BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

Hayirlisi olsun canim.aman bosver basla.kurtulalim artik su hastaneden.bende kasimda dondurulmusla ucuncu hakkimi kullancam.hakkimi kullanmak istemiyosam 1500 lira odemem gerekiyomus.vermicem valla okadar.tutup tutmucagi bile belli degil.bitsin hakkim falan kalmasin orayla artik isim
Ben de aynı fikirdeyim bitsin de arkama bakmayayım ne olacaksa olsun bitsin artık bu çile :/

Kızlar artık bende varım sizinle kabul ederseniz yaklaşık 4 yıldır evliyim ve 3 yıldır çocuğum olmuyor bir sürü doktor ve bir sürü çatlatma iğnesi geçmişim oldu sonuç tabikide negatif şimdi medicabildeki Oktay beye gidiyorum son gitmem de herhangi bir problemim olmadığını sebepsiz kısırlık olduğunu söyledi ve aşılama veya tüp bebek seçeneğini sundu bize kararsız kaldım özelde tüp bebek yaptiraniniz varmı maliyeti süreci nasıl oluyor veya devlet destekli tüp bebek nasıl olacak yapaniniz var mi ? Süreçleri nasıl bildiğiniz kadarıyla yardımcı olun lütfen
Merhaba Canım bende Oktay beye gidiyordum ama bende Pko ve çikolata kisti vardı en son bana tup bebek yada aşılama önerdi uludagda ilk aşılama tuttu benim çok sukur şuan yine Oktay beye devam ediyorum inş seninde tutar uludagda ilk aşılama yapıyorlar

Merhaba Canım bende Oktay beye gidiyordum ama bende Pko ve çikolata kisti vardı en son bana tup bebek yada aşılama önerdi uludagda ilk aşılama tuttu benim çok sukur şuan yine Oktay beye devam ediyorum inş seninde tutar uludagda ilk aşılama yapıyorlar
Ah cnm 33 haftalık olmuş bile bebişin maşallah ya ne çabuk geçmiş zamn daha dün gbi aklımda haber verdiğin gün Rabbm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ah cnm 33 haftalık olmuş bile bebişin maşallah ya ne çabuk geçmiş zamn daha dün gbi aklımda haber verdiğin gün Rabbm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin Canım benim hep dua ediyorum inş doğumda da size dua edicem tez zamanda mutlu haberlerinizi alırız inş Allah büyük

Amin cnm Allah razı olsn ya kolay bi doğum olur inşallah bizede dua etmeyi unutma cnm norml doğummu dusunuysn
Aslında sezeryan olursa kistide alacak Dr ama yinede normal doğum yapıcaz yasin genç falan dedi normale bir engelin yok dedi o yüzden şuan normal gözüküyor Canım ediyorum Canm Allahim ins en kısa zamanda sizinde yüzünüzü güldursün bu zamanları unutturan meleginiz gelsin

Anlattıklarına canı gönülden katılıyorum orası tam bir kör kuyu herşey kafalarına göre. Hepsi ezberden konuşuyo. Allah yardımcımız olsun benim de üçüncü denemem olacak bu ay hiç umudum yok ama deniycem ve şu son hakkımı da kullanayım, sonrası kredi çekip özele gidicem ben de. Allahım inşallah bu emeklerimizin sıkıntılarımızın karşılığını verir daha fazla bu yolda oyalamadan.
Amin inş hayırlısıyla biran önce yavrularımıza kavuşuruz ben bugün itibariyle başladım tedaviye acaba sizdeki sorun neydi başladınızmı ilaçlara sizde birbirimize destek olalım inş :KK66:

günaydın bayanlar ben dün art osman develioğlunu aradım ünv.beklemek istemiyorum diye hala bekliyorum çağırsınlar diye tüp bebeğe ilaçlar değişiklik gösterdiği için 6500 tl ile 7500 tl arası değişiyor dedi muayane ücreti de 400 tl off

