Avon mu Oriflame mi ?

Ben seneler avon sattım evet fıyatları gercekten ucuz fakat bır arkadasım bır gun orıflaimeden krem hedıye getırdı gercekten harıka yuzumdekı lekeler yuzde 90 azaldı ve ben kendıme ındırımlı almak ıcın danısman oldum urunlerı cevreye tanıttım lıder oldum:))) nerden nereye 15 yılldır avon sat sımdıde lider ol!!! Insanlar kendılerı karar verır ben bıle sasırdım kaldım:))) avon gıbı sartlarıda agır degıl hedıyelerı daha bolll ıyıkı varsın oriflaime

Ne avon ne de oriflame.
Bence loreal paris.
Tek geçerim :thumbup:

Bence de ne avon ne oriflame hepsi dış ülkeden,yabancı malı
Farmasi'yi tek geçerim , helal sertifikalı ve paraben silikon triclosan yok

Avonu kesinlikle hiçkimseye önermiyorum 4 seneye yakın temsilciliğini yaptım ama satın alanlardan şikayet çok gelince bıraktım. Ürünlerin çok kaliteli oldugunu düşünmüyorum. Her ürün her cilt tipine iyi gelmez biliyorsunuz. Bazı kremleri hiç iyi gelmedi. Temsilciliği hakkında da ; Temsilciliği bırakıncada bir sürü borç çıkarıyolar. Şikayet sitelerindede bu konudan çokça bahsedilmiş. Temsilci olmadan önce kesinlikle okumanızı öneririm.
Oriflame markasının şartlarını bilemiyorum ama iyi oldugunu duydum. Ürünleri konusunda çok çok ürün aldım hatta avon temsilcisi iken bile oriflame alırdım arkadaşlarımdan. memnun kalmadığım bi ürünü olmadı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1997 den beri - ki o zamanlar 7 yaşındaydm ve tüketime çocuk ürünleri ile başlamıştım- ORİFLAME...

💑💓

oriflame oldum olası ürünlerini sevemediğim bir marka. Avonla kıyaslanınca Avon diyorum, tecrübelerime binayen.

Ama çok zorda kalmadıkça kullanılabilecek çok daha iyi ürünler ve markalar var. Bence diğer alternatiflere de bak.

Bu tarz ürünlerde tavsiye almak ve satıcının değil, arkadaşının kullanım tavsiyesi ile ürün kullanmak daha dopru gibi geliyor

Bence Oriflame avonun ürünleri daha ucuz ama Oriflame katileli ve cidden sagliklo yapiyolar Tulin Şahin bile ücretsiz gönüllü manken yüzü olmuş markaya. Kimyasallardan kaçtığı icin. Avonun ne kadar fondetenini kullandysam sivilce leke yaptı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabi ki oriflame..
Teyzem avon'da , oriflame' de satıyor. İkisininde fondötenlerini , rujlarını, rimellerini, kremlerini, parfümlerini denedim. Avonun fondöteninde kapatıcılık çok kötü ve bana sivilce yapıyor çok. Parfümlerinin hepsinin kokusu birbirini andırıyor. Orjinallik yok kısacası. Oriflame her yönüyle bin basar :KK12:

Son düzenleme:
avonun incandessence senelerdir değiştirmediğim tek parfümüm
birde eternal flame isimli kırmızı rujuna bayılıyorum
bunlar dışında oriflame daha çok tercihim aslında.

Canım arkadaşların dediği gibi ikisi de onaylı değil. Fakat bana Oriflame daha doğal geliyor. Benim görüşüm bu :KK34:

Her ürünü ayrı ayri kiyaslamak lazım bence. Genel olarak hepsinin yuzden fazla ürünü var.

Avoncular Oriflame kötüler,Oriflamecılar Avonu kötüler. Sonuçta ben her iki ürünü çok iyi biliyorum her iki markanın ürünleri kendine göre güzel ve farklı.
Ben Avon Temsilcisiyim. Oriflameden de aldım sevdiğim ürünler var. Aynı zamanda Dore Temsilcisiyim. Gelin dünyaca ünlü eveline markası ürünlerini tercih edin. Ayrıca makyaj dışı birçok ürünü var. Kataloğumuzu inceleyin isterseniz
https://www.facebook.com/pages/Antalya-Dore-Perihan/890069291012090?ref=hl

İkisininde parfümleri dışında hiç bir ürünü beş para etmez bide avonun ayak rahatlatıcı jeli vardı oda iyiydi...

Avon ve Oriflame temsilcisi olarak değil kullanıcı olarak yorum yapıyorum;
Sonuçta şahsımız adına değerlendırıyoruz + Asla kötülemek aşşağılamak adına yorum yapmam
Çünkü her ikisinde de kullandığım ürünler var

Avonun kremlerınden hep memun kalmişimdir özelliklede Anew ve 9 senedir kulllanıyorum
Şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım hatta cildime olan faydasınıda gördüm nankör gelemem

Parfümlerindeki çeşitlilik yelpazesinden
Teninize uygun parfümü bulduğunuzda kesınlıkle kalıcı oluyor önemli olan tenınıze olan uyumu

devamlı dönüşümlü kampanyaları ile alıcısına kolaylık sağlıyor
-------------------------------------------------------------------------
Oriflame ise henüz kremlerını çok kullanmadım
40 yaş için olanından takım halınde olanını aldım
3 gün kullandım ve sivilce yapınca bıraktım

Parfüm delisi olduğum için hemen hemen her parfümünü yeni çıkanlarda dahil olmak üzere aldım alıyorumda
Ama niyeyse Avondaki kaliteyı henüz yakalayamadım koku uçuyor ve tende kalmıyor
Halen daha umudumu yitirmedim oriflameye ait benı yansıtan parfümü aramaya devam edeceğim :)

Oriflamenın ayak bakım kremlerı gerçekten güzel tavsiye ederim :KK54:

Rujlarından ucuz olup indirime girenlerden aldım ve yarım saat bile kalıcı olmadı

X