Maske Tarifleri Gözenek sıkıştıran nemli sivilcesiz bakımlı cilt için (Birebir hala kullanıyorum)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
konuyu yeni keşfettim geriye gidip hepsini okumaya çalışacağım ama ben okuyana kadar derdimi söyleyeyim belki bana da bir çözümünüz vardır :) benim gözeneklerle başım fena halde dertte. gözümün altında yani tam olarak yanaklarımın üzerinde nokta nokta görünen hatta hala bunlar siyah nokta mı gözenek mi diye düşündüğüm noktalar var ve oldukça fazlalar. pudra veya fondoten sürmeden dışarı çıkmak dahi istemiyorum ki zaten kızarıyor o bölgem. bu sorunu olan ve çözümünü bulan varsa bekliyorum lütfen :)

Öncelikle siyah noktalar ciltte biriken sebum salgısının (yağ) oksijen ile kararmasından oluşur.
Sebamed kompakt sabun alın, sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce cildinize masaj yaparak yıkayın.
Zaman içinde toparlayacaktır:KK54:

. Canım ladysubaru yağ ürünlerim çoğaldı bunlar icin bana günlük nasıl kullanacağımı söyler mısın

İlk sayfada örnek kullanım programı var güzelim:KK54:

kızlar kilo verdikçe yanağımda şakağıma yakın bölgede derin gamzelerim oluştu var mı çözümü hodan yağı dolgunluk veriyor dendi bende kullandım ama doldurmadı beni varmı çözümü olan =)

Güzelim maalesef bu konuda yorum yapamıyorum. Anladığım kadarıyla diyet yapıyorsun, spor ile desteklersen cilt sıkılaşıp toparlar.
Tibet yüz yogası diye bi araştır bakalım:KK34:

Merhabalar
Lady sana birşey sormak istiyorum. Ben de hem lekelerimi açmak hem de hala kullanmak zorunda olduğum sivilce kurutucu ürünlerin cildimdeki tahribatını onarmak ve cildimi nemlendirmek ve ayrıca hatırlıyor musun bilmiyorum ama geçen kış kimyasal peeling yapayım derken yüzümde leke kalmıştı; bu lekeyi de açmak için yağ karışımını kullanmak istiyorum. Yağ karışımı sivilceye meyilli olan cildimi yağlandırıp yeni sivilceler çıkarır mı? Geçirmek için çok uğraştığım sivilce lekelerinin üstüne yenilerinin oluşması benim en büyük korkum :18::18::18:. Çünkü cildime en hafif nemlendirici krem kullanmaya bile korkuyorum artık (sivilce sorunu yaşayanlar çok iyi bilirler) Senden pirinç kepeği, nar çekirdeği ve kara üzüm çekirdeği yağ karışımlarını özellikle sivilceli ciltler kullanabilir mi? nasıl kullanması gerekir? bir kez daha anlatmanı rica ediyorum. Eğer farklı bir püf noktası yoksa ilk sayfada anlattığın gibi yağları karıştırıp haftada 1 gün kullanarak başlamak istiyorum. Ne dersin?

Güzelim bu çok uzun zaman alır. Bence sen %15 tca uygula tekrar veya %10 glikolik asiti 3 günde bir bastırmadan sür cildine ve pirinç kepeği nar çekirdeği yağları ile destekle süreci. Cilt temizliğin önemli öncelikle sivilce ve yağlanma sorununda. Sebamed kompakt sabunu al kullan:KK34:

sevgili ladysubaru,

benim de gözeneklerim oldukça fazla ve açık, bu zamana kadar fazla rahatsız olmuyordum ama artık olmaya başladım ve bir güzellik merkezinde cilt bakımına başlamayı düşünüyor iken bir bakayım dedim KK. ve sizin başlığıokudum ilk 6 sayfayı okuyabildim ancak hepsini okuyamadım çok sayfa var, çok yazılmış maş.. siz uzun zamandır kullanıyorsunuz değil mi bu ürünleri. hala kullanıyor musunuz? muhakkak aralarda yazıyordur ama insan hemn cvp almak istiyor, güzellik merkezinde cilt bakımına da ikna olmam o kadar uzun sürdü ki, şimdi başlamadan bitkisel yağlar ve nemlendiricilere mi kaysam karar veremedim vallahii.şimdiden çok teşekkür ederim.

