım ve birkaç kez kullandım banyo esnasında.olumsuz bir etkisini görmedim.kullanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım zaten.temizliyor yani güzel.sıvı sabun gibi köpürüyor :KK9:

Bir dahaki ay denemek için alıyım o zaman..teşekkür ederim cnm ..
Sonuçta hassas bir bölge herşey sürmek doğru olmayabilir bu yüzden sormak istedim umarım olumsuz bir sonuç almam...:26:

sahadaroba ben parfümlerdeki yeşil ambalajlı olanın adını unuttum şimdi kokusunu çok merak ediyorum biraz tarif edebilir misin:KK42: bir de bütün ürünlerini güzel günlerle kullan:KK34:

kızlar makyaj ürünlerinin swatchlarını eklerseniz çok daha güzel olacak sanki:KK64:fikir edinmek açısından zamanınız varsa swatchları da eklerseniz çok seviniriz:KK34:

Bir dahaki ay denemek için alıyım o zaman..teşekkür ederim cnm ..
Sonuçta hassas bir bölge herşey sürmek doğru olmayabilir bu yüzden sormak istedim umarım olumsuz bir sonuç almam...:26:

canım böyle mühim yerlerin temizliğinde oriflame den ziyade bu konuda uzman firmaların ürünlerini kullanmanı öneririm,Sebamed vs.Fiyatları da çok farklı değil.

sahadaroba ben parfümlerdeki yeşil ambalajlı olanın adını unuttum şimdi kokusunu çok merak ediyorum biraz tarif edebilir misin:KK42: bir de bütün ürünlerini güzel günlerle kullan:KK34:

mirage canım adı.başta ağır bir kokusu var fakat sonra çok hoş geliyor.üstelik kalıcı.severek kullandığım bir ürün :)

sahadaroba
glacıer kokusu nasıl kalıcı mı?
giordaniyi bir müşteim almıştı daha sonta gei getirdi hacı misi gibi kokuyormuş öyle söyledi.
bide o en önde ki yeşil eye liner mı bende aldım fakat süremiyorum birtürlü kolay bir yöntemi varmı sürmenin proplem bendemi eyelinerdamı anlamadım :KK1:

sahadaroba
glacıer kokusu nasıl kalıcı mı?
giordaniyi bir müşteim almıştı daha sonta gei getirdi hacı misi gibi kokuyormuş öyle söyledi.
bide o en önde ki yeşil eye liner mı bende aldım fakat süremiyorum birtürlü kolay bir yöntemi varmı sürmenin proplem bendemi eyelinerdamı anlamadım :KK1:

glacier erkek parfümü ama ben öyle evdeyken sıkıyorum :KK1: aslında o kadar ağır bir koku da değil ama belli oluyor tabii :KK70: ucuz diye almıştım zaten.kalıcı değil ne yazık ki.traş losyonları gibi bir kokusu var.benim çok bayıldığım bir kokudur bu :KK70:
giordani evet kokusu bir garip.hayal kırıklığına uğradım.fakat çok kalıcı.hafifliyor gerçi daha sonra ama ne bileyim beklemezdim böylesini de :KK19:
evet eyeliner o.sayfa 71deki yeşil rengi.bence sen süremiyorsun.çünkü normal kalemlerden daha pratik.gözünü gerdiriyorsundur umarım sürerken.bir kerede süreceksin ve yan tutacaksın kalemi.

X