internet ve "sanal seks"...

adam başlarda sonradan keşfettiğin halinin tam tersi davranıyormuş. düzgün konuşmuş, sulanmamış. gayet normal gitmiş her şey. ya bu erkekler ne artist oluyor böyle. gerçek hayatta efendi denilecek türden sapıklıkla yakından uzaktan alakası olmayan biri gibi davranıp internet ortamında ise zamparaya rahatlıkla dönüşebilen cinsten. her şeyi bir tarafa bırak adamın kendisine bile saygısı yok. hiç bi kendini tuhaf hissetmiyor bu tür adamlar iki yüzlülük yaparken. yani açıkça söyleyen tipleri var. ben böyle herkese asılırım diye açıkça söyleyen tipler bile var.ana senin tanıştığın bu adamın kendi kendisiyle sorunları var bence. bu tiplerden adam olmaz canım. istediği kadar uğraşsın normale dönmek için her şey yolunda gittiğini sandığın anda bir bakarsın hiç değişen bişi olmamış... herkesle ilişkiye açık olan bir adam farzet seni sevse senin yokluğunda kahrolsa bile faydası yok.geç sayılmaz. yol ver gitsin. asla dönme.dönersen ilerde sadece ondan değil kendinden de nefret edersin...

evet canım, başlarda değil sadece, 1,5 sene içerisinde yanımda devamlı düzgün ve de saygılı bir adamdı. zaten ciddi bir iş hayatı var, birine anlatsam bu adam her gece sanal alemde neler yapıyor diye inan kimse inanmaz, herkes bana güler. o da zaten bunu biliyor ve çok güzel kullanıyordu. dışarıda gayet efendi, ama bilgisayar karşısına oturunca en ucuz en basit en adi adam. o lafları bir görsen... normalde 1,5 sene boyunca onun ağzından küfürlü bir söz bile duymadım ben yanımdayken... bu durum gerçekten hastalık ve böyle çift karekterli insanlar o kadar çok ki... bu nasıl bir durum bilemiyorum, böyle bir karektere sahip olsam psikolojik olarak bitik halde olurdum sanırım. devamlı kendinle çelişiyorsun... ne doğrusun ne eğri... offf... bu yüzden anlamaya çalıştım onu, yargılamadan önce kendimi onun yerine koymaya uğraştım, pek çok kere şans verdim psikoloğa gitmeyi bile önerdim ama hiç kabul etmedi bu durumu, belki etseydi benim de desteğim ile bu hastalığından kurtulabilirdi. şimdi ben de bıraktım onu, hayatındaki en masum kadını da kaybetti ve eminim ki daha da dibe battı.
demişsin ya kimileri açık açık niyetini söylüyor diye, emin ol o açıkca niyetini söyleyen adamlar daha namuslu davranıyor, en azından kimseyi kandırmıyor, ben böyleyim diyor ve tercihi kadına bırakıyor..

Bu tür sitelerdeki adamların amaçları belli zaten kızlar.Uyanık olun birz.

herkes söyleyeceğini söylemiş zaten ve doğruyu söylemişler.Kendimize değer verelim biraz.Bizler buna layık değiliz.

Sana yalan söylediğini hissettiğin ilk anda bırakmalıydın bu işin peşini...Neden o kadar uzattın ki.............

Bir de sunu anlamiyorum, bu adam yakisikli, beyefendi, isi gucu olan birisi. Bilgisayar basina gecip neden kendisini basitlestiriyor, butun bu olumlu yonlerini bir cirpida siler supurur boyle seyler. Yazik, yani adamda her sey var da orasina lafi gececek iradesi yok. Iste insan ziyanligi bu ve bunun gibiler.

Zaten düzgün birisi olsa ciddi birisi olsa emin ol o sitede olmazdı canım.
Yazık giden yıllarına yazık ve kandırıldığına.
Üzülmene değecek birisi bile değil ayrıca.

Nasıl dayandın bütün buna... Çok zor kimsenin başına vermesin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

buna benzer bir olayı bende seneler önce yaşadım adam sapığın tekiydi kariyer boy pos herşey yerinde ama adam sapıktı işte aynı konu sahibesinin anlattığı tüm özellikler adamda mevcuttu yazık böyle şahsiyetlere

X