Saç Şekillendiriciler Saç düzleştirici kullananların yorumları

Ama arasında çok fark var ya acaba benmi yanlış hatırlıyorum dicemde fisfisfis yokk yani 75 80 yapıyorum çoğu zaman...Eve gittiğimde tekrar bakıyım dereceye canım

aysellk...ben baktım makinede minimum ısı 135..max 200...75-80 gibi bi seçenek yok? sizin düzleştirici braun değil mi acaba?
ve herkes remington diyor..öyle pişmanım ki bu ion shine braun u aldığıma..

bende almayı düşünüyorum ama saçları kırıyor,yakıyor diye duydum..kullananlar siz de oldu mu hiç öyle bir şey.

Kızlar bende remingtonun S2002 model saç düzleştiricisi var çok iyi bir ürün çok kalıcı yaptığı düzleştirme.Ama ben yalnızca 2 kez kullandım çünkü benim saçım zaten düz neden aldın diye sormayın

Son düzenleyen: Moderatör:
philipsten şaşmayın morlusu var bende grisinide laıcam nasip olursa ..sinbonunda var bende ama o demir seramik olmadıgından kaymıyo ama saten ben onu o amacla almadım tostuda avrdı ikili ondan aldım tostu güsel beğeniyorum güsel su dalgası yapıyo...

PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

sgphhp4647wy5.jpg
PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.

bendede war aynısı we inan bana mükemmel şeker doğru sölemiş ama ben aldığımda 80 e almıştım sanırım şimdi fiyatları dahada düşmüştür:1hug:

bende almayı düşünüyorum ama saçları kırıyor,yakıyor diye duydum..kullananlar siz de oldu mu hiç öyle bir şey.

yok kuşum yakmıyo walla zaten derece ayarları war üstünde ısısını ayarlıyosun onun ben 1senedir kullanıyom maşallahı war:nazar:

ewet katılıorum bende braun satinliner kullanıyorum çok güzel :KK66:yerimseniben

kızlar sizin braun satinliner hangi model? ya ben mi beceremiyorum acaba kullanmayı? benimki ionshine ve doğrusu hiçbi işe yaramıyor, pişmanım o kadar para verdiğime...:eek:klava:

evet bende remington kullanıyorum gerçekten çok memnunum..benimde kuaförüm bunu kullanıyodu bi baktım annem bi gün bu aletle çıkageldi :)

çok memnunum..saçlarım da da fazla yıpranma olmadı.(HERGÜN KULLANMAMA RAĞMEN :s )

canım iki türü var,biri 160 ytl biri 180 di..180 ytl olanın dijital küçük bi ekranı var.ısı ayarını görebildiğin.benmki bundan.diğerinin nasıl olduğunu ve şimdi ki fiyatının ne olduğunu bilmem ama :S

sengözlerimebaksanabkzılar benim saçlarım düz hatta aşırı düz toka izi filan oluyo ve ince telli olduğu içinde yapışıo daha kabarık hacimli yani fön çekilmiş gibi durmasını istiroum rowenta bellisimo sanırım fırça şeklinde döner başlıklı onu almayı düşünüodu ama istediğim etkiyi verir mi önerilerinizi bekliyorum

merhaba arkadaslar benım saclarım duz sac ama benım kız kardesımın sacları cok kıvırcık ve 8 aylık bı duzlerıcı bı ıslem yaptılar ama X_TENSO degıl hıc yıpratmadı ve suan kardesım saclarını yıkayıp kuruttugunda dumduz bı sac fone gerek duynuyor arkadaslar herkese tavsıye ederım masalarla felan ugrasmaya degmez kuaforun numarası *************

yok kuşum yakmıyo walla zaten derece ayarları war üstünde ısısını ayarlıyosun onun ben 1senedir kullanıyom maşallahı war:nazar:

Cok sagol cevap verdigin icin sen philips kullaniyosun ve memnunsun degil mi?Aslinda yorumlara bakinca herkes kullandigi urunden memnun karar vermedim.

Ya arkadaşlar benim saçım da çok kıvırcık ben de almak istiyorum saç düzleştiricilerden ama kıvırcık saçta işe yarıyolar mı gerçekten? Ve de en çok hangisi yarıyo bilen var mı???

2085cteooorn1.gif

arkadaşlar ben babylissin bu ürününü kullanıorm we saçlarım inanılmaz derecede kıvırcık olmasına rağmen dümdüz yapıo gerçekten süper bişe a.syerimseniben herkese tavsie ederim bizm burlarda fiyatı 108 ytl ama daha daha ucuza da bulabilirsiniz sanırımfisfisfis

ya bi de ben aslında maşa almak istiorm saçlarım aslında kıvırcık ama öle şekil alması biraz zor oluo maşayla yapılmış gb durmuo tabi :) maşa almak istiorm ama hangisi iyi hangisi kötü bilmiorum bana tavsie edebileceğiniz bir ürün var mı :):1rolleyes: şimdiden teşekkür ederim:enbuyukkk:

X