Harika Güzellik Barbara Palvin

251172_193166164067270_193161540734399_587419_8372222_n.jpg

Hiç 93'lü gibi durmuyor..
Daha çok 20'lerinin ortasında gibi..

Ama hoş kız.
Tatlı bi yüzü var..
Ama yinede öyle aman aman bir güzelliği yok güzellikten hariç yüzü çok şirin ve masum duruyor..
Ben 20 yaşından küçük kızların böyle boya küpüne düşmesini hiç doğru bulmuyorum..
Güzellikten çok itici duruyor..

Öncelikle bu başlığı açtığın için tebrik ederim seni,en önemli modacılarında dediği gibi natalia vodianovayla birlikte dunyanın en güzel yüzü yok böle bı güzellik natalia favorim barbarda ikinci dir diğer forumlarda da belirtmisimdir en beğendiğim begenmektende öte hayran kaldığım tek iki isim Allah nasıl yaratmış inanılır gibi digil gercekten melek yani yüzü bı insandan çok melek gibi ve kızan kızsın isterseler siteden atsınlar çok kaba olmiycam kibarlığımdan irina falan tamam begenmesseninz ok. Ama bu kıza beğenmedim ıı diyenler hepiniz KISKANCSİNIZ!!!!!!!! bunun başka bı açıklaması yok kısa ve öz

Süper bulmuyorum fena digil falan ne demek bu kız için beynim almiyo daha süperi nasıl olabilir gercekten diyorum kızıyosunuz ama gercketen bazı arkadaslarımız başka gezegende yasiyo heralde

Ben bunu Aslı Tandoğan'a benzettim. Onu da hiç beğenmiyorum. Bu da aynı şekilde. Özellikle de ağız yapısı hiç hoşuma gitmedi. Gözüme çok çirkin geldi. Ben bebek gibi tipleri seviyorum. Bu bana bebeksi gelmedi. Çok kaba buldum.

tumblr_lrkxwg_WM7_F1.jpg

X