canım bir sorum olacak sana şu sıralar sık duyduğum bir şey var belki sende duymuşsundur dalinle cilt temizliği ve makyaj temzliği bebekler için üretildiğinden içinde kimyasal madde olmadığını ve cildin phnı bozmadığını duydum sence sakıncalı olur mu cilt için

ladyciğim,
yüzümde kitle vardı aldırdım da izin daha çabuk kaybolması ya da bunun gibi bişey için en çok hangi yağı kullanmamı önerirsin?

lady subaru canım elimde yarım şişe gülsüyu vardı yeni aldığım glikolik asitin yaısını boşaltayım dedim 4 de 3ünü boşaltmışım tonik olarak kullanayım dedim pamukla yüzüme sürdüm 2 dk geçmesine rağmen yanıyor yüzüm acaba fazlamı geldi oran yada üstünü maden suyu ile tamamlasam mı çünkü elimde başka gül suyu yok bu arada ürünlerimin hepsi doa ürünü

birde şunu soracaktım ben izmir çeşmede ikamet ediyorum acaba bu toniği kullanmak için geç mi kaldım sen bilirsin buraların havasını napsam ki oranın suyunu artırayım mı yoksa kullanmayayım mı offf

krem sürdüm yanma geçti anlamadım devam etsem mi ki ,ayyy çok soru sordum kusuruma bakma canım

Mrb Layd ben 8 yıl once roaccutane tedavisi oldum sivilcelerim geçti gerçi dönem dönem tekrar ediyor ama bütün vücudum kurudu aradan o kadar zaman geçmesine ragmen cildim eskisi gibi yağlı değil ellerim kollarım bacaklarım her yerim kurudu.
şu anda cildimde siyah nokta problemi var ve gözeneklerim çok açık tecrübelerinden faydalanmak isterim peeling olarak temizleyici ( ozon katkılı bi temizleyici kullanıorum sımdı ) olarak nemlendirici krem ( argan yaglı bıtkısel bı krem kullanıyorum) olarak ne tavsiye edersin. cevaplabilirsen şimdiden cok tsk ederim :)

sevgili ladysubaru,

benim de gözeneklerim oldukça fazla ve açık, bu zamana kadar fazla rahatsız olmuyordum ama artık olmaya başladım ve bir güzellik merkezinde cilt bakımına başlamayı düşünüyor iken bir bakayım dedim KK. ve sizin başlığıokudum ilk 6 sayfayı okuyabildim ancak hepsini okuyamadım çok sayfa var, çok yazılmış maş.. siz uzun zamandır kullanıyorsunuz değil mi bu ürünleri. hala kullanıyor musunuz? muhakkak aralarda yazıyordur ama insan hemn cvp almak istiyor, güzellik merkezinde cilt bakımına da ikna olmam o kadar uzun sürdü ki, şimdi başlamadan bitkisel yağlar ve nemlendiricilere mi kaysam karar veremedim vallahii.şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba, evet hala kullanıyorum.
Bence aklınızda kalmasın isterseniz önce 1-2 seans güzellik merkezinde bakımı yaptırıp deneyin, sonucu gözlemleyin.
İstediğiniz gibi gitmezse bunu denersiniz:KK34:

canım bir sorum olacak sana şu sıralar sık duyduğum bir şey var belki sende duymuşsundur dalinle cilt temizliği ve makyaj temzliği bebekler için üretildiğinden içinde kimyasal madde olmadığını ve cildin phnı bozmadığını duydum sence sakıncalı olur mu cilt için

Yok güzelim aslında hepsi kimyasal yani, pek fark yok.
Sebamed kompakt sabunu tavsiye ederim.
Biliyorsunuz yıllardır kullanıyorum, ph'ı cilde uyumlu.

ladyciğim,
yüzümde kitle vardı aldırdım da izin daha çabuk kaybolması ya da bunun gibi bişey için en çok hangi yağı kullanmamı önerirsin?

