masal gibi home sweet home..:)

farklı bir ev çok beğendim banyonuz bile özenle hazırlanmış çevremdekilerin evinde kahverengi-krem siyah-beyaz kombinasyonu görmekten fenalık geldimişti :111:
güzel evinizde mutlu mutlu yaşlanmanızı dilerim...

elimden geldiğince bütün detayları düşünmeye çalıştım... teşekkür ederiiim sizede :)))

güle güle oturun. şirin olmuş eviniz. iç açıcı :)
bernardonun tasarımlarını seviyorsunuz siz de benim gibi. fincan ve tabaklarımız aynı.
ayrıcaa engilish homedan 3 lü tepsi takımlarımız da aynı. :)

evet bernardo tarz olarak bana çok yakın ve kaliteli..:) sevindim aynı şeyleri almış olduğumuza:)

efendimm öncelikle aramıza hoşgeldiniz.. :KK1:
evinizin konspeti pek bir hoş tüm eşyalarınız,aksesuarlarınız bir uyum bir ahenk içinde.. :nazar::nazar:
sevimli mutfak dolabınızı göremedim ve ekmekliğide benmi atladım yoksa eklemedinizmi :KK20:
evin en nadide eşyalarının başında geliyo burda paylaşmamanız çok ayıp olur :KK1::KK1:

efendimm öncelikle aramıza hoşgeldiniz.. :KK1:
evinizin konspeti pek bir hoş tüm eşyalarınız,aksesuarlarınız bir uyum bir ahenk içinde.. :nazar::nazar:
sevimli mutfak dolabınızı göremedim ve ekmekliğide benmi atladım yoksa eklemedinizmi :KK20:
evin en nadide eşyalarının başında geliyo burda paylaşmamanız çok ayıp olur :KK1::KK1:

canım en kısa zamanda çekip koyarım sen iste :))))))) öperimmmmmmmm

Tek kelimeyle muhteşemmmm. Tarz güzel, renkler uyumlu :KK9::KK9:

Bayıldımm evinize. Mutlulukla geçirin günlerinizi.

Yatak odası harika, salon öyle mutfak öyle vallahi süperr.

Yatak odası takımı arıyorum bende aynen bu şekilde nereden aldığını öğrenebilirmiyim? Bir de mavi oymalı aynanı nereden aldın acaba?

Bu çeşit evler nerdeyse çok az forumda ama gördüklerimden en beğendiğim bu oldu..Maşallah diyelimde nazar değmesin.. :-) Çok sıcak gelmeye başladı bu tarz bana güle güle oturun ama kiracılıkta bu tarzı yapmak zor encak ev sahibi olduğumuzda belki.. :-)

yorum yapmadan duramadım. her şeyin bonbon şekeri gibi çoooook güzel. allah huzur ve sağlıkla oturmak nasip etsin. çoook tatlı :):nazar::nazar::nazar::KK54:

Öncelikle aramıza hoşgeldin:KK12::KK12:

Evin bu tarz konseptlere göre güzel ama çok fazla ayrıntı var. Her yerde çiçek objeleri olması kötü olmuş bence kaldırırsan dahada şirin olur :KK34::KK34: Evinizde sağlıkla mutlulukla oturmayı nasip etsin allahım:KK16::KK16::KK16:

Çok şeker bir ev, güle güle oturun, Allah ağzınızın tadını bozmasın.

Yatak odasındaki askılı fotoğraf çerçevesini nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?

Bu eve bakınca hani tablolarda ilkbaharı resmederler ya her köşesi bana onu cagristirdi ne huzurlu bı ev Allah icinden huzurunuzu eksik etmesin

Tek kelimeyle muhteşemmmm. Tarz güzel, renkler uyumlu :KK9::KK9:

Bayıldımm evinize. Mutlulukla geçirin günlerinizi.

Yatak odası harika, salon öyle mutfak öyle vallahi süperr.

Yatak odası takımı arıyorum bende aynen bu şekilde nereden aldığını öğrenebilirmiyim? Bir de mavi oymalı aynanı nereden aldın acaba?

canm çok teşekkür ederim.. şimdi yatağımı ikeadan aldım :) gardrobumla çekmecelimi özel yaptırdım yani bi yer söleyemicem.
Mavi aynamda ben ahşap boyayıp satıyorum eskileri değerlendirmeyi severim annemin içinde manzara olan evlendiği ilk zamandan kalma varaklı aynısını çöpe attığını görünce hemen aldım boyadım ayna taktırıp boy aynası yaptım:))) çevrende varsa öle eski manzara resimli çerçeve hemen bir boya ve boy aynası olsun sana :)

Bu çeşit evler nerdeyse çok az forumda ama gördüklerimden en beğendiğim bu oldu..Maşallah diyelimde nazar değmesin.. :-) Çok sıcak gelmeye başladı bu tarz bana güle güle oturun ama kiracılıkta bu tarzı yapmak zor encak ev sahibi olduğumuzda belki.. :-)

:KK9: çok teşekkür ederim bende 4 sene kirada oturdum ve öleyken kahverengi koyu renk mobilyalarım vardı bunlarla yakından uzaktan alakası yoktu. ev aldığımda diyordum hep ev aldığımızda ilk işim herşeyi değiştirmek oldu ama aylarca çok emek verdim. Darısı başına Allah gönlüne göre versin inşallah

Öncelikle aramıza hoşgeldin:KK12::KK12:

Evin bu tarz konseptlere göre güzel ama çok fazla ayrıntı var. Her yerde çiçek objeleri olması kötü olmuş bence kaldırırsan dahada şirin olur :KK34::KK34: Evinizde sağlıkla mutlulukla oturmayı nasip etsin allahım:KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederimmm öncelikle :)
ama işte çok seviyorum belki haklı olabilirsin ama hiç düşünmedim kaldırmayı :):) saol yinede :)

X