2013 Bursa Düğün Salonları fiyatları

biz de nisanda yemekli bir düğün düşünüyoruz. havalar soğuk olacağından kapalı mekan arayışındayız.150- 200 kişilik hangi mekanları önerirsiniz?

zas dugun salonunu tuttuk tanıdıgıniz bıldıgıniz dugun yapan varmı orada nasıl olmus bılgı verebılecek?

Son düzenleme:
KIZLAR BENİMDE 30 HAZİRANDA DÜĞÜNÜM VAR ULAŞTIĞIM BİLGİLE RŞÖLE
EKRGE STASYON KAFE RESTAURANT KIR BAHELER / BURSA KIR DN BURASI 3 000 CTESİ GÜNDÜZ
SALON TEL ADRES FİYAT
Armoni Düğün Salonu (0224) 215 3444 Yeni Yalova Yolu No: 314 *AKŞAM 8 E KADAR 2250 TL
Fatih Düğün Salonu (0224) 2714031 Fatih Mah. Karahan Sok. No:17 HAZİRAN AYI TÜM PAZAR DOLU AĞUSTOS 3000 TL
Beyza Düğün Salonu (0224) 273 54 22 - (0532) 200 30 21 Gülbahçe mah. Vardar cad. No:34 (uludağ polis karakolu üstü) 18.30 A KADAR AÇIK 1700 TL
Hanzade Düğün Salonu 0224 2341040 Alemdar Mahallesi Soğanlı Bulvarı No:9 SADECE 16 HAZİRAN BOŞ 4250 TL
Hilal Düğün Salonu 224 239 40 67 Hüdavendigar Mah. Dikkaldırım Cd. Hakim Sok. No:2 (milli Gıda Pazarı Yanı) 3500 TL
Saloon Atlantİk Kuruçeşme Mah. Cemal Nadir Cad. No:7 3500 TL
Gold Düğün Salonu Uluyol Cad.yeniadliye Altı Ankara Yolu Üzeri No:5 5500 TL

Melodi Düğün Salonu Yeni Yalova Yolu 3.Km No: 335 4000 TL
Atalay Düğün Salonu (0224) 272 2122 Namık Kemal Mah. İnönü Cad. Selimzade Sok. Eski Hal Kavşağı Yanı No:12 PAZARLARI YER YOK CTESİ VAR VE CTESİ KAMPANYALI 2250 TL

KELEBEK Tel: (0224) 222 34 25 Ahmet Paşa Mh.Ermutlu Sk.Şanlı Apt.No : 3 2000 TL
Müdür GSM: 0545 603 85 85 Osmangazi/ BURSA
RÜYA PARK DÜĞÜN SALONLARI (0224) 236 02 36 Alemdar Mah. Soğanlı Bulvarı (Pazartesi Pazarı Karşısı) 306. Sok. No: 11 Os. 3500 TL

mrb kızlar. bende izmitte yaşıyorum ve bursa gelini olacam inş. nişanlım askerde ve bende çalıştığım için gidip salonları gezme fırsatım olmadı. kayınvalidemlerde atalayprens dilruba salonu beğenip tuttular pazarlıkla 5200e. önce dilara salonu istemişler ama yer yokmuş. dilruba hakkında bilgisi olan var mı ?

kızlar ben de atalay prensin yeni yapılan vip dora salonunu tuttum.6000 tl salon henüz bitmiş değil,yapım aşamasında sadece tavanlarını falan gördüm.çok merak ediyorum inşllah güzel olur herşey :)

Arkadaşlar ben de 2013'te nişan düşünüyorum. Gold Salonları-Şayanı Gold, Şeke Kır bahçesi, Elegans pınar salon, öğretmenevi.. Falan falan çok şey var aklımda.. Kına için kesin Elegans.. Ama düğün ve nişan konusunda çok kararsızım.. Aslanlar Club ya da Elegans Altın Salonu düşünüyoruz düğün için daha çok.. Ama dediğim gibi hiç birşey belli değil.. Bu mekanlar hakkında bir bilgisi olan var mı acaba? Bir de organizasyon firmaları ile ilgili ne düşünüyorsunuz??