Elindekileri kullanabilirsin tatlım ama estetik dikiş atılmamışsa aman aman kaybolacağını sanmıyorum açıkçası.
Neticede neşter kullanıldı.

lady subaru canım elimde yarım şişe gülsüyu vardı yeni aldığım glikolik asitin yaısını boşaltayım dedim 4 de 3ünü boşaltmışım tonik olarak kullanayım dedim pamukla yüzüme sürdüm 2 dk geçmesine rağmen yanıyor yüzüm acaba fazlamı geldi oran yada üstünü maden suyu ile tamamlasam mı çünkü elimde başka gül suyu yok bu arada ürünlerimin hepsi doa ürünü

birde şunu soracaktım ben izmir çeşmede ikamet ediyorum acaba bu toniği kullanmak için geç mi kaldım sen bilirsin buraların havasını napsam ki oranın suyunu artırayım mı yoksa kullanmayayım mı offf

Mart bitimine kadar kullan güzelim ama 60 ml gül suyu ekle oran ağır gelmiş.

krem sürdüm yanma geçti anlamadım devam etsem mi ki ,ayyy çok soru sordum kusuruma bakma canım

Glikolik asitin oranı kaçlık?
Oran yazın böyle sorular sorarken:KK34:

Mrb Layd ben 8 yıl once roaccutane tedavisi oldum sivilcelerim geçti gerçi dönem dönem tekrar ediyor ama bütün vücudum kurudu aradan o kadar zaman geçmesine ragmen cildim eskisi gibi yağlı değil ellerim kollarım bacaklarım her yerim kurudu.
şu anda cildimde siyah nokta problemi var ve gözeneklerim çok açık tecrübelerinden faydalanmak isterim peeling olarak temizleyici ( ozon katkılı bi temizleyici kullanıorum sımdı ) olarak nemlendirici krem ( argan yaglı bıtkısel bı krem kullanıyorum) olarak ne tavsiye edersin. cevaplabilirsen şimdiden cok tsk ederim :)

Ben nemlendirici olarak watsons'ta satılan Pure Beauty'nin nemlendirici yüz losyonu ve kremlerini kullanıyorum güzelim memnunum.
Elindeki temizleyiciyi bitirdikten sonra sebamed kompakt sabun kullanabilirsin, makyajı güzel çıkartıyor ve cildi, gözenekleri iyi temizliyor:KK34:

Yok güzelim aslında hepsi kimyasal yani, pek fark yok.
Sebamed kompakt sabunu tavsiye ederim.
Biliyorsunuz yıllardır kullanıyorum, ph'ı cilde uyumlu.

bende içinde kimasal yok diye onunla yıkıyordum yüzümü ya :KK43:(
peki tonik olarak bir önerin var mı çok teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16::KK16:

Ladysubaru canım glikolik asit %25 ilk canım gül suyu yarım do ben buna glikolik asidin 4/3 unu boşalttım oton fazlamı ama bürde su var benim başka gul şutum yok yani doaninkinden daha yeni sipariş verdim tekrar veremem hani oran fazla gelmiş dedin ya 60gr gul suyu ekle demişsin peki gul suyu yerine ne eklesem acaba maden suyu olur mu yoksa aktarsan mı gul suyu alayım

merhaba,
gerçekten çok yararlı bilgiler var, teşekkür ederim.
bir sorum olacak. 33 yaşındayım, dermolab anti-aging gündüz ve gece nemlendiricilerini kullanıyorum. bu Evigen kapsülü(e vitamini) gündüz mü yoksa gece kremine mi kırmam daha doğru olur ve 33 yaşında biri olarak kaç ampül kırmalıyım? (kaç tatlı kaşığına kaç ampül? )

bir diğer soru, bu yağ karışımlarını gece yatmadan sürdüğümde Dermolab gece kremini kullanmamalı mıyım? kullanmazsam bu yağların anti-aging etkisi var mı? ya da haftada kaç kez yağları sürüp kaç kez anti-aging krem süreyim?

offff ne çok soru sordum! kusura bakmayın.
şimdiden çok teşekkürler.
:))

bende içinde kimasal yok diye onunla yıkıyordum yüzümü ya :KK43:(
peki tonik olarak bir önerin var mı çok teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16::KK16:

Aslında kimyasal hepsi. Her içerik kimyasal.
Tonik kullanmaya alıştırma cildini ki bir çok tonikte özellikle yağlı ciltler için olanda alkol var ve bu cilde hiç iyi gelmiyor uzun vadede.:KK34:
Yıka sebamed ile yüzünü sür nemlendiricini bak rahatına.

