Tüylerden kurtulmanın ilginç yolu

slm arkadaşlar aycangül arkadaşımızın vermiş olduğu tarihler aşagıdaki gibi.... hepimize kolay gelsin kurtuluruz toptan inşallahhh...

İŞTE ŞUBAT 2012 EPİLASYON TARİHLERİ :)

1.ALTERNATİF

08 Şubat 2012 Çarşamba, saat 20:32' den
10 Şubat 2012 Cuma günü saat 06:08' e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

2.ALTERNATİF

17 Şubat 2012 Cuma , saat 08:03' ten
19 Şubat 2012 Pazar 10:21'e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

Artık biliyorsunuz..hangi seçenek regl sonrasına geliyorsa o tarih sizin için en uygun tarihtir..

mrb :) denedin mi acaba çok merak ediyorum tüylerimden çok şikayetçiyim:KK43:

Arkadaşlar bu yöntemin etkili olduğunu düşünüyorum hatta deneyip kendim sonuçları gördüm fakat bıraktım dinimizde çok günah olduğunu öğrendim hatta hocam ayet olduğunu bile bile bu şekilde durmamam gerektiğini söyledi.. ama inanın yaptığım zamanlarda geç çıkartmıştı bende şimdi bikini bölgesini eldivenle temizledikten sonra hiç yıkamadan hemen sürüyorum bir iki dk durup temizliyorum kıl kökleri açıkken... ilk denememi yeni yapıtm inşallah böylede etkili olur ..:KK43:(

Benim babaannemde söylerdi. Ağdanı dolunay çıktığı zaman yap, sonra rahat edersin diye. Ben bu dolunay olayına inanıyorum. Fakat bana idrar sürmek çok saçma geliyor. Ağda yaptıktan sonra tüy kökleri açık olduğu için kolayca enfeksiyon kapabilir. Onun için 1-2 saat sonra yıkayın diyorlar. Şimdi o bölgenin üzerine idrar sürerseniz iyice hasta olursunuz. Bildiğimiz gibi bağırsaklarımız yararlı olan maddeleri ayırıyor zararlı olanları idrar yoluyla atıyor. İdrarın içinde tahmin edemediğimiz kadar mikrop var. Bir idrar tahliline bakın yani. Hem zaten dini açıdan günah hem de kendinize zarar veriyorsunuz. Bana sorarsanız tüylerinizin azalma sebebi dolunaydır. İdrar değil.

ya ben anneme danıstım o da ya kızım dolunay azaltmaz aksıne cogaltır xedı benımde kafam karıstı yardımcı olur musunuz?

herkes bir seyler soyluyor yillardir kesin cozum ariyorum herseyi yapabilirim yeterki birdaha cikmasinlar ben denicem faydasini gorursem yazicam

Okuyunca bende denemistim gecen sene bi kere denedim ama sanırsam azalma belki ikinci ücüncü denemeden sonra olur ama gec cıktıgını hatırlıyorum :)

ya allah aşkına dinimizde idrar günah diyenleri anlamıyorum...bir kere dinimizde idrarı bir yerlere bulaştırmak günah çünkü temizlik imandandır...islam dini temizliği emreder.... tüyleri azaltıyo diye idrarımızı sürüp öyle etrafta dolanacak değiliz ya hayret birşey ya.. doğru düzgün tüyleri alıp banyoda falan cilde sürüp biraz bekleyip banyo yapcaz olcak bitcek........ayrıca ben bir yerde okudum sahabenin bi hastalığı oluyo peygamberimiz deveyi göösterip senin ilacın şu devenin idrarında diyo..onu bulabilirsem yazcam buraya.....ne günah nasıl günah iyice öğrenip yazsak keşke..wc de idrar sıçraması günah mesela çıktıktan sonra ayakların yıkanması gerekiyor.... öyle bir yazmışlar ki sanki içki falan içiyor millet de günaha giriyormuş gibi... altı üstü idrar üşenmeyenler temiz bi şekilde yapabilirler ne var bunda.....ayrıca benim ayak parmağımda siğil vardı büyük bir kaç defa idrar sürdüm ninem demişti..öyle geçti sonra...bu idrar olayına inanıyorum ben...ah bi de üşenmesem..yazı bekliyorum...

