Lekeler, Çiller Cilt (gunes lekeleri) nasıl geçer? ben denedim kesinlikle ise yariyor

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben bu karışımı özellikle bıyık bölgeme uyguladım ve ilk kullanımda bile farkı gördüm.. Ben de işe yaradı.

Selam herkese ben daha dun uye oldum sorunum gunes lekeleri :KK43: arkadasim burada bir yazi okudugunu soyledi bende kendim okumak istedim ama bulamadim yaziyi yinede soyledigi oneriyi denedim ve ilk gunde kesinlikle ise yaradi :)))

Orta boy sogani rendeleyin suzgecten suzun bir sogandan yaklasik 3 yada 4 yemek kasigi su cikiyor bunu bir kaseye alin icine yarim cay bardagi kadar elma sirkesi koyun yuz temizleme pamugunu islatin sulu kalmasin fakat, sirkeli suya batirin 5 dakika kadar yuzunuze yedirin yarim saat yuzunuzde bekletin sonra soguk su ile yikayin sabah aynaya baktiginizda inanamiycaksiniz :)

Sadece sirkede surebilirsiniz ama sirkeyi her gun surmeniz gerekiyor yuzde once kizariklik oluyor korkmayin kizaran bolgeler temizleniyor ama soganli olani tavsiye ederim .

cildinizin hassasiyetine gore bunu iki gunde bir yada haftada uc defa yapabilirsiniz...

ben denedim kesinlikle ise yariyor tabi bu lekelerin derinligine gore degisiyor :)
ayni konu varsa kusuruma bakmayin konumu silebilirsiniz denedigim icin paylasmak istedim tesekkurler ......

Bir şey soracam yarım soğan fazla mutlaka kalıyordur siz sakladınız mi sonraki hafta için nasil yaptiiz?? Birkre sürüp döktünüz mü???

lekelerime sürmediğim kalmadı denebilir bunada başladım ben iki üç saat tutuyorum yıkadıktan sonra aloeveralı krem sürüyorum psikolojik mi bilmiyorum sanki biraz açıldı biraz daha deneyip sonucu yazarım

lekelerime sürmediğim kalmadı denebilir bunada başladım ben iki üç saat tutuyorum yıkadıktan sonra aloeveralı krem sürüyorum psikolojik mi bilmiyorum sanki biraz açıldı biraz daha deneyip sonucu yazarım

gelişmeleri yazar mısınız
ben ekimde başlamak istiyorum
tırnak izinde kullanacağım (yüzümdeki)

X