2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Herkes menüsünü yazmış bende yazayım bari:)) fırında domates tava cacık pilav tel şehriye çorbası halley pasta:))

selam anneler =) Allah'ın izniyle kızımmmm geliyorrrrrrrrr :KK8::KK8::KK8: çok şükür herşey yolundaydı minnakım hareketli elleri ayakları maşallah sübhanallah :KK16::nazar::emir_bebek: rabbim şu mübarek günlerde onları sağlıkla kucağımıza alıp hayırla büyütmemizi nasip etsin inş. :KK16: dileyen dua eden tüm kadınlara nasip etsin inş.:KK16::KK16::KK16:

çok ufak bir sıkıntım var :KK25: doğum kanalım çok kısa ve dar olduğu içn büyüme destekleyici progestan içicem yine :KK14::KK14::KK14: nefret ediyorum ben o ilaçtan ama hamişliğimin son haftasına kadar içmek zorundaymışım :KK14: haftaları uzatma açısından hastalarımda çok faydasını gördm içmelisin dedi...

23. hafta da 2. düzey renkli ultrasonumuz var :KK16: 2 hafta sonra yani 19. haftada tetanoz aşımız var. 3 lü test istemedi özellikle sorduk eşimle gerek yok 2li oldu iyiydi dedi :KK16: bizden bu kadar teyzeler :KK8:

Oo hayirli olsun canim...

cagan dunden beri atesten yaniyor. bogazi iltihaplanmis. allahtan ablamin yanindayiz kendisi dr..o yuzden hastaneye gitmeden tedavu ediyorux. ama yavrum atesi yukselince bitkinlesiyor. dun 39.1 oldu. simdi iyilee asamasinda..

aksamaenumuz

ezogelin corba
cizbiz kofte
patates kuzartmasi
yesil salata var...

ben tutamiyorum bu sene:KK43:((

Cemrefeniz esin namaz kiliyor diye mi sorun oluyormus isyerinde. yarabbim ne gunlere kaldikk..

cagan dunden beri atesten yaniyor. bogazi iltihaplanmis. allahtan ablamin yanindayiz kendisi dr..o yuzden hastaneye gitmeden tedavu ediyorux. ama yavrum atesi yukselince bitkinlesiyor. dun 39.1 oldu. simdi iyilee asamasinda..

aksamaenumuz

ezogelin corba
cizbiz kofte
patates kuzartmasi
yesil salata var...

Cemrefeniz esin namaz kiliyor diye mi sorun oluyormus isyerinde. yarabbim ne gunlere kaldikk..

geçmiş olsun canımm yaz yaramadı oğluşuna çocuk bi tatilin keyfini çıkaramadı düzelir inş en kısa zamanda öp benim yerimee :)
afiyet olsunnn :))

Son düzenleme:
domates tava ne canımm ilk kez duyduumm:44:
menünü beğendimmm ama afiyetler olsunn ellerine sağlıkk :)

Çok kolay biz kuzu eti kullanıyoruz onu biraz haşlıyorum Ocak'ta sonra fırın tepsisine eti bol domates sivri biber ve sarmısak doğrayıp biraz biber salçası yağ karabiber tuz pul biber karıştırıp fırına veriyorsun yakında odun fırını varsa onlara göndersen daha lezzetli olur yarında çip köfte yapacam onunda tarifini veririm:))

Neden kaçtın ütü diyince yaaa ahahaha:KK9:
ben başlicam sanırım şimdiii birazını yaparım bitiremessem 11den sonra yaparım kalanıda gece :KK9:

:KK1: kız yok ne kaçmasıııı hiç gülceğim yoktu

Günlerdir kaçıyom zaten etrafım sarıldı artık kaçamıcam galiba :KK52: accık dinleniyim dediydim uzandım yabancı dizimi açmıştım bi iki bölüm izliyim dedim oğluşta pıt pıt atıyodu bu esnada şimdi onu ütüyle sıkmak istemiyorum :KK6: akşam yemekten sonra yapcam gliba kuzum 10 10.5 gibi falan havada esiyo olur acarım camları püfür püfür açarım müziğimi ohhhh :nazar::21:

:KK1: kız yok ne kaçmasıııı hiç gülceğim yoktu

Günlerdir kaçıyom zaten etrafım sarıldı artık kaçamıcam galiba :KK52: accık dinleniyim dediydim uzandım yabancı dizimi açmıştım bi iki bölüm izliyim dedim oğluşta pıt pıt atıyodu bu esnada şimdi onu ütüyle sıkmak istemiyorum :KK6: akşam yemekten sonra yapcam gliba kuzum 10 10.5 gibi falan havada esiyo olur acarım camları püfür püfür açarım müziğimi ohhhh :nazar::21:

iviit bende başlamadım zaten yemekleri yeriz o saatlerde yaparız anlaştık önce sonra resmini çek inanmam yoksa hahahah:KK33:

Son düzenleme:
Çok kolay biz kuzu eti kullanıyoruz onu biraz haşlıyorum Ocak'ta sonra fırın tepsisine eti bol domates sivri biber ve sarmısak doğrayıp biraz biber salçası yağ karabiber tuz pul biber karıştırıp fırına veriyorsun yakında odun fırını varsa onlara göndersen daha lezzetli olur yarında çip köfte yapacam onunda tarifini veririm:))

kolaymışş canım gerçekten ellerine sağlık deneyebilirim bi ara bunuu teşekkürlerr :)

aksamaenumuz

ezogelin corba
cizbiz kofte
patates kuzartmasi
yesil salata var...

Evet esracım.. İki kız var eşimin odasında çalışan
Onlar yalakalık için namaz kıldığını söylemişler eşimin
Onunda cok zoruna gitmiş tabiki :KK43:
İnsanlar cok hayinler cok kötüler :KK43:

Bende denicem bunu Miges :KK66: kolay ve güzele benziyor
Eline saglık
Beni şimdiden yarın ne pişirsem derdi sardıda :KK42:

Esra ; çağan a gecmiş olsun mikrop mu kaptı acep ya cocuk
Yazın keyfini çıkaramadı bi kıyamam :KK43:
Öp kokla yerimize
Acil şifalar diliyorum

kızlar şimdi birşey sorucam hiç bişey yoktu yeni olmaya başladı sağ tarafımda kasıkta sanıyelık küçük küçük sancılar oluyor ağrı değil kesinlikle ama bana sanıyelıkte olsa acı veriyor batıyor giibi. bu nedir kızlar hemen geçiyor yıne oluyor.

miniğin hareketleri canım bende de oluyor=))))))

Ayy kızlar bendede oluyor bu. Bebişimim mi yani :KK16::KK16::KK16: anammm kuzumaa benimmm.

arkadaşlar ben yumurtayı haşlama yiyemiyorum ama menemen şeklinde yada patatesli yumurta gibi yiyorum.sizce olurmu.yada siz yiyebiliyormususnuz

YEPYENİ MODELLER EKLİYORUM HEMEN HEMEN HERGÜN FORUMDAKİ SAYFAMA.. KENDİNİZ İÇİN DÜŞÜNMESENİZ BİLE ÖNERECEĞİNİZ BİRİLERİ OLUR BELKİ :)

SAYFAM

http://www.kadinlarkulubu.com/doguma-hazirlik/631424-anneye-gerekli-lohusa-taci-bebek-bandi.html

MODELLERİM DEN BAZILARI AMA BUNLAR EN YENİLERİ..

$7.jpg $15.jpg $20130704_093538.jpg $20130630_112053.jpg Eki Görüntüle 751675 Eki Görüntüle 751676 Eki Görüntüle 751677 Eki Görüntüle 751678 Eki Görüntüle 751679 Eki Görüntüle 751680 Eki Görüntüle 751681 Eki Görüntüle 751682 Eki Görüntüle 751683 Eki Görüntüle 751684 Eki Görüntüle 751685 Eki Görüntüle 751686 Eki Görüntüle 751687 Eki Görüntüle 751688

kızlar yüzmeye giden olmuştur değil mi burda??? ben bugün yüzmek istedim biraz. karnım gerildi endişelendim biraz kısa kestim bunu yaşayan var mı?? bir de havuzda çamaşır suyu varmış temizlik amaçlı klor değil. bu sorun olur mu bilginiz var mı?? su sıcaklığı iyiydi :)

X