Ladysubaru canım glikolik asit %25 ilk canım gül suyu yarım do ben buna glikolik asidin 4/3 unu boşalttım oton fazlamı ama bürde su var benim başka gul şutum yok yani doaninkinden daha yeni sipariş verdim tekrar veremem hani oran fazla gelmiş dedin ya 60gr gul suyu ekle demişsin peki gul suyu yerine ne eklesem acaba maden suyu olur mu yoksa aktarsan mı gul suyu alayım

Maalesef aktarların sattığı gül suyu değil.
Çevirip arkasını ürün bileşimine bakın; deiyonize veya saf su ve esans yazdığını göreceksiniz.
Adaçayı demle ekle veya papatya demle, ıhlamur demle ekle :KK34:

merhaba,
gerçekten çok yararlı bilgiler var, teşekkür ederim.
bir sorum olacak. 33 yaşındayım, dermolab anti-aging gündüz ve gece nemlendiricilerini kullanıyorum. bu Evigen kapsülü(e vitamini) gündüz mü yoksa gece kremine mi kırmam daha doğru olur ve 33 yaşında biri olarak kaç ampül kırmalıyım? (kaç tatlı kaşığına kaç ampül? )

bir diğer soru, bu yağ karışımlarını gece yatmadan sürdüğümde Dermolab gece kremini kullanmamalı mıyım? kullanmazsam bu yağların anti-aging etkisi var mı? ya da haftada kaç kez yağları sürüp kaç kez anti-aging krem süreyim?

offff ne çok soru sordum! kusura bakmayın.
şimdiden çok teşekkürler.
:))

Gece kremine ekleyip kullanman en doğrusu olur. 2 ampul yeterli
Yağ bakımını yaptığında kremini nasıl süreceksin yahu pehlivan gibi olursun :KK9:
Haftada 3 gece yağları kullan, diğer gecelerde kremini uygula, panik yok zamanla kullanımlarına alışıp programını yaparsın öpüyorum:KK54:

Aslında kimyasal hepsi. Her içerik kimyasal.
Tonik kullanmaya alıştırma cildini ki bir çok tonikte özellikle yağlı ciltler için olanda alkol var ve bu cilde hiç iyi gelmiyor uzun vadede.:KK34:
Yıka sebamed ile yüzünü sür nemlendiricini bak rahatına.

ya sivilce tedavisinden sonra gözenek problemi oluştu yüzümde tonik gözenekleri sıkılaştırıyormuş yoksa aslında bende yüzümü alıştırmak istemiyorum ama rahatsız ediyorlar beni :KK43:

merhaba lady.. topiğinden çok faydalandım yğ karışımları tonikler yaptım burdaki tarşflere göre ve çok memnun kaldım.. sorum şu ki ben gebe olduğumu öğrendim. önerdiğin yağla ve laktik asitli toniği kullanmam doğru olur mu acaba ilgin var mı?
yardımcı olursan sevinirim...

ladycim veyahut forumu okuyup da konu ile ilgili fikri olan arkadaşlarım,

baştan söleyim zamanında forumun hepsini tek tek okudum ama zaman hafizama ket vurduğu için unutup tekrar tekrar soruo olabilirim. e vitaminini gnş kremimizin içine katıp gündüz de kullanabilir miyiz? bir de e vitaminini yakın bi arkadaşımın doktoru kaşlarının beyazlamasını durdursun diye sür demiş. laydcim ne dersin bu konuda?

bir de laydciğim
mart ayını bitrdik nisana girdik. artık adım adım yaza yaklaşıyoruz. glikolik asit toniği konusunda ne yapmalıyım.artık bırakmalımıyım yoksa %10 luk glikolik asiti hala sürmeye devam etmeli miyim?

şimdiden teşekkür ederim cevapların içn...

