Doğuma Hazırlık istanbul emsey hospital da doğum yapan yada yapacak arkadaşlar varmı...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba Arkadaşlar,

bende emsey hospitale gidiyorum. dr Gülcan AKDEMİR. 16+3 günlük hamileyim ve hamileliğimin başndan beri takiplerimi kendisi yapıyr. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. dogum ücretleri 2014 için normal dogum 1500TL, zorunlu sezeryan 2000tl isteğe bağlı sezeryan 2500tl