Herkese kucak dolusu merhabalar..bende kısmetse 2013 bursa gelini olucam..ama benim asıl düğünüm sakaryada olucak.ben açıkçası bursadada olsun istiyorum..ama nasıl yapıcam bilmiyorum..buradan fikir alışverişi yapmak çok güzel..

Arkadaşlar ben de 2013'te nişan düşünüyorum. Gold Salonları-Şayanı Gold, Şeke Kır bahçesi, Elegans pınar salon, öğretmenevi.. Falan falan çok şey var aklımda.. Kına için kesin Elegans.. Ama düğün ve nişan konusunda çok kararsızım.. Aslanlar Club ya da Elegans Altın Salonu düşünüyoruz düğün için daha çok.. Ama dediğim gibi hiç birşey belli değil.. Bu mekanlar hakkında bir bilgisi olan var mı acaba? Bir de organizasyon firmaları ile ilgili ne düşünüyorsunuz??

cnm ben 2010 da aslanlar da evlendim eğer düğünü yaza düşünüosan havuzbaşı mükemmeldi yemeklerine herkes bayıldı kesinlikle görüş derim ben

Aslanları herkes çok övüyor.. Ben de beğendim ama açıkçası şehre uzak kalması bir de ödediğimizin dışında extralar çıkıcakmış gibi geliyor.. Ücret konusu nasıldı? Fotoğraf video gbi extralar ne kadar tuttu canım? Bir de kına nişan falan yaptınız mı? Nişan ve kına için önerebileceğin yerler var mı?

Aslanları herkes çok övüyor.. Ben de beğendim ama açıkçası şehre uzak kalması bir de ödediğimizin dışında extralar çıkıcakmış gibi geliyor.. Ücret konusu nasıldı? Fotoğraf video gbi extralar ne kadar tuttu canım? Bir de kına nişan falan yaptınız mı? Nişan ve kına için önerebileceğin yerler var mı?

biz 3 sene önce 12bin lira ödedik ama içki sınırlıydı bide yemeklerde kırmızı et beyaz et falan değişiyo gidip görüşürsen paket paket sunuyolar cnm

Bursada çınar düğün salonu yada botanik düğün salonunda nişan yapan varmı ücreti ne kadardı?

slm kızlar bu konu fazla ilgi görmemiş ama aynı başlık altında benimde sizin fikirlerinize ihtiyacım var 2013 te düğün yapmayı planlıyoruz şık ve uygun fiyatlı bir yer arıyoruz önerilerinize çok ihtiyacım var hatta önerdiğiniz salonların aşşağı yukarı fiyatları hakkında da bilginiz varsa çok makbule geçer :)

selam arkadaslar..bız ıkı dugun salonu baktık GOLD ve KARLITEPE. Bize yakın dıe ıkı yere baktık..GOLD DUGUN SALONLARI ıkı tane salonu var bırınde beyaz agırlıklı kullanılmıs 750 kısılık bı salon..dekoru cok ama cok guzel bayıldım...ıkramlarıda guzel 6 cesıt kuru pasta dugun pastası sac araba susleme vs.hızmetlerı var ortala fıyatlar gunlere gore 5000 ıle 8000 arası degısıo en adam akıllı zaman 7500 cıvarı oluo...bı salonlarıda kırmızı agırlıklı cok begebmedım ama yınede cok guzel.oda ortalama 450 kısılık...fıyatlar pahalı gold da ama dekor cok zevklı..gelelım karlıtepeye...3 salonu car ıkısı cok kolonlu bırı kolonsuz.bız eylul tuttuk 4000 lıra..bence ehh dıyebılcegınız bı salon...hatta bana gore zevksız bı salon...4000 cok bence...ama tutuk mecburen..3500 cıvarında dıger kolonlu salonları..1 martta zamlı fıyatlar olcakmsı bır anonce bakın derım...param olsa gold tutardım...