Lady ben her kil maskesi yaptığımda daha doğrusu istinasız her masskede
yüzüm eşit şekile emiyor yanaklarım hariç...yarım saate ancak emmeye başlıyor
lady o kısım yağlı mı kuru mu...:44:

Slm burdada yazdiginizi bilmiyorum bende bugün blogunuza yazmistim birsey..bu forumda okudugum yaglari aldim o iyi bu iyi diye ama henüz bir karisim yapamadim bir anlayan olsada sorsam diyordum yazdiklariniz kadariyla sizin bilginiz var demek..bende sormak istiyorum elimdeki yaglari en iyi sekilde nasil karistiririm diye..ilk önce göz halkalarim var morluk..bir tarafta torbada var yukardan asagi dogru bir torba sol gözümde....ve cöküklük göz altlarimda..birazcikda kirpiklerimin oralardan haif tirbalik olustu sanki..:KK43: elmacik kemiginden yukari dogru göz cevremdede tek tük kahverengi lekeler var..cildim kurudur ana burnumda siyah noktalarim var biraz..simdi yaglarim sunlar üzüm cekirdegi kayisi cekirdegi bugday özü hodan avocado jojoba..ama korkuyorumda kullanmaya cünkü herkes yag bezesi yapiyor demisler göz altlarinda..benimde ufak ufak noktalar görünüyor cok dikkazli yakindan bakinca acikcasi tereddüt ediyorum onlar belirginlesip dahada büyürmü yag kullaninca diye:KK43:...yardimci olursaniz sevinirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hanımlar cildimiz için argan yağının peşine düşmemizin sebebi içerdiği yüksek e vitamini değil mi?

Argan yağı öyle anlatıldığı gibi mucize bir yağ falan değil inanıp boşa para harcamayın!
Güzide Duran'ın cildi argan yağıyla falan değil kimyasal peeling uygulaması ile soyularak düzeltildi!

Yüksek oranda E vitamini içeren yağlarımız varken, eczaneden de e vitamini alabilirken, neden başka ülkelerin yağlarına ve içinde ne olduğunu bilmediğimiz yüksek vaatler yüksek fiyatlarla satılan nemlendirici, kırışıklık, sivilce önleyici kremlere dünyanın parasını verip üstüne sorunumuzu çözemiyoruz ki:KK4:

İki çözüm geliştirdim.:KK17::KK12:

1) Tüm cilt tiplerine uygun nemlendirici:

Cildinize uygun memnun olduğunuz nemlendiriciniz varsa içine 2-3 ampul evigen ( E vitaminidir eczaneden alabilirsiniz) veya doa kozmetik saf e vitamini satıyor onu alıp ekleyin öyle kullanın.
Layd Subaru ben nemlendiricimden memnun değilim ne alacağım ne yapacağım? diyorsanız (Ben aktarda gördüğüm mecitefendi'nin ''kayısı çekirdeği kremi '' ve ''kara üzüm çekirdeği kremi''nden aldım. Eski nemlendirici kabımı güzelce dezenfekte edip iki kremden 1 er çorba kaşığı ekleyip 2 ampul evigeni ilave ettim oldu bana nemlendirici):nazar:

Bu hafta artık saf e vitamini ekleyip kullanmaya başlıyorum, Evigen 'in içeriği %6 saf e vitamini içerdiği için artık bence yetersiz.

2) 1.Cilt besleyici lekeleri açıcı yağ karışımı :

''pirinç kepeği yağı + hodan yağı + nar çekirdeği yağı+ üzüm çekirdeği yağı'' ( buğday yağını çıkarıp 'pirinç kepeği yağı' kayısı çekirdeği yağını çıkartıp nar çekirdeği yağı ekledim):nazar:
bunları da başka bir şişede ''hodan yağını 3 kapak'', ''pirinç kepeği 2 kapak'' ve diğerlerini bir kapak koyarak başka bir şişede karıştırın düzenli olarak
(cildinizin ihtiyaç durumuna göre sizler belirleyebilirsiniz ben şu ara haftada 1 gece karışımı ve 1 gece nar çekirdeği 1 gece pirinç kepeği yağı sürüp yatıyorum ''elimdeki karışımın bitmesini bekliyorum yakında buğday yağını bırakıp 2 gece sadece pirinç kepeği yağı ile yapacağım, buğday yağı biraz yapışkan bir his bırakıyor, pirinç kepeği yağı buğday yağından daha üstün özelliklere sahip amaç leke rengi açmak ve cilt tonunu dengelemek'') gece temiz cilde masaj yaparak veya nemli pamuğa damlatarak sürüp yatın.

