Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ayrica bu ilacin yani sira size bi temizleyici oneriyorum :) nilera limon ozlu sabun ( agir akneli ciltler icin) uygun olan bi sabun 18 lira ezcanede dudaklar icinde avonun minicik bi kutuda dudak balmlari var onlar :)))

Bugun 10. Gn ama ne xatlama ne soyulma yok sadece eklm agrisi cok az bide kafa derisi pullanma
Benimde 15.gün dudak göz burun kurumasi yok şu içtigim için galiba sadece kafam kasiniyor bir de böyle yanaklarim pitir pitir minik minik beyazlar var birde elimi burnuma sürünce beyaz beyaz şeyler geliyor siyah noktalar mi acaba?bir de ben sivex kullanıyorum akşamları sende birşey kullanıyor musun.doktor cosmasin biraz dinsin diye verdi.ama zor oluyor sivilceleri koparmadan yıkamak :)

Bana nilera nin agir akneli ciltleri icin limon ozlu sabunu var onu yazdi ssk karsilamio 18 lira civari ama cok memnun kaldim bn ayrica dudk icinde hametan bepantol ve avondan minik kutularda dudk balmlari almistm onlari kullaniorum simdilik hic bisi yok bnde catlama kuRuma filan fayda etmiomu acaba die endiseleniorm

Bugun gunlerdrn 54 oldu allaha sukur hala yan etkisiz atlatiyorum ve sanki duzeliyor cildim hic korktugum gbi olmadi cok sukir:)

Benim ayn 23. De 1ay olacak sadece dudak kurulugu var oda cok siddetli deil sivilceler bi cikio bi sonuyo filan simdilik gayet ii :)

Arkdaslar ben iki yil once kullandim simdi yuzumde sivilce kalmadi ama iki yil cektirdi bana adet duzensizligi yapiyo ama sivilceler den eser kalmiyo sadece sabirla bekleyin ilk cosuyo sivilceler zamanla azaliyo

ne de cabuk gecio...bugun tam iki ayim bitti 60. 30 mg mi aldm yarin ucuncu kutuma yani 61. Gunume basliyirum evet cildmde tmizlenme ve parlama var ama hala sivilce cikio kizariklik var kirmizi geziorum ama beklenti icin henuz erken sanirim.daha henuz bekledigim ve istedigim sonuc yok daha dort ayim var umutluyum :)

merhaba kızlar bayadır yazmıyodum ben bir buçuk hafta kadar ara verdiğim için daha yeni 45. günüm bitti yarın ilaç yazdırıcam kan tahlilinden sonra bakalım kanımda anormallikler olmuş mu:) benim cildim kusmaya devam ediyo fakat iyileşmeye de bşladı artık yüzümde bi tane bile siyah nokta kalmadı mesela:) ayrıca sivilceler geçerken iz bırakıyo ama o izler de hafiflemeye başladı tek derdim dudak kuruluğu dudaklarıma ne yaptıysam olmuyo devamlı kuruyo geriliyo falan her dk dudaklarımı nemlendiriyorum ama sıkmıyo yani canımı bu durum. İnsanlardan nefret ettim yani bi de her gören ya senin yüzüne noldu bu sene diyo ama aldırmıyorum diyorum ki istediği kadar sivilce çıksın ben hepinizden her zaman daha güzelim:KK76:heheh bi de belim ağrıyo ama çok rahatsız edici bi şekilde değil bakalım inşallah geçicek allah herkese şifa versin

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardan bırıyım.. 1 aydır kullanıyorum ancak ne sıvılce artışı ne de başka bı kuruluk çatlama sorunuyla karşılaştım tek buyuk sorunum var adetım gecıktı sızde oldu mu bilgi verirsenız sevinirim :)

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardan bırıyım.. 1 aydır kullanıyorum ancak ne sıvılce artışı ne de başka bı kuruluk çatlama sorunuyla karşılaştım tek buyuk sorunum var adetım gecıktı sızde oldu mu bilgi verirsenız sevinirim :)
Slm ben 2 yil once kullandim bes ay o zaman dan beri adetm duzelmediben pisman oldum kullandigima

X