zafer plazanın tam karşısında ATLANTİK DÜĞÜN SALONU;
bizimle gayet sıcakkanlı bir şekilde ilgilendiler, her sorumuzu güzelce cevapladılar. hafta içi 2500, cuma 3500, cumartesi pazar 4500
kına gecesi olursa 300 kişilik cevizli lokum, düğün için olursa 300 kişilik pasta. kuaförleri var, kuaförün yeri heykel kafkasa yakınmış, 1 adet büyük boy fotograf, anı defteri, kadın kadına olacak kınalar içinse tamamen kadın personel de bulunuyormuş.

adliyenin tam karşı aralığında GOLD DÜĞÜN SALONLARI;
3 tane salonu var; 1 tanesi teras, 1tane ahşap salon 400 kişilik,1 tane şölen isimli olması lazım 550 kişilik, herşey dahil, çok profesyoneller. kapıda karşılamadan, düğünün sonuna kadar sorunsuz bi gece vaad ediyorlar. ahşap salon perşembe gecesi için 3000 lira, diğer salon ise hafta sonu gündüz 6000 lira diye not almışım.

asmerkeze çok yakın bi yerde GRAND DÜĞÜN SALONU;
gördüğüm en güzel salon diyebilirim ve gördüğüm en büyük salon gerçekten sitesinde de yazdığı gibi. orada da kapıda karşılama ve sorunsuz bir gece vaad ediliyor. yine fiyata herşey dahil. hafta sonu gece 7000, 6500 e olur dediler bize. hafta sonu gündüz 5000,
cuma gece 4700; hafta içi 4000 diye hatırlıyorum. ama bu salonu bi görmenizi isterim ulaşımı da kolay, ve salon düz ayak. yani hiç merdiven çıkılıp inilmiyor. davetliler için de iyi olur.

bir çok yerde bulunan ATALAY DÜĞÜN SALONLARI;
ben prenses salonuna gittim(kent meydanının alt tarafında ankara yolu üzerinde) orası da üst katlarda biraz kötü bi girişi var ama salon çok güzel. 800 kişilik salon ama 1000 e kadar artırılabiliyormus ya da güzel bir dizaynla masalar azaltılabiliyormuş. ikramlar iyi. hafta sonu fiyatları 7000; indirim yapılmıyor. genelde fiyatları grand düğün salonu gibi ancak bir çok hafta sonu ve cuma günleri dolmuş. eğer prensese giderseniz orada bulunan bey efendi düğünü orda tutarsak kına gecesi için yine atalay prens salonlarından seçeceğimiz bir tanesinde de indirim olacağını söyledi. yani kına salonu + düğün salonu daha indirimli olacağını söyledi. kına için de güzel salonları var. mesela nilüfer düğün salonu indirimli oluyormuş kına için.

ben şimdilik buraları inceledim, sizin de baktığınız yerler olursa paylaşımlarınızı bekliyorum :)

Kızlar bi arkadaştan duydum bursa'da ördekli kültür merkezi nişan - kına - düğün gibi cemiyetler için 150 tl ye tutmuşlar.duyan var mı?müziği arkadaş dışardan ayarlayacakmış daha uygun olsun diye.

Kızlar bi arkadaştan duydum bursa'da ördekli kültür merkezi nişan - kına - düğün gibi cemiyetler için 150 tl ye tutmuşlar.duyan var mı?müziği arkadaş dışardan ayarlayacakmış daha uygun olsun diye.

arkadaşımın nişanı için gitmiştim oraya fakat fiyatıyla ilgili bi bilgim yok. küçük bir yer kalabalık olmaması lazım. bi de girişte oturunca pist hiç görünmüyor ama yine de değişik bir ortam güzel.

Meraba kızlar bende 2013 geliniyim:) Biz Ankara yolundaki poyraz düğün salonlarını tuttuk 2 salon var üst kattaki 900 kişilik olanı tuttuk dekorasyonu komple yenilenmiş, evime yakın fiyatlarıda salona göre uygun geldi bana.Herkese mutluluklar:)

X