eşim eski sevgilisiyle görüşüyor :_(

bence yanlış yapmissin .o hirsla esine msj atman kotu olmus.kadin bosanirsa başına daha cok bela olcak.kocana daha cok sarar. cok yanlış bir strateji.

7.5 yıllık evliyim 1,5 yaşına bir çocumuz var.bizim eşimizle çok iyi giden bir evliliğimiz yok aslında..1 yıl ayrı yaşadık şimdi dört aydır birlikte yaşıyoruz.hep hazmedilmemiş çözülmemiş sorunlarımız vardı ve üstüne 1 yıl ayrı yaşamak bizi iyice birbirimizden soğuttu... bu 1 yılda sürekli görüşüyorduk arada çocuk olduğu için geliyordu. ne ayrıydık nede evliiydik. neyse biraz karışık bi durum. anlaması ve anlatması zor... o dönemlerde faceden görüştüklerini öğrendim çok kızdım ve kadını oradan sildim neyse sorun kapandı sanıyordum.. şimdi aynı eve taşındık ve hala konuştuklarını öğreniyorum hemde 1 yıldan beri...hemde yeğeninin facebook sayfasından... şüphelendim, bir kaç resim gördüm ve tamamen boş bir olta attım "onunla mesajlaştığını biliyorum,bütün konuştuklarınızı okudum" dedim.oda şok oldu... böylece çoğu şeyi hiç bilmediğim halde eşimin ağzından öğrenmiş oldum....
<eşimle 2,5 yıl çıktıklarını ve ayrıldıktan sonra eşimin kendine zor geldiğini biliyorum.sonra biz sevgili olduk ve 2 yıl sonundada evlendik.>
kadın şu an evli ve çocuğu var, ben onu o yöne itmişim.onu sevmiyormuş aralarında hiçbirşey yokmuş sadece dertleşiyorlarmış.beni aldatmıyormuş.benimle ilgili sorunlarını onunla paylaşıyormuş çünkü benle konuşulmuyormuş hemen kavgaya dönüyormuşum...
Feci bir kavga ettik. laf boşanmalara kadar geldi eşimin tavrı ise gayet rahattı. boşanırsan boşan, ne yaparsan yap benim içim rahat bana güvenmiyosan senin sorunun diyordu. sonra ertesi gün 2 damla gözyası ve özür diledi bir daha görüşmeyeceğini bu işin kapandığını söyledi.
ve ben bugün yine bilgisayardaki geçmişten öğreniyorumki yine onunla ilgili bişeyler yapmış tam olarak ne yaptığı görünmüyo ama sadece kadının ismi yazıyo ordan anladım.
ne yapacağımı bilmiyorum yine çok kötü kavga ettik ve işe gitti.bu yüzden ayrılma noktasına geliyoruz düşünmekten çıldırıcam. bir akıl verin... benmi masum birşeyi büyütüyorum allah aşkına aslında masum olabilirlermi?
kadın buna demişki ben senden ayrıldığıma pişmanım sevmeyerek evlendim ama eşimi sonradan sevdim diyormuş.
ablanlar ne yapıyor adersini verde bir gidip oyurayım diyormuş. eşim adresi vermiş, sen bulamazsan ben götüreyim demiş.
(bu arada eşimin ablası benim can düşmanımdır.görüşmüyoruz)

Sakın kadına ve eşine bulaşma, suçlu çıkarsın.

Bir adam ayrılırsan ayrıl diyorsa bitmiştir. Ha aldattı ha aldatmadı. Kaç kurtar çocuğunu o adamdan.

bence bir evlilik danışmanına gidin olmadı birgün kocan eve gelmeden leptopu sakla senle konuşmak istiyorum de sorunlarımızı çözmek istiyorum bizim bir kızımız var onun için bizim için yeniden toparlanmamız gerekiyo de bana olan sevginin bittiğne inanmak istemiyorum vs. şeyler dee konuşun

bence kadına ve kadının eşine msj atmakla doğru yapmamışsın. öncelikle 7,5 yıllık evlisiniz. adam şimdi kendi kendine yeni heyecanlar arıyordur. bu sanırım her ilişki de oluyor bi yerden sonra. ama kavga ederek ve evinin eşinin huzurunu kaçırarak adamı iyice o kadının kollarına doğru bırakıyorsun. ben eşimle nişanlıyken, eşim 2 yıl önce ayrılmış olduğu sevgilisini sürekli netten araştırıyodu. bende onu internet geçmişinden gördüm. bi iki kavga ettim bu yüzden. sonra bana bi gün dediki sen bana bi rahat vermiyosunki onu unutmama izin vermiyosunki fln gibi laflar söyledi. Sen eşinle tartıştıkça, ona ağzına geleni söyledikçe eşin senden daha çok uzaklaşacak yani. eşin gelmiş, sana bi daha bakmicam demiş ve yine de bakmış. keşke görmezden gelseydin bi müddet. ve daha sonrasında eşine güleryüz gösterip ilişkini iyileştirmeye çalışsaydın. kendine bak, kıyafetlerine özen göster. eve geldiğinde hoş sohbetler etmeye çalış ne biliim değişiklikler yapın. tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. ben şimdi evliyim. hala ara ara eşimi kontrol ederim ama onun bunlardan hiç haberi yok. Çok şükür hiç o kızı araştırdğını görmedim bi daha. görsem de sanırım kavga etmezdim. çünkü kavga dövüşle hiç bişey çözülmüyor bunu çok net gördüm. benden sana tavsiye, kendin için çocuğun ve yuvan için bu olanları unutmaya çalış ve kendine çekidüzen ver. o kadını düşündükçe kafayı yersin ya da onların hala görüştüklerini düşündükçe kendinde huzur bırakmazsın. Duygularınla hareket etme bi müddet. stratejik olmaya çalış. yoksa adam seni boşar gider, o kadın da boşanmış boşanmamış çok fark etmez. beraber takılırlar. kimse de ahlak anlayışı kalmamış ki. güleryüzünü eksik etme yüzünden. az bakım az tatlı dil her sorunun üzerinden gelir. bi de tabiiki hayatınızda değişiklik yapın. erkeğin ilgisini çekmeye çalış. Allah yardımcın olsun canım.

X