Ayça Kaya 4-3-3-3 Diyeti ile Zayıflayalım...

Bugün yediklerim:

3 hurma (1M)
1 tabak etli patlıcan musakka (1E)
4 küçük mercimekli köfte (1T 1E)
1 kase yoğurt (1S)

2 saat sonra 1 kase yoğurt (1S), 5 hurma (2M)

Şimdi Sütlü kahve (1S)

Toplam 1 tahıl, 2 et, 3 süt, 3 meyve. Bugünü de güzelce kapamış oldum :KK8:

Esracim menun super olmus sanirim bugun tarti gunundu merakla bekliyorum tarti sonucunu insallah istedigin sonucu gorursun tartida:KK48:

Selam kizlar herkese hayirli cumalar bayrama bir hafta kaldi sayilir ve ben bayrama kadarki hedefim olan 75.000 e ulastim darisi agustos 15 olana kadar 72 olmaya insallah tabi araya bayram giriyor ins bayramda nefsime hakim olup hayir yemiycem diyebilirim.:KK47:

Dunku menum:KK56:

Iftar
1 yumurtali kiymali menemen
1 dilim peynir
2 ad zeytin
Elim kadar pide
Semizli yogurt

Kucuk kase puding
1 cikolatali gofret
15 tane findik
5 ad fistik

Sahur
Muz
Kefir
Bol su

Dun biraz raydan ciktim regl oncesi tatli krizleri :KK50::KK50:

Selam kizlar herkese hayirli cumalar bayrama bir hafta kaldi sayilir ve ben bayrama kadarki hedefim olan 75.000 e ulastim darisi agustos 15 olana kadar 72 olmaya insallah tabi araya bayram giriyor ins bayramda nefsime hakim olup hayir yemiycem diyebilirim.:KK47:

Dunku menum:KK56:

Iftar
1 yumurtali kiymali menemen
1 dilim peynir
2 ad zeytin
Elim kadar pide
Semizli yogurt

Kucuk kase puding
1 cikolatali gofret
15 tane findik
5 ad fistik

Sahur
Muz
Kefir
Bol su

Dun biraz raydan ciktim regl oncesi tatli krizleri :KK50::KK50:

Bravo bu topigi takip ediyorum.Disiplinli bir şekilde güzl kilo verdin.Ben de Ayça Kayanın kitabını aldım ama tahılda sorun yaşadığım için bıraktım.Benim vermem gereken kilo az ve iftarda ve sahurda içtiğim çaylara şeker attığım için tahıl 4 olması gerekirken 5 oluyor.Şekersiz çay icemiyorhm mideme dokunuyor.Aslında en sağlıklı beslenme şekli.Tatlandırıcı da cayın tadını bozuyor.Aslında bir çay bardağına iki kücük küp atıyorum.Üc taneydi ikiye indirdim.Şimdi bire indirmeye çalışıyorum.Şu sıra dukana başlasam mı diye de düşünüyorum.

Okuldan bir arkadaşımın doktoru da ayça hanımdı . hatta melek programına çıktı. 105 kilodan 70e düşmüş. :KK3:

selam arkadaşlar bir haftada tam 800 gr verdim.69,2 yim şuan .iyi sanırım dimi
bugün
2dl ekmek 2t
5 zeytin 1y
peynir 1et
1tatlı kaşığı bal 0,5 m
ayran 1s
sütlü kahve 1s
tarhana çorba 1t,1s
kıymalı patlıcan 1e
karpuz 1,5 m kadar
10 tane çiğ badem 5-6 tane fıstık 2y
leblebi 1t
toplamda:4t,2e,3s,2m,3y eder doğrumuyum kızlar.
yarım saat tempolu yürüyüş yaptım ve 2,5 lt su ya tamamlayacağım.daha hepsini içemedim doğal olarak:KK37:

Merhaba kızlar bugün iftara davetliydik. Az yemeye çalıştım, midem korkunç derecede şişti ve moralim bozuldu kesin çok kaçırdım diye. Sonra eve gelip hesaplayınca çok kaçırmadığımı görüp sevindim :)) Ama hala midem çok şiş.

