Popom büyüsün istiyorum.

Kızlaar benimde sorunum kilo alınca göbek ve yanlarımın fırlaması kalça ve basenlerden de alıyorum. Fakat yanlar ve göbek bu sefer katı oluyor :KK43:

cnm merhaba ben daha öncede yazmıştım hatta fotom bile var şuan o kotumun içine giremiyorum karbonhidrat ağırlıklı beslenince sanırım büyüyor popişler:KK9: şuan 100ün üstü oldu spora gidecem inş bir kaç ayda nasıl bu kadar kilo aldım anlamıyorum ama dikkat selülitler kapımızda duruyor malum kadın vücudu yapısı pek bi selülitlenmeye meğilli:KK31: yan,i diyeceğim o popoları kiloyla büyütmeyi düşünüyorsanız selülitlenmeyide göze alın:KK53::KK50:

merhaba sadece karbonat ağırlıklı mı beslendin?benim ki de çok küçük ve sevgilim bunu pat diye söylüyor.büyütmek istiyorum.Kremler falan kullanıyorum ama yok:KK43:
nasıl aldığını ayrıntılı anlatırsan sevinirim.bi yerde proteinlerin popoda toplandığını duymuştum...

Buda benim popo ama böyle fotoda gözüktğü kadr büyük değil tabiiiki oda bilmem fotoda bana büyük çıkıyor gibi gözüküyor

Bu popo çıkık ve kalkık mı şimdi :/ Bacaklarının ince olmasına rağmen popon dışarda durmuyor. Bir de çapraz çekmişsin. Üstüne sol bacağına yüklenmişsin sonra poponu çekmşsin. Tamam dümdüz değilsin de o pozla çıkık durması gerek. Pantolonun üstünden çıkan yağların da poponu küçük gösteriyor olabilir. Ama kesinlikle kalkık değil. Bence bazı arkadaşların resimlerle gösterdiği egzersiz örneklerini dene.

........................................................

Son düzenleme:
İnsanı aşağlar gibi yazı yazmışsın çok başarılı tebrikler seni hümanizme davet ediyorum fazla faşistsin tm tm iğrenç bir popom var çirkinim ben çirkin hadi al egolarını git.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar benim popom güzel, sıkı ama küçük ben popom biraz büyüsün istiyorum, kilo alınca hemen göbeğim çıkıyor popom aynı, bir ara popom büyümüştü biraz ama göbeğim onun iki katı çıktığı için zayıflamak zorunda kaldım neden popom büyümüyor yaa gögüslerim büyük, popom küçükk bıktım.

Canım çok haklısın, özellikle erkeklerin ilk baktıkları yer popolardır. biraz büyük olması her zaman dikkat çeker.
Sana önerim yüksek topuklu ayakkabılar giy, kalçaları da düzenliyor, popoyada harıka bir görünüm veriyor.

bende popom küçülsün diye yapmadığım kalmıyo ama malesef verdiğim kilolar belimden ve üst bölgemden gidiyo
azcıkta popodan işte
sanırım genetikle ilgili herkesin vucüt tipi farklı

Canım bence poponu küçültmek için hiç uğraşma, elindekinin kıymetini bil, herkes arar bulamaz sen de kıymetini bilemiyorsun.
Bence büyük popolu kadınlar her zaman şanslılardır. Her zaman erkeklerin dikkatini çekerler ve tercihte hep ilk sırayı alırlar.

heheee bende popom küçülsün istiyorum :KK53:
benim popoyla basenler çok fazla göğüslerimden memnunum birde mideyi küçültsem
beni hep ilaçlar mahvettti :KK53::KK53: (tüp bebek tedavisi gördüm hemde 5 sefer ama maalesef bebiş inat ediyor gelmiyor)

erkeklerin neye baktığı veya neyi daha çok sevdiği umurumda değil sadece dolgun popo daha güzel duruyor kotlarda falan o yüzden kot giymiyorum genelde hep tayt

aynen katılıyorum yaa pantol onden guzel arkadan çok dandik duruyor kücük oluncaaa peki bi önerisi olan yok mu bu konuda :KK17:

Her poposu yerinde olan poposunu güzel sanmasin kucuk veya buyuk önemli olan siki ve kalkik olmasi ben artk takmiyorm popomdan memnunum takintimi aştm neticede cirkin degil yani.

X