Lekeler, Çiller Cilt Rengini Açmak İçin : Pirinç Unu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Haftada 2, en fazla 3 düzenli olarak yapıyorum.İnanın çok iyi geldi.Elbette hemen mucize beklemiyorum ama burnum kenarlarındaki lekelerde azalma görüyorum.Çenemdeki ve yanağımdaki sivilce izine elveda dedim:KK1: .
ah super ne kadardır kullanıosn yaklasık 1 ay oldumu
bıde gozenekler ıcın bı faydası oldumu sıyah noktalarla

ah super ne kadardır kullanıosn yaklasık 1 ay oldumu
bıde gozenekler ıcın bı faydası oldumu sıyah noktalarla

Konuyu başlattığımdan beri yapıyorum yaklaşık 18 gün olmuş tabi hergün yapmadığım için ortalama 8 kere uygulamışımdır.
Gözeneklerim için biraz daha yol var diyebilirim ama siyah noktalara iyi geliyor yani oluşmamasını sağlıyor.Regl döneminde çıkan sivilcelerim kurudu.:124:
Sizin nasıl peki:107:

Konuyu başlattığımdan beri yapıyorum yaklaşık 18 gün olmuş tabi hergün yapmadığım için ortalama 8 kere uygulamışımdır.
Gözeneklerim için biraz daha yol var diyebilirim ama siyah noktalara iyi geliyor yani oluşmamasını sağlıyor.Regl döneminde çıkan sivilcelerim kurudu.:124:
Sizin nasıl peki:107:
cok guzel bı peelıng oldgunu soylıyım oncelıkle ama bn henuz 3 kez yaptım sanırım her yaptgmda yazdım buraya
1 tane sıvılce cıktı dun yuzumde
sanırım regl olcam ama daha cok yenı 2 ay kadar denıcem :KK55:

cok guzel bı peelıng oldgunu soylıyım oncelıkle ama bn henuz 3 kez yaptım sanırım her yaptgmda yazdım buraya
1 tane sıvılce cıktı dun yuzumde
sanırım regl olcam ama daha cok yenı 2 ay kadar denıcem :KK55:

2 ay denemek için iyi bi süre görelim bakalım:KK55:

bugun 3. kes yptım sızınde yıkayınca kızarıomu yuzunuz ya bı sure kızarıo bole yanıo sankı
benimde yüzüm kızarıyor canım geçiyor zaten merak etme.ben hemen yüzümü yıkadıktan sonra buzdolabına koyduğum gül suyu ile rahatlamaya çalışıyorum.gayette işe yarıyor.sende öyle yap.sonra mis gibi oluyoruz işte:)

kızlar israf oluyor ama ben bir kaşık pirince bir kaşık su kouyoyrum 3 saat bekleyiuorum sonra o suyu yüzümü siliyorum 2 gündür yapıyorum sonuçları yazarım şimdilik sonuç yumuşak bir ten:KK1:

kızlar bu pirinç suyu olayını 3 4 yıl önce bi yerlerden duymuştum ve 2 3 hafta kadar yapmıştım. her gün yapmıyodum ama 2 3 günde bir yapıyodum. bi kere cildi beyazlatıyo ve parlatıyo orası kesin. soluk bi cildiniz varsa kesin faydasını görüceksiniz. ama bu iş biraz sıkıntılı ya sık sık pilav yiyceksiniz... ya da biraz israf olucak. öyle azcık pirinci suda bekleterek öz çıkar mı bilmiyorum ama ben bi 3 bardak pirincin suyuna çıkan özü kullanıyodum. e malum sürekli pilav da yenmeyince yapmayı bırakmıştım. geçenlerde yine bu sitede okudum sanırım başka türlüsünü yapmaya karar verdim. cezvenin içine biraz suyu koyuyorum içine yarım fincandan biraz daha az pirinci koyup kaynatıyorum. 15 dk filan kaynıyo pirinçler iyice pişene dek. pirinçler pişince ve suyunu da çekince ocaktan alıp soğutuyorum. soğuduktan sonra pişmiş pirinçleri ezip yüzüme maske yapıyorum yine bekletip 20dk kadar yüzümü ovarak yıkıyorum. aynı sonucu elde ediyorum. hani pirinç boşa gitmesin diyenler için bu da bi yöntem paylaşıyım istedim sizlerle :KK8:

kızlar pirinç nişastasıda aynı işi görürmü acaba hani pütür pütür olmasın die

KOltuk altı ve bikini bölgesindeki kararmaları da acar mı acaba

Pirinç unu maskesini araştırırken böyle bir tarif gördüm.İşine yarayabilir belki.

Koltukaltı Rengini Açmak İçin Pirinç Maskesi

Bir tatlı kaşığı pirinç unu
Bir yemek kaşığı yoğurt
Bir tatlı kaşığı sirke

Malzemelerin tamamını iyice karıştırın. Hazırladığınız maskeyi temiz koltuk altlarınıza iyice yedirerek sürün. Maskeyi koltuk altında 20 dakika beklettikten sonra yıkayarak temizleyin.

Koltuk altınızı kuruladıktan sonra limon suyu sürerek kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra son olarak talk pudrası sürün.

kızlar ben az önce bi su bardagı pirinci blendrdan geçirdim toz halinde oldu tam un kıvamına gelmedi yüzüme sürdm pütürlü olduğu için kurudu kuruktan snra ovarak çıkardm peelng etkside oluyo bu sayede snra yıkadım şu an için tertemz bi cilt tabi uzun süre kullanılması gerekiymş bnde kullanıp sonuçları buraya yazarm:KK16:

hm anladm cnm ben 1 ay flan kullanıcam ona göre işe yararsa devam :KK34:

Dışarıdan aldığınız pirinçlerin işlemden geçtiğini düşünenler için yazıyorum arkadaşlar

bi programda görmüştüm kendi pirinç ununuzu kendiniz yapabilirsiniz orada önce pirinçleri yıkıyorlardı siz yıkamayın suda bekletin çıkan suyunun dibindekini yüzünüze sürersiniz sonra o ıslanan pirinçleri temiz bir ortamda kurutmaya bırakın ve blendır ya dövecek yardımı ile un kıvamına getirin bildiğiniz pirinç unu oluyor hem güvenli hemde evde pirinç unu tekniği kolay gelsin

ben hiç denemedim bu pirinç unu maskesini ama yazılan tepkıler çok olumlu bende başlayacağım gelişmeleri bildiririm....

selam arkadaşlar ben bundan birkaç yıl önce tvde izlemiştim.bi bayan adını unuttum anlattı karışımı hazırladı pirinçi dövdü un gibi yaptı kırmızı mercimeği dövdü oda un gibi oldu bunlar içine gül suyu ve bildiğinz krem karıştırdı..sonra peeling gibi uyguladı eline eli hemen uyguladığı yer beyazladı rengi açıldı şaşırmıştım baya eli pürüzsüz olmştu kadının

şimdide mercimek eklendi.bu kürü uygulayan varmı kızlar?bende bu konuda müzdaripim desteklerinizi bekliyorum kızlar.yüzüm çok lekeli büyüklü küçüklü bir sürü leke var.gittiğim doktorlar çözümü yok gibi olumsuz yanıtlar verdiler.:KK50:

X