2. Cilt besleyici lekeleri açan Yağ karışımım (Artık bunu kullanıyorum)

Kara üzüm çekirdeği yağı, Nar çekirdeği yağı, Pirinç kepeği yağı, hepsinden 2şer kapak başka bir şişede karıştırdım haftada 2 gece uygulayıp uyuyorum

Ozon yağına başladım kızlar hem ciltteki dolaşımı hızlandırıyor hem lekelerde de etkili, özellikle göz altı morluklarından şikayeti olanlara tavsiyemdir, yorgunluğuda silip atıyor:21:

(Cildim karmadan yağlıya dönük yağ karışımları kullanmak ciltleri yağlandırmaz, kuru ciltleri daha çok besler):nazar:

Sabah yüzünüzü temizleyiciniz ile yıkayıp (Ben ''kükürtlü sabun, nane sabun, zencefil sabun, okaliptus sabunu, süt bal sabun''larımdan birini kullanıyorum
göz makyajı dahil çok güzel temizliyor cildimi aktarlarda mevcut) E vitamini ilave ettiğimiz nemlendiricinizi uygulayın 10 gün sonra değişim neymiş adım adım görün..:KK9:

Alacaklarınızın Özeti:

E vitamini (evigen) ampulü (eczaneden)

E vitamini (tokoferol) 10ml (doa kozmetik) <-- melisa kremime artık bunu ekliyorum
Pirinç kepeği yağı (doa kozmetik)
Nar çekirdeği yağı
Kara üzüm çekirdeği yağı
Kil

Kayısı çekirdeği kremi (aktar)
Kara üzüm çekirdeği kremi

(Sıkışmış gözenekler duru aydınlık lekesiz pırıl pırıl bir cilt ki alnımdaki mimik kırışıklığını ciddi şekilde azalttı ):nazar:

Kısaca yağ karışımı ile geceleri cildimizi besleyip, gündüzleri nemlendiricimizin içindeki e vitaminimizle günlük nem ve yenilenme ihtiyacını karşılıyoruz.
Kil maskesini de öneririm, ben haftada 1-2 defa yapıyorum.

Tarif 1: Bir çay bardağı suya 1 çay kaşığı lavanta eklenip 1dk kaynatılıp demlenmeye bırakılır.
1 Yemek kaşığı kile, pürüzsüz krema kıvamına gelene kadar sürekli karıştırarak demlenen lavanta suyu ilave edilir.
Cilde kalın bir tabaka halinde karışım bitene kadar üst üste sürülür, 10-15 dk sonra hafif kurumaya geçtiğinde yumuşak hareketlerle ovarak çıkartılır cilt ılık su ile durulanır.

Tarif 2: Bir çay bardağı suya 2-3 tomurcuk gül eklenip 1dk kaynatılıp demlenmeye bırakılır.
1 yemek kaşığı kile demlenen gül suyu, pürüzsüz krema kıvamına gelene kadar sürekli karıştırarak demlenen gül suyu ilave edilir.
Cilde kalın bir tabaka halinde karışım bitene kadar üst üste sürülür, 10-15 dk sonra hafif kurumaya geçtiğinde yumuşak hareketlerle ovarak çıkartılır cilt ılık su ile durulanır.

Tarif 3: Bir çay bardağı suya 1 tutam ıhlamur eklenip 1dk kaynatılıp demlenmeye bırakılır.
1 yemek kaşığı kile demlenen ıhlamur suyu, pürüzsüz krema kıvamına gelene kadar sürekli karıştırarak demlenen ıhlamur suyu ilave edilir.

:KK28:Kızlar size sık kullandığım bir önerim daha var.
Cildinizi cansız ve pul pul hissediyorsunuz acil dışarıya çıkmanız gerekli ama yüzünüz kızarmadan peeling yapmalısınız.