3 hurma (1M)
Bir dilim peynir (1E)
1 kepçe mercimek çorbası (1T)
Fırında tavuk (2E)
Bol salata
Cacık (1S)
Karpuz-kavun (2M)
1 küçük dilim peynirli börek (1E 1T)
1 Küçük dilim reçelli kek (1T 1M)

Toplam 3 tahıl, 4 et, 1 süt, 4 meyve. Normal yediğimden çok, ama bir iftar daveti için kendimi iyi tuttum çünkü mantılar, baklavalar, fıstık ezmeleri ve başka börekler havada uçuşuyordu :KK1:

Merhabalar herkese:KK3: :KK16:ayça kayayı tv programlarından takip ediyorum çok başarılı bir doktor :KK9: ama kitabını çok ciddiye almamıştım açıkçası içeriğini tam bilmediğim için meğer ne devasa bir kitapmış çok büyük haksızlık ettiğimi anladım en kısa sürede kitabı edinip kalan 5-6 kilomu vermeyi planlıyorum :KK16:

Son düzenleme:
Bravo bu topigi takip ediyorum.Disiplinli bir şekilde güzl kilo verdin.Ben de Ayça Kayanın kitabını aldım ama tahılda sorun yaşadığım için bıraktım.Benim vermem gereken kilo az ve iftarda ve sahurda içtiğim çaylara şeker attığım için tahıl 4 olması gerekirken 5 oluyor.Şekersiz çay icemiyorhm mideme dokunuyor.Aslında en sağlıklı beslenme şekli.Tatlandırıcı da cayın tadını bozuyor.Aslında bir çay bardağına iki kücük küp atıyorum.Üc taneydi ikiye indirdim.Şimdi bire indirmeye çalışıyorum.Şu sıra dukana başlasam mı diye de düşünüyorum.
Cok tesekkur ederim canim disiplin olmadan olmuya ben cayi 12 yildir sekersiz icerim benim sorunum cikolata onuda kuru meyve yas meyve ile gecistiriyorum.caya seker yerine 1-2 damla limon atip icmeyi denedinmi hic bilmiyorum ama belki tadi hosuna gidebilir.dukan hakkinda bilgim yok secim ne olursa olsun herkesin ortak noktasi kilo vermek.insallahkalan son kilolarinida tez vakitte verip kurtulursun:KK3:

Eveet canım bugün tartıldım 50,1 geldim geçen haftaya göre 300 gram vermişim çok mutluyum :KK9:
Cok sevindim canim insallah fransaya gidene kadar 49 lari gorursun:KK9:
Merhaba kızlar bugün iftara davetliydik. Az yemeye çalıştım, midem korkunç derecede şişti ve moralim bozuldu kesin çok kaçırdım diye. Sonra eve gelip hesaplayınca çok kaçırmadığımı görüp sevindim :)) Ama hala midem çok şiş.

3 hurma (1M)
Bir dilim peynir (1E)
1 kepçe mercimek çorbası (1T)
Fırında tavuk (2E)
Bol salata
Cacık (1S)
Karpuz-kavun (2M)
1 küçük dilim peynirli börek (1E 1T)
1 Küçük dilim reçelli kek (1T 1M)

Toplam 3 tahıl, 4 et, 1 süt, 4 meyve. Normal yediğimden çok, ama bir iftar daveti için kendimi iyi tuttum çünkü mantılar, baklavalar, fıstık ezmeleri ve başka börekler havada uçuşuyordu :KK1:
Canim sen gayet tecrubelisin bu konuda cok guzel dengelemissin :KK56:

selam arkadaşlar bir haftada tam 800 gr verdim.69,2 yim şuan .iyi sanırım dimi
bugün
2dl ekmek 2t
5 zeytin 1y
peynir 1et
1tatlı kaşığı bal 0,5 m
ayran 1s
sütlü kahve 1s
tarhana çorba 1t,1s
kıymalı patlıcan 1e
karpuz 1,5 m kadar
10 tane çiğ badem 5-6 tane fıstık 2y
leblebi 1t
toplamda:4t,2e,3s,2m,3y eder doğrumuyum kızlar.
yarım saat tempolu yürüyüş yaptım ve 2,5 lt su ya tamamlayacağım.daha hepsini içemedim doğal olarak:KK37:

Tebrik ederim canim guzel bir sonuc almissin darisi 50 li rakamlara insallah:KK9:

Merhabalar herkese:KK3: :KK16:ayça kayayı tv programlarından takip ediyorum çok başarılı bir doktor :KK9: ama kitabını çok ciddiye almamıştım açıkçası içeriğini tam bilmediğim için meğer ne devasa bir kitapmış çok büyük haksızlık ettiğimi anladım en kısa sürede kitabı edinip kalan 5-6 kilomu vermeyi planlıyorum :KK16:
Merhaba canim evet gercekten guzel bir yontem en onemlisi kendi listeni kendin olusturuyorsun diyeti biraksanda saymayi asla birakamiyor insan :KK3:

Cok tesekkur ederim canim disiplin olmadan olmuya ben cayi 12 yildir sekersiz icerim benim sorunum cikolata onuda kuru meyve yas meyve ile gecistiriyorum.caya seker yerine 1-2 damla limon atip icmeyi denedinmi hic bilmiyorum ama belki tadi hosuna gidebilir.dukan hakkinda bilgim yok secim ne olursa olsun herkesin ortak noktasi kilo vermek.insallahkalan son kilolarinida tez vakitte verip kurtulursun:KK3:

Yok dukan bana göre değil meyva yok ben meyvasız dayanamam.Şekeri en aza indireceğim limonuda deneyeceğim teşekkürler.

selamlar evimi tasıdımve yerleşme aşamasındayım ilk iş tartılmakoldu 53 olmuşum kendiliğinden 1 kilogıtmıs artık kilo vermrk yok bu gayet iyi oldu herkese güzel kilo vermeler

Merhaba canim evet gercekten guzel bir yontem en onemlisi kendi listeni kendin olusturuyorsun diyeti biraksanda saymayi asla birakamiyor insan :KK3:
Evet Kesinlikle saymak çok güzel bir yöntem aslında bende kısa bir süre öncesine kadar diyetisyene gidiyordum zaten diyetisyenimle ayça kayanın söyledikleri çok paraleldi çok katı bir diyetisyen değildi o yüzden çok zorlanacağımı da düşüyorum sadece bu kez sayacağım. :KK56:

Selam kızlaaar, bugün yediklerim:

3 hurma (1M)
1 tabak haylan kabağı
3 küçük et köfte (2E)
1 kase yoğurt (1S)

İftardan 1,5 saat sonra da 4 hurma (1M), 1 salkım üzüm (1M).

Şimdi de sütlü kahve (1S)

Toplam 0 tahıl, 2 et, 2 süt, 3 meyve. Meyveyi biraz çok yiyorum bence :26:

Selam kizlar 2 gundur biraz fazla yedim ama kilo almadim 200 gr eksideyim

19.06.2014...75.000
20.06.2014...74.800 buarada hala regl olmadim regl sisligide var ama onu onemsemitorum ramazanda mutlaka su kaybetmisizdir ona sayiyorum esas eksiler bayramdan sonra olucak

Iyi aksamlar kizlar bugun oglen gibi basim dondu elim ayagim titredi oruca niyetlenmemistim de kendimi cok kotu hissettim bide disari cikmam gerekiyordu kendimde o gucu hissetmedim bugun oruc degildim maalesef ve sonraasinda resmen gozum dondu sagliksiz ne varsa yedim :KK47: midem sanki cop tenekesi gibi zavalli midem nasil sindirecekse artik kesin 1 kilo almisimdir yani istahim cok acildi insallah tarin dengelerim:26:

X