Amin inş hayırlısıyla biran önce yavrularımıza kavuşuruz ben bugün itibariyle başladım tedaviye acaba sizdeki sorun neydi başladınızmı ilaçlara sizde birbirimize destek olalım inş :KK66:
Estrofem ile folidonce diye bir vitamin başlamıştım adetin 20. günü şuan adet olmayı bekliyorum olunca gidicem iğnelere başlıycaz. Bizde sorun eşimin sperm kalitesi çok düşük hem de sperm çok az.

günaydın bayanlar ben dün art osman develioğlunu aradım ünv.beklemek istemiyorum diye hala bekliyorum çağırsınlar diye tüp bebeğe ilaçlar değişiklik gösterdiği için 6500 tl ile 7500 tl arası değişiyor dedi muayane ücreti de 400 tl off
Baya pahalıymış muayene ücreti bu ücreti her gittiğinde mi alacak.

Aslında sezeryan olursa kistide alacak Dr ama yinede normal doğum yapıcaz yasin genç falan dedi normale bir engelin yok dedi o yüzden şuan normal gözüküyor Canım ediyorum Canm Allahim ins en kısa zamanda sizinde yüzünüzü güldursün bu zamanları unutturan meleginiz gelsin
Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ne çabuk geçmiş zaman ben de buraya mutlu haberi verdiğin günü dün gibi hatırlıyorum rabbim ne kadar güzel bir duygu... Allahım tez zamanda bize de bu güzel duyguyu tattırır inşallah. Sana da ağrısız sancısız rahat bir doğum yaşatsın canımm.

Baya pahalıymış muayene ücreti bu ücreti her gittiğinde mi alacak.
tam bilmiyorum sanırım 1 ay alıp diğer ay almıyorlarmış ama osman hoca için çok işinde usta diyorlar beklemek istemiyorum yaşım 34 35'e giricem eşim 40 yaşında haaa paramız da yok öyle ama birikmişimizde yok yani ama yapıcak birşey yok bir an önce olsun istiyorum artık

tam bilmiyorum sanırım 1 ay alıp diğer ay almıyorlarmış ama osman hoca için çok işinde usta diyorlar beklemek istemiyorum yaşım 34 35'e giricem eşim 40 yaşında haaa paramız da yok öyle ama birikmişimizde yok yani ama yapıcak birşey yok bir an önce olsun istiyorum artık
Çok haklısın canım ben de aynı durumdayım bu son denemem uludağda bu da olmazsa ben de özele gidicem kredi çekip.

Çok haklısın canım ben de aynı durumdayım bu son denemem uludağda bu da olmazsa ben de özele gidicem kredi çekip.
uludağ ünv.beklersek yeminle mezarda çağırlar bizi tövbe yarabbim raporda vermiyorlar bana verseler en azından ilaçlarımı alırdım 8 aymı beklerim 9 ay mı oda belli değil

Evet cnm sezaryanla kistleri alırlar ama doktrn sorun olmaz diyorsa normal dha iyi olur tabi hangi hastaneye gidiyorsun. Amin cnm inşallah en kısa zamanda gelir her ay yıkılıyorum:/

Arkadaşlar elinde cetrotide olan var mı bana acil lazım eczanelerde ve depolarda şuan için yokmuş benim tedavim şuan devam ediyor bu ilacı bulmam lazım bana yardımcı olacak biri var mı içinizde ?

Arkadaşlar elinde cetrotide olan var mı bana acil lazım eczanelerde ve depolarda şuan için yokmuş benim tedavim şuan devam ediyor bu ilacı bulmam lazım bana yardımcı olacak biri var mı içinizde ?
Canim orgalutranla ayniydi galiba cetrotide.benim elimde 3 tane var orgalutran

Evet cnm sezaryanla kistleri alırlar ama doktrn sorun olmaz diyorsa normal dha iyi olur tabi hangi hastaneye gidiyorsun. Amin cnm inşallah en kısa zamanda gelir her ay yıkılıyorum:/
Allah büyük Canm eltim de olmuyordu oda uludaga gittiği gün hamile olduğunu öğrendi hemde kendiliğinden oldu 6 sene sonra demekki vakti var işte inş daha fazla bekkemezsniz ben Medicabile gidiyorum şuan

X