Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sana aşkolsun diyorum propycil, ben geldim hiç bana böyle rağbet yoktu :KK14: üstüne 2-3 kere direk sana soru sordum cevap da vermedin :2: kıskançlıktan çatlamak üzereyim şuannnn
ayyyy canım ço çok çok ozur dilerim walla,,ya gormemişimdir kııızzz,nooolur kusuruma bakma...ya ben cogu zaman telefondan yazıyom ve gozum 4 bucuk numara,gormemişimdir krizalitim yaa:KK17::KK17::KK17::KK17::18::18:

selam propycil, senin de benim gibi vermek istediğin 4-5 kilo sanırım ama ben şunu merak ediyorum biz fazla kilolular kadar hızlı ve çok çok veremiyoruz sanırım, sen ne kadar sürede başladın kilo vermeye? haftada ne kadar veriyorsun? ben 4. günümdeyim ve şişiyorum gibi geliyor bu sabah tartıda herhangi bir değişiklik yoktu da :KK5:
buldum canım mesajını...şindik cevaplıyorum...benim vermek istediğim kilo da az ewet hatta 3 kilocuk bişe ama gitmio anacım gram gram gidio..senin de oyle olur buyuk bi ihtimalle,bide senin daha onceden de diyet deneyimin war ya oyuzden sabırlı ol biraz canım...o şişkinliği hiç sorma ben ruhsal bunalıma girdim resmen..ama birsuru sebebı olabilir tabi..sabahları ac karna bi yemek kasıgı zeytinyagı içmeyi dene bakalım noolcak..bide turk kahvesi de bende şişkinlik yapıo gibi geldi,sadece fikir tabi..deneyip bulmak lazım canım neyin şişkinlik yaptıgını...yada soyle olabilr,bu diyet bizim daha onceki beslenmemizden biraz farklı ya,vucut alısma surecinde de olabilir belki..bakalım biraz sabredelim sonuc ne olacak..

sabah 2 yumurta,peynir,2 ceviz,1 domates ve salatalık yedim
arada 2 tane hurma
öğlen 1 tabak kuru fasulye ekmeksiz
akşam bakacam artık duruma
nasıl sizce ilk günüm bugün?:KK3:

Son düzenleme:
ciZelgesi de warmis:21: hayirli olsun canim:))
teşekkür ederim canım:KK16:[/QUOTE] canım bişe dicem sen bugun bi ogunle durcaktın demi?? bence durma dısardan bişelr filan getirt,ne biliym adana,tavuk şiş,et şiş,doner,çiğ kofte..yani bul işte bişeler..ac kalma yani,yoksa vucudun aclık moduna girer..

sabah 2 yumurta,peynir,2 ceviz,1 domates ve salatalık yedim
arada 2 tane hurma
öğlen 1 tabak kuru fasulye ekmeksiz
akşam bakacam artık duruma
nasıl sizce ilk günüm bugün?
merhaba guleysa..hosgeldin...sabahki menun gayet guzel ama peynir yemelisin ve cevizi 2 değil de 6-7 ye cıkar bak ozaman acıkıp arada hurma yemek zorunda kalmazsın..hatta hurmayı da sabah yemelisin..ogle menune de yogurt ve bol salata ekleyebilirsin,hatta doymazsan bi kac tane ceviz yada artık baska bi kuruyemişş ekleyebilirsin..
afiyet olsun canım..

merhaba guleysa..hosgeldin...sabahki menun gayet guzel ama peynir yemelisin ve cevizi 2 değil de 6-7 ye cıkar bak ozaman acıkıp arada hurma yemek zorunda kalmazsın..hatta hurmayı da sabah yemelisin..ogle menune de yogurt ve bol salata ekleyebilirsin,hatta doymazsan bi kac tane ceviz yada artık baska bi kuruyemişş ekleyebilirsin..
afiyet olsun canım..

peynir yedim.cevizde işe geç kalıyordum hemen atıştırdım çıktım.ama haklısın.öğlen yemeği fasulyeye ek olarak mı salata yoğurt yeseydim yanii canım?

bayanlar bu omegayı neden kullanıyorsunuz.karatay da şart mı ne işe yarıyor :) bilgilendirin beni :):KK1:

Canım benim Leylakım sağol inşallah p.tesi görüşürüz..
Çıkıyorum ben hatunlaarrrrr çıtırlaaarrr güzelllerrrr kaçamak yapmayın bol su için hoşçakalın:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

İyiniyetlim iyi yolculuklar, güle güle git, güle güle gel. İzmir'de bol eğlenceler.

Sevgili destinaaa ve leylak84 inşallah tayinleriniz gönlünüzce ve hayırlısı ne ise olsun.