Hemen kalkıp kendinize tercihen şekersiz yada az şekerli bir Türk Kahvesi yapın için ve telvesini kat kat cildinize sürün (göz altlarınız dahil)
Kahve telvesi kurusun cildinizde ve parmak uçlarınızı kullanarak dairesel hareketlerle yüzünüz ovmaya başlayın telvenin fazlası dökülsün.
Fazla kısım döküldükten sonra yüzünüzü su ile durulayın, peeling yapılmış canlanmış yumuşacık bir cilt işte karşınızda
:KK16:

Tabi cildimi 50+ faktörlü güneş koruyucu ile koruyorum lütfen leke gidermek amacındaysanız yeni leke oluşumunu önlemek ve var olan lekelerin renginin koyulaşmasının önüne geçmek için gündüz güneş koruyucu kullanın, yağ bakımlarını gece yapın.

Kulaklarımı bol bol çılatırsınız...:KK9:
Benim sizlerin kulaklarını çınlatmamı istemiyorsanız:KK9: yazdıklarımı ve ileriki sayfalarda sorulara verdiğim cevapları lütfen okuyup sorunuzun cevabı yoksa sormanızı rica ediyorum ki konu tekrar üzerinden devam etmesin:nazar:, farklı soruları olan arkadaşları fazla fazla sayfa okutmak zorunda bırakmayalım:KK1::21:

Rica ediyorum sağda solda okuduğunuz duyduğunuz sözde formülleri topiğe yazmayınız ki (onları paylaşabileceğiniz başka topikler mevcut!) o sözde formüllerin yayılmasını, bilgi kirliliğini engelleyelim kafalar karışmasın.:KK31:

Bir ricam daha olacak konu içinde konu dışı sorular sorup tavsiyeler vermeyiniz. Lütfen konu dışında yorum yapmayalım ki okuyacak soru soracak kullanım yorumlarını paylaşacak arkadaşlara fazla fazla sayfa okutmayalım:KK34:

Benim yazdığım konu dışında gelen sorulara cevap vermeyeceğim.

Benim gibi gamzeli arkadaşlarım lütfen gamzelerinizin üstüne gelmeyecek şekilde uygulayın, hodan yağı gamzelerimi doldurdu :KK53: o kısma sürmediğimde geri geldiler:KK14::KK1:
(hodan yağı kırışıklık değil yağ dokusu eksikliğine etki ediyor, mesela gamze gibi)

Hodan yağını hamile arkadaşlarımız doktora danışmadan kullanmamalılar. (Hodan yağımın kutusunda böyle bir uyarı var)

E vitaminine alerjisi olan yada alerji yapabilecek tipte cilde sahip arkadaşlarım bileğinizin iç kısmında deneme yapmasını kızarıklık yoksa kullanmalarını rica ediyorum ki sorun yaşamayalım.

Kesinlikle hiç bir marka ve firmanın temsilcisi değilim, sadece kullanıp memnun kaldıklarımı sorunumu çözenleri öneriyorum bu tarzda suçlamalar yapacak arkadaşların kalbini kıracağımı da ayrıca belirtmek isterim!

Detay bilgilendirmelerime de blog adresimde takipçim olarak (gmail sahibi olmanız ve google'a ladysubaru blog yazıp) ulaşabilirsiniz:KK17:

Karışımlarım ve oranları aşağıdaki mesajımda:KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...i-parfumleri-kullananlar-37.html#post25467562
ve son güncel hali
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...irebir-hala-kullaniyorum-78.html#post29278606

Tca Pelling deneyimim aşağıdaki mesajımda:KK16:
http://www.kadinlarkulubu.com/lekel...5-tca-triklosetik-asit-peeling-deneyimim.html

O bakımdı şu bakımdı derken bu durakta durmayalımda:KK1:

Eki Görüntüle 449195

:KK16:Saygılar:KK42:

Size yazdim cevap alamadim sorularima forumdda degilmisiniz artik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Buralardayim hanimlar, cok yogun bor donem geciriyorum. Aklimdasiniz gece cevap verecegim hepinize &#128538;

Mobile LadySubaru

X