çamaşırlarımda DETERJAN LEKELERİ KALIYOR NE YAPMALIYIM

sütyenler için koruyucular satılıyor alabilirsiniz fermuarlı minik sepet gibi birşey içine 4-5 tane sütyen sığıyor telleri de süngerleri de zarar görmüyor :KK54:

beyazlarla derken havlularla falanmı atıyoırsun tatlımcım ve ka derecede yıkıyorsun

beyaz havluları el yüz ve vücut havlusu olarak ön yıkamalı 60 derecede atıyorum beyaz atlet iç çamaşırlarını ise 90 derecede atıyorum renkli iç çamaşırlarını renkli atlet tarzı şeylerle atıyorum hergün bi ton biriktiği için ayırt etmek zor olmuyor yumak halinde :KK53:

beyaz havluları el yüz ve vücut havlusu olarak ön yıkamalı 60 derecede atıyorum beyaz atlet iç çamaşırlarını ise 90 derecede atıyorum renkli iç çamaşırlarını renkli atlet tarzı şeylerle atıyorum hergün bi ton biriktiği için ayırt etmek zor olmuyor yumak halinde :KK53:

anladım tatlım ben bu çamaşır konusunda galibiş takıntılım yahuu:KK53:

renklileri renklilerle siyahları siyahlarla beyazları beyazlarla yıkayınca pek sorun kısa yada uzun program fark etmio yeterki deterjan kaliteli olsun tabiki yumusatıcıda kullanın mutlaka makinanız eskiyse kireç çözücü mutlaka kullanın buna ramen hala deterjan kalıntısı oluosa bence makinanızda problem vardır

kızlar su ve elektrik faturanız ne geliyor ve kaç kişisiniz merak ettim?

normalde kaç kişisiniz evde ve kac güne bir calışıyor mkn

Normalde iki kişiydik, 2 güne kadar bebişimiz geliyor. Haftada 6-7 kere çalışıyor makine. İki haftada bir de extra 4-5 kere çalışıyor. Yani ayın her günü günde 2 kere çalıştırmış kadar oluyorum. Genelde günlük giysiler için kısa program tercih ediyorum.

Merhaba

Deterjan bozulunca da topak topak oluyor renkli kısımları çamaşırlarda iz bırakabilyr :S bende buna şahit olmştm Deterjanını değiştrmenı tavsye ederm...

X