Sabah: 2 yum. yarım dilim peynir, salata, yarım muz, 5 çilek, 1 çb. ceviz, 3 zeytin
öğle: 3 köfte, salata, 2 parça brokoli, 2 kaşık haş.nohut

iyi cumalar arkadaşlar ,dün giremedim.önce dünkü menümü gireyim.
1,öğün:

klasik karatay kahvaltısı
2,öğün:
terbiyeli tavuk suyu çorba
barbunya pilaki (2 kaşık)
1 küçük parça peynir
mevsim salata
yoğurtlu patlıcan salatası (3 kaşık)
kabak mücver (2 küçük parça, fırında)

3,öğün
1 tabak etli türlü(patateslerini yemedim)
2 kaşık işkembe yahnisi
yeşillik
1 avuç kabak çekirdeği;
1 incir
bayağı yemişim değilmi?
buğünkü 1. öğün:
2 tane yağda yumurta
peynirli domates salatası
2 incir
3 ceviz
3 gün kurusu:KK42:
arkadaşlar kilosunda duraklama olanlarda ne kadar sürdü lütfen yazın.lütfennnnnnnnnnnnnnnn.........:KK42:

Son düzenleme:
kızlar bugün meyve günümdeyim sanırım..canım bişey istemiyo..

sabahta meyve yemiştim, şimdi de meyve

1 muz
yarım armut
1 yeşil elma
6 tane ceviz

midem ağzımda bu sıralar yaa..muz ceviz biraz bastırıyor Allahtan..akşama taze fasulyem var..inşallah midem düzelirse ondan yerim..

iyi cumalar arkadaşlar ,dün giremadim.önce dünkü menümü gireyim.
1,öğün:

2,öğün:
1 küçük parça peynir
mevsim salata

3,öğün
2 kaşık işkembe yahnisi
yeşillik
1 avuç kabak çekirdeği;
1 incir
bayağı yemişim değilmi?
buğünkü 1. öğün:
2 tane yağda yumurta
2 incir
3 ceviz
arkadaşlar kilosunda duraklama olanlarda ne kadar sürdü lütfen yazın.lütfennnnnnnnnnnnnnnn.........:KK42:

valla benim gr gr gidiyor ama bildiğim duraklamadan sonra çok daha hızlı kilo veriliyor.:))Sabretmek lazımm

peynir yedim.cevizde işe geç kalıyordum hemen atıştırdım çıktım.ama haklısın.öğlen yemeği fasulyeye ek olarak mı salata yoğurt yeseydim yanii canım?

maşallah allah eksik etmesin seni.ne güzel sorularımıza hemen cvp veriyosun sağol

Topigimizin yeni nese kaynağı desek daha doğru olur :KK16:
ayy canım tesekkur ederim saolasın:))) ewet fasulyeye ek olarak.. bide doymadan sofradan kalkma canım..guzelce doy herzaman..işe gec kalacaksan bi 10 dakka daha erken kalk ama besinlerine cook dikkat et....

kızlar bugün meyve günümdeyim sanırım..canım bişey istemiyo..

sabahta meyve yemiştim, şimdi de meyve

1 muz
yarım armut
1 yeşil elma
6 tane ceviz

midem ağzımda bu sıralar yaa..muz ceviz biraz bastırıyor Allahtan..akşama taze fasulyem var..inşallah midem düzelirse ondan yerim..
afiyet olsun canım...

iyi cumalar arkadaşlar ,dün giremedim.önce dünkü menümü gireyim.
1,öğün:

2,öğün:
1 küçük parça peynir
mevsim salata

3,öğün
2 kaşık işkembe yahnisi
yeşillik
1 avuç kabak çekirdeği;
1 incir
bayağı yemişim değilmi?
buğünkü 1. öğün:
2 tane yağda yumurta
2 incir
3 ceviz
sevgi liebecim afiyet olsun canım..daha once hangi kiloda en cok kaldıysan o kiloya indiğinde biraz uzun kalıyosun canımm....hiçç moralini bozma:))

Öğle yemeğimi yazıyorum;

zeytinyağlı patlıcan yemeği(patlıcanları kızartmak yerine ızgara yapıyoruz çok güzel oluyo)

yarım göğüs etinin yarısı beyaz et

1 adet elma:)

bende ızgara yokta acaba tost makinasında kızartsam olurmu sen nerde kızattın tam olarak canım yağsız teflonda da olurmu acaba ?

tıka basa doydum bugun de,Allahım olmayanlara da versin..

:KK56:1 kase yogurt - semizotu,kurunane,sarımsak,tuz,kırmızıbiber ile...cok guzel oldu tavsiye ederim
:KK56:1 tabak fırında tavuklu mantar
:KK56:1 tabak yeşil mercimek corbası
:KK56:1 kase yeşil mercimek salatası-corbadan artanı yaptım.bol zeytinyagı az sogan,maydonoz ve tuz ile.

herkese afiyet leptin olsun.))

X