yapanlar etkisini yazarlarsa çok sevinirim...

ben kucukken aplamin eline buyuk bir civi girmisti annemde benden gidip kutuya cis yapmami soyledi yaptim sonra onu alip ablamin eline doktuler kisa surede gecti demek istedigim sey idrarinda bir faydasi var gunaha gelince bunun gunah oldugunu sanmiyorum sonusta yikayinca gidiyo ama benim anlamadigim sey niye dolun ay ne alaka simdi yapsam olmazmi yani ben nasil gorrucem dolun ayi

ben kucukken aplamin eline buyuk bir civi girmisti annemde benden gidip kutuya cis yapmami soyledi yaptim sonra onu alip ablamin eline doktuler kisa surede gecti demek istedigim sey idrarinda bir faydasi var gunaha gelince bunun gunah oldugunu sanmiyorum sonusta yikayinca gidiyo ama benim anlamadigim sey niye dolun ay ne alaka simdi yapsam olmazmi yani ben nasil gorrucem dolun ayi

Sağlıklı bir insanın üç sıvısı mikropsuz dur

1. beyin sıvısı
2. kan
3. idrar

İdrar tamamen sterildir,içinde amonyak bulundurur ki kendisi endüstride temizlik maddelerinde falan kullanılır.idrarla vücuttan mikrop falan atılmaz.
Vücuttaki fazla maddeler atılır.Bazı durumlarda yaraya falan sürülmesi önerilir hatta.
Ayrıca her şey niye dine bağlanıyo anlamıyorum.her şeyi dine bağladığın bi hayat sürebilirsin, saygım var da bunu herkesten beklemek nedir Allah aşkına?Benim bildiğim inanç yayanlara misyoner denir başka bişey değil.

arkadaşlar ben bir süre yaptım ve faydasını gördüm benim tüylerim hem sert hemde fazla çıkıyordu. şuan bacaklarımın bağzı yerlerinde tüy yok diyebilirim ve tüylerimde incelmede söz konusu . bir süredir yapamıyorum düğün telaşı evlilik derken çalışıyorumda hafta sonuda eşim evde oluyor. onun yanında yapmak istemiyorum :) ama kaybedecek tüylerden başka birşey olduğunu düşünmüyorum. bunun dinle bir ilgisi de yok nezaman dini her işimize karıştırmaktan vazgeçicez. yapmak veya yapmamak size kalmış.

arkadaşlar azalmayı farkedip şaşıranlar olmuş yada idrara bağlayanlar
ama emin olun ki sadece şu dolunay hesabına uyduğunuzda da aynı sonucu elde edeceksiniz
şahsen ben buna uyuyorum takip ediyorum ve faydasını gördüm ama idrar konusunu bilemem
yinede inşallah herkes istediği sonuçları alıp bu işkenceden kurtulsun

arkadaşlar ben bir süre yaptım ve faydasını gördüm benim tüylerim hem sert hemde fazla çıkıyordu. şuan bacaklarımın bağzı yerlerinde tüy yok diyebilirim ve tüylerimde incelmede söz konusu . bir süredir yapamıyorum düğün telaşı evlilik derken çalışıyorumda hafta sonuda eşim evde oluyor. onun yanında yapmak istemiyorum :) ama kaybedecek tüylerden başka birşey olduğunu düşünmüyorum. bunun dinle bir ilgisi de yok nezaman dini her işimize karıştırmaktan vazgeçicez. yapmak veya yapmamak size kalmış.

Ben 2 yıldır düzenli olarak ağdaya gidiyorum. Arada aksıyor ama tüylerim çok değil. Zaten16 yaşındayım:KK70: yine de en kısa zamanda tamamen kurtulmak istiyorum. Siz bu yöntemi kullanalı bayağı olmuş. Sonuçlar nasıl? Ne sıklıkla kullandınız? Eski bir başlığı canlandırıyorum:KK70: ayrıntılı bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

X