2012 kasım bebekleri büyüyor..

benim bebiş sormayınki hasta oldu grip öksürük derken sol tarafı ciğerlerin bronşitiloit olmuş hastanede yattık 2 gün maalesef.

ama ben o kadar üzüldüm ağladım ki keşke ağlamasaydım o kadar çocuk bu geçer diyemedim ki.eee sonunda ne oldu sütüm gitti birdenbire sanırım sıkıntıdan bide ben sağmıyorum sütümü SAĞMAK GEREKİRMİ MAKİNEYLE ONUDA BİLMİYORUM GERÇİ.,

2-3 gündür az azzzz geliyor ama çok az geliyor neler denedim sizlerin bu konuda bildikleriniz varmı.denediklerimi yazayım
1- tatlı ye dediler bol bol yyiyorum
2-bulgur ye ama işe yaramadı
3- taze soğan ehhh az yarıyor
4- zeytinyağı çökelek
5-humana still çay
6-rezene anason kimyon ıhlamur karışımı çay
7-tere
başaka bildiğiniz varmı arkadaşlar.

kabak tatlısını tavsiye ederim.

kızlar bende 26kasımda dogum yaptm ama adet olmadm pzrtesi a.s.mde test yaptrcam :KK43: 3.için cok korkuyorm daha cok erken doguramm da aldıramam da sezaryenim 2.sini yaptm ve vucud da toplanmadı halan uf cok büyük senaryolar yazıyorum
gerci oglumda 7.ayına girerken adet olmustum 7ay olmadım ama burdaji arkadaslar korkutuyolar

iki hafta önce yaşadıklarım geldi aklıma hamile degilsindir ama test yaptır keşke eczaneden alsaydın ben onu almıştım beni rahatlatan oydu ama insanın hiç içinden çıkmıyor seni çok iyi anlıyorum ama seni sütun koruyor ondan hamile degilsindir inşallah beni süt korumuyormus annem öyle soyledi ve bu kötü birseymis o yüzden hemen git spiral taktir dedi sen de adet olur olmaz taktir bence bu stres daha çok can yakıyo

oğluşum 3,5 aylık mama vermeye yeni başladım sayılır mama verdiğimden beri 3-4 günde bir kaka yapıyor gazı kokuluydu dr a sordum mama yapıodur dedi kakamız muhallebi kıvamına geldi eski gibi cıvık değil bide açık yeşil gibi yeşille sarı karışımıı.acaba bişimi var dedim ama sizinkilerde öylemi yazarmısınızzz????

oğluşum 3,5 aylık mama vermeye yeni başladım sayılır mama verdiğimden beri 3-4 günde bir kaka yapıyor gazı kokuluydu dr a sordum mama yapıodur dedi kakamız muhallebi kıvamına geldi eski gibi cıvık değil bide açık yeşil gibi yeşille sarı karışımıı.acaba bişimi var dedim ama sizinkilerde öylemi yazarmısınızzz????

hatta içinde parçacıklar olacak normal bunlar endişe etme

canım uyku arkadaşınızla bizi de tanıştırırmısın.ben de almayı düşünüyorum karar veremedim

Google-Ergebnis für https://hazinesandigi.com/dokumanlar/urunler/B3455.jpg.

Canim bizdeki bunun ördekli olani kesinlikle tavsiye ederim ,kizim tamamen alisti uyku arkasiyla oynarken direk uyku moduna geciyor,önceden kucagimda uyuturken ( zor Bela) sizin bebeklerinizde oylemi biliyorum ama hep biyerlerden tutunma cabasindaydi bununla kendini güvende hissediyo kizim,sarilinca hemen sakinlesiyo ...

normal cnm biz dogdugunn Ikinci haftasindan Beri Mama kullaniyoruz,hersey normal cnm korkmani gerektirecek bi durum Yok...

Kızlar bebekleriniz uyurken üstünü açıyormu yada birşey örtüyormusunuz.Bizimki hiç üstünde tutmuyor açık yatıyor geceboyu üşüyecek diye korkuyorum.

Hepinize huzurlu mutli pazarlar kizlar cok guzel bi hava var disarida esleri izinli olanlat kacirmayin bu firsatiiiii

Kızlar bebekleriniz uyurken üstünü açıyormu yada birşey örtüyormusunuz.Bizimki hiç üstünde tutmuyor açık yatıyor geceboyu üşüyecek diye korkuyorum.

bir gece uyandığımda üzerini açık gördüm tepinerek atmış üstünden o kadar üzüldüm ki içim acıdı üzeri açık kalmış diye o günden itibaren orta kalınlıkta dışarıda giyer diye aldığım kapşonlu tulum vardı , bu soğuk havalarda dışarıda giydirmedim onu uyku tulumu yaptım geceleri giydiriyorum üzerinede ince penye battaniyesini atıyorum ....

gece acmiyo bnimki genelde ama uynirsa hmen tekmeliyo uzerini aciyo kundak gibi sarmiyorum artik cunku cok terliyo surekl takipteyim uzerini acmasin die kontroldeyim

