Ayça Kaya 4-3-3-3 Diyeti ile Zayıflayalım...

Selam kızlar! Bugün hiç utanmadım tam 9 tane midye yedim.ohhhhh canıma comcom:KK53: ne diyim yaptım işte:KK17:

Iyi aksamlar kizlar bugun oglen gibi basim dondu elim ayagim titredi oruca niyetlenmemistim de kendimi cok kotu hissettim bide disari cikmam gerekiyordu kendimde o gucu hissetmedim bugun oruc degildim maalesef ve sonraasinda resmen gozum dondu sagliksiz ne varsa yedim :KK47: midem sanki cop tenekesi gibi zavalli midem nasil sindirecekse artik kesin 1 kilo almisimdir yani istahim cok acildi insallah tarin dengelerim:26:

(Nehircim geçmiş olsun)

Ben de dün babamın bir arkadaşına iftara davetli olduğumuz için baya azıttım. Ne yapıyoruz farkında mıyız kızlar bunu acilen telafi etmeliyiz :KK20: Hepimize çok kızdım şuan. Ben utanmadan gittim bir de hesapladım. Şimdi rezil olmak için buraya yazmak istiyorum.

Dün:

3hurma (1M)
1 kepçe mercimek çorbası (1T)
2 lahmacun (4T 2E)
Salata
2 bardak ayran (2S)
1 dilim kadayıf (4T)
2 top dondurma (1S 1T)
2 dilim börek (4T)
Karpuz, üzüm (2M)

Toplamda: 13 tahıl, 2 et, 3 süt, 3 meyve.

Hadi kadayıfı yedin. Neden üstüne dondurma yiyorsun?? Hadi onu da yedin, börek?? Hadi onu da yedin. Bari meyve yeme! Ama kontrolü kaybettim resmen. Ve artık üzümü yerken midem bulandı ve çatlamak üzere olduğumu farkettim. Gözüm öyle açtı ki o kadar rahatsız olana kadar aslında doymuş olduğumu farkedemedim.

Neyse... Her hatanın bir telafisi var. Bugün de telafi menüm şöyleydi:

1 kepçe domates çorbası (1T)
2 şiş kebap (ekmeksiz, 2E)
1 kase yoğurt (1S)
Bol salata

İftardan 1 saat sonra 1 kase yoğurt daha (1S)

Toplam 1 tahıl, 2 et, 2 süt, 0 meyve.

Hepimizin bir silkelenmesi gerekiyor canlarım :KK22:

(Nehircim geçmiş olsun)

Ben de dün babamın bir arkadaşına iftara davetli olduğumuz için baya azıttım. Ne yapıyoruz farkında mıyız kızlar bunu acilen telafi etmeliyiz :KK20: Hepimize çok kızdım şuan. Ben utanmadan gittim bir de hesapladım. Şimdi rezil olmak için buraya yazmak istiyorum.

Dün:

3hurma (1M)
2 lahmacun (4T 2E)
Salata
2 bardak ayran (2S)
1 dilim kadayıf (4T)
2 top dondurma (1S 1T)
2 dilim börek (4T)
Karpuz, üzüm (2M)

Hadi kadayıfı yedin. Neden üstüne dondurma yiyorsun?? Hadi onu da yedin, börek?? Hadi onu da yedin. Bari meyve yeme! Ama kontrolü kaybettim resmen. Ve artık üzümü yerken midem bulandı ve çatlamak üzere olduğumu farkettim. Gözüm öyle açtı ki o kadar rahatsız olana kadar aslında doymuş olduğumu farkedemedim.

1 kase yoğurt (1S)
Bol salata

Valla ben tatildeyim.o yüzden homini gırtlak devam edicem.dönünce katılırım aranıza.:KK37::KK31::KK56::KK36:

Selamlar 52 kilodayim nisan 5den beri 10kilo vermişim saymak çok ise yariyor ramazandan sonrada azimli olmak gerekiyor asil iş o zaman artik kilo kontrolu yapacagim
herkesin kacamaklati olmus arada olur yeterki devam7 gelmesin

Valla ben tatildeyim.o yüzden homini gırtlak devam edicem.dönünce katılırım aranıza.:KK37::KK31::KK56::KK36:

Ama dönünce sıkı başlayacaksın söz mü???

Selamlar 52 kilodayim nisan 5den beri 10kilo vermişim saymak çok ise yariyor ramazandan sonrada azimli olmak gerekiyor asil iş o zaman artik kilo kontrolu yapacagim
herkesin kacamaklati olmus arada olur yeterki devam7 gelmesin

Aynen canım farkında oluyorsun sayınca... Bazen az yediğimi sanıp deftere yazınca çok yediğimi farkediyorum, veya tam tersi çok yedim diye moralim bozuluyor bir yazıyorum ki aslında çok değilmiş... Kaçamakları telafi etmek en önemlisi, ve ne yediğin konusunda bilinçli olmak.

Benim bugün yediklerim:

2 kepçe domates çorbası (2T)
1 porsiyon Ali Nazik (2E 2S)

İftardan 1 saat sonra 1 kase yoğurt (1S)

Toplam 2 tahıl, 2 et, 3 süt, 0 meyve

Ama dönünce sıkı başlayacaksın söz mü???

Aynen canım farkında oluyorsun sayınca... Bazen az yediğimi sanıp deftere yazınca çok yediğimi farkediyorum, veya tam tersi çok yedim diye moralim bozuluyor bir yazıyorum ki aslında çok değilmiş... Kaçamakları telafi etmek en önemlisi, ve ne yediğin konusunda bilinçli olmak.

Benim bugün yediklerim:

2 kepçe domates çorbası (2T)
1 porsiyon Ali Nazik (2E 2S)

İftardan 1 saat sonra 1 kase yoğurt (1S)

Toplam 2 tahıl, 2 et, 3 süt, 0 meyve

Ooooo helal olsun sanaa:nazar:
söz canım sözzzzzzzz:18::KK16:

(Nehircim geçmiş olsun)

Dün:

3hurma (1M)
2 lahmacun (4T 2E)
Salata
2 bardak ayran (2S)
1 dilim kadayıf (4T)
2 top dondurma (1S 1T)
2 dilim börek (4T)
Karpuz, üzüm (2M)

1 kase yoğurt (1S)
Bol salata

Cok sagol canim ben hala cok istahliyim bayrama kadar fazla dikkat edemiycem simdilik oyle gozukuyor:KK50::KK50:

Selam kizlar yarin iftardan sonra yola cikiyoruz kismetse igneadaya gidicegiz.bayram donusu kaldigimiz yerden devam insallah
Simdiden herkesin ramazan bayramini kutlarim.umarim sekersiz baklavasiz boreksiz bi bayram olur.ben tatli yememek icin yanimda hurma tasiycam:KK34:
Kendimce oyle bi cozum dusundum:KK55::KK16:

İyi Akşamlar bugun 2baget tavuk 2kasik pilav 1kepce domates çorbası 1hurma 1sbkomposto salata
Ve boll su sahura börek yiyeceğim

Selam kizlar yarin iftardan sonra yola cikiyoruz kismetse igneadaya gidicegiz.bayram donusu kaldigimiz yerden devam insallah
Simdiden herkesin ramazan bayramini kutlarim.umarim sekersiz baklavasiz boreksiz bi bayram olur.ben tatli yememek icin yanimda hurma tasiycam:KK34:
Kendimce oyle bi cozum dusundum:KK55::KK16:

Merhaba nehircim bayram dönüşü ben olmayacağım bir aylığına fransaya gideceğim ama dönüşte tekrar burdayım. Sana da iyi bayramlar kendine çok iyi bak :KK3:

slm kızlar.herkes tatile çoktan çıkmış sanırım.bende allah kısmet ederse pazartesi günü çıkacağım.önce 1 haftalık bayram tatili,ardından 1 haftalık yıllık izin....annem,ablam,yeğenler ver elini Sinop. canımdan çok sevdiğim rahmetli babacımla bayramlaşmaya....tatilden sonra bomba gibi geliyorum.tatilde dikkat edeceğim tabi ama memleketime yılda 1-2 kere gidince hiç te o kadar kasamam valla, heleki bayramda gidiyoruz ya offff düşünemiyorum. sabahları yürüyüş,gündüz akşam gezmeler sanırım çok almam.neyse alsamda gelince sımsıkı sarılır, veririm dimi...

şimdiden herkese sevdiklerinizle geçireceğiniz nice iyi bayramlar diliyorum ve hep beraber geçireceğimiz nice bayramlara kızlar...hepinizi çok öpüyorum...

Merhaba nehircim bayram dönüşü ben olmayacağım bir aylığına fransaya gideceğim ama dönüşte tekrar burdayım. Sana da iyi bayramlar kendine çok iyi bak :KK3:

Iyi yolculuklar esracim sende kendine cok iyi bak .tatil donusu beklriz benim verecek daha cok kilom var ben buradayip kilolari vermeden asla birakmam burayi

Merbhaba kizlar tatil bitti yuvaya donduk bu sabah tartildim 77 ciktim neyse yeni bi sayfa acim tekrardan basliycam ama moralim cok bozuk yarindan itibaren saymaya devam

Gunaydin kizlar;

Evet bayram sonrasi arinma ile baslayalim

Sabah uyaninca...2 bardak limonlu su ve 10 adet yaban mersini

Kahvalti...2 dilim ekmek 2 dilim peynir 5 adet zeytin domates salatalik yesil cay

Ara sutlu kahve

Ogle...yesil mercimekli bugdayli yogurt corbasi semizotu salatasi

Ara...7 ad kucuk erik 5 ad kucuk grissini

Aksam...ogle ile ayni

Gece ... acikirsam kefir ve 2-3 adet grissini

bayadirr giremedigim nete cok sukur sira geldi:-) bugun yedikllerim birazz abartililiydi sayamadim bile.ama israrla 5-3-3-3 uygulayarak 92.8 den 86.9 a dusmeyi basardim.ama biraz abartinca siskinlim oluyooo onun icin bi tarif verir misiniz?

bayadirr giremedigim nete cok sukur sira geldi:-) bugun yedikllerim birazz abartililiydi sayamadim bile.ama israrla 5-3-3-3 uygulayarak 92.8 den 86.9 a dusmeyi basardim.ama biraz abartinca siskinlim oluyooo onun icin bi tarif verir misiniz?

Hosgeldin paykek ;
Canim siskinlige sabahlari ac karnina limonlu veya karbonatli su veya sasy su iyi geliyor yada yogurtun icine ogutulmus keten tohumu koyup ara ogun olarak yersen oda iyi rezene de iyi gelir ....daha aklima gelirse yazarim canim:KK3:

Gunaydin kizlar herkese iyi pazarlar

Ben hala 77 kiloyum son iki gundur meyveyi biraz abarttim bide dondurma yedim yeni hafta insallah hepimize iyi gelir:)))

Son düzenleme:
Günaydın kızlar bayram bitti ama ben halq yeme modundayim durmam lazim yoksa bu kadar verdigim kiloya yazik olacak
sabah cok kotuydum midem iflas etmiş vaziyetteydi.kilomu yarin yazip saymaya baslqyacagim menum
1biber dolmsi 4 kasik barbunya yoğurt salataara 2dl karpuz çeyrek bazlama
istahimi kapatmam lazim
herkese iyi pazarlar

X