Popo mu Basen mi _?

Moralim bozuldu yahu:KK43:Benim de basen (çok abartılı değil) kalın ama popom yok denecek gibi ya:KK43:Yani var ama çok dik durmam gerekiyorki çıkık gözüksün:KK14:Görüyorum çevremde kızları böyle kalçaları çıkık kıvrımlı falan ne güzel diyorum tam kadın gibi.Çok taktım buna bu aralar:KK31:yok mudur kalçamı dikleştirmenin bi yolu?:44:

pilates yap canım kalçaların süper oluyor sıkı ve yuvarlak orda bir hareket var her gün yaparsan kalçalarındaki değişikliği görürsün ben yapıyorum çok güzel oluyor .

pilates yap canım kalçaların süper oluyor sıkı ve yuvarlak orda bir hareket var her gün yaparsan kalçalarındaki değişikliği görürsün ben yapıyorum çok güzel oluyor .

Teşekkürler canım peki rica etsem,yasak mı bilmiyorum ama resim veya video link verebilir misin?

Sanırım top üzerinde olan kurbağa hareketinden söz ediyorsun değil mi canım,,,

Sanırım top üzerinde olan kurbağa hareketinden söz ediyorsun değil mi canım,,,

evet canım bide selülit egsersizleride iyi kalça kaldırma da çok etkili oluyor önemli olan zaten zayıf ama dolgun hatlara sahip olmak kupkuru beğenmem ben hatlı olmak önemli.

benimde popom çıkık dolgun hatta baya :KK1: hiç beğenmiyorum saklamaya çalışıyorum :KK60: bel ince kalça çıkık dar giyilmiyo memnun değilim yani :KK53:

64 kiloyken ikiside bol bol mevcuttu. Simdi 43 kiloyum iskelet gibi. Bi cok acidan guzel zayif olmak ama azcik da kivrim olsa iyi olurdu. Yine de tabiki basen deil popo daha güzel

X