Canim bizdeki bunun ördekli olani kesinlikle tavsiye ederim ,kizim tamamen alisti uyku arkasiyla oynarken direk uyku moduna geciyor,önceden kucagimda uyuturken ( zor Bela) sizin bebeklerinizde oylemi biliyorum ama hep biyerlerden tutunma cabasindaydi bununla kendini güvende hissediyo kizim,sarilinca hemen sakinlesiyo ...

ay çok tatlıymış benim bile sarılıp uyuyasım geldi

ben de internetten biraz araştırayım dedim.canım işine karışmıak gibi olmasın 1 yaşından önce tavsiye etmiyorlarmış.o yüzden sen de uyuyunca yatağından al istersen

bizim ki açmıyor.ama benim oğlum öyleydi.hala da hiç bir şey örttürmez kalın da giydiremiyorum terliyor bu sefer ben de çareyi yatağını peteğe yaklaştırmakta buldum.ılık ılık yatıyor böylece.

evet bende diğer bebeklerle bu yüzden kıyaslamamaya çalışıyorum. biz de 2.500 doğduk şimdi 5 kiloyuz. 3. ayda doğum kilosunun iki katına çıkması gerekiyormuş tam sınırdan kurtardık:) ama merak ediyorum 3 aylık olup bizim kadar minik olan var mı arkadaşlar?

maasallah kızımıza bende 6 kılo yapamadım ama cocuklaımızın kılolarını dıger 3 aylıklarla katsılastırmak ıstedıgımızde onların dogum kılolarına da dıkkate almamız gerek
mesala bız 2,715 dogduk sımdı 5,700 olduk dogum kılosuna gore fena degıl ama 3,200 dogan bı bebekle kıyaslarlak cok kotu gıbı
arkadaslar benim.bebek 3.600 dogdu cuma.gunu. 5.650 civarindaydi 19 kasim dogumlu dogum kilosu gayet iyi olmasina ragmen bende 6 kiloya tamamlayamadim yani bize gore iyisiniz yine ..ben kafaya taksamda drlar iyi gittigini soyluyorlar:/

Tatlim dr ole biseyden bahsetmedi fakat hapi kullanop adet olan buraya yazan iki arkadasimux oldu acaba bunye mesekesimi diyorum ben kizkmi emzirirkende hic adet olmadim emzirme bitri o ay adet oldum
Ay bide bazen hap icmeme ragmen ya bebek varsa diyorum sonra aman test yapms varsada erkendn ogrwnme diyorum ay ne senoryalar yani gecen sene gebe kalmk icin nelrr deneyen ben bu sene tamtersi

Cnm telden yaziyorum affola cumle kelime hatalarina
cnm.ben yazmisdim.evet daha once adet oldum diye 10gun kadar surdu hapi kullandiktan 20 sonra falan olmusdum 4 subatta baslamisdi kullanirken hamile.kalirmiyim.suphesi yokda 2 gundur kahverengi lekelenmem oldu cok az ve hafiften.karin agrilarim.oluyo adet olucak gibi 1 ay icinde 2.kanama mi olucak :/ acaba dogumdan sonra bi duzensizlik oliyomu bir sure yoksa haplami ilgili? İkinci dogumu olanlar bilirler ilk oldugundan ben.bilmiyorum...hapi birakmayi dusunuyorum.bir iki.gundur kanama olursa...

arkadaslar benim.bebek 3.600 dogdu cuma.gunu. 5.650 civarindaydi 19 kasim dogumlu dogum kilosu gayet iyi olmasina ragmen bende 6 kiloya tamamlayamadim yani bize gore iyisiniz yine ..ben kafaya taksamda drlar iyi gittigini soyluyorlar:/

cnm.ben yazmisdim.evet daha once adet oldum diye 10gun kadar surdu hapi kullandiktan 20 sonra falan olmusdum 4 subatta baslamisdi kullanirken hamile.kalirmiyim.suphesi yokda 2 gundur kahverengi lekelenmem oldu cok az ve hafiften.karin agrilarim.oluyo adet olucak gibi 1 ay icinde 2.kanama mi olucak :/ acaba dogumdan sonra bi duzensizlik oliyomu bir sure yoksa haplami ilgili? İkinci dogumu olanlar bilirler ilk oldugundan ben.bilmiyorum...hapi birakmayi dusunuyorum.bir iki.gundur kanama olursa...

tatlım benım hap ara lekelenme yapabılyo ama soyle söyleyım kızımdan sonra eşım korunuyodu ben emzırme bıtene kadar hıc adet görmedım ama arada 1 2 gun lekelenmem olabılıyodu rahımde buyuk evrım gecırıyo onnla ılgılı olabılır ben sımdı hıc lekelenme yaşamadım adette görmedım sanırım yıne emzırırken görmucem

Uyku tulumlarını denemelisin bence ben cok memnun kaldım sıcacık uyuyor üzerine sadece ince bir battaniye örtüyorum tamamdır:KK66:

bende gıydırıyorum cnm ev sıcak oluyo faakat bızım yatak odamız kombıye cok uzak ve olabıldıgınce serın oluyo odamız kafam rahat yatıyorum en azından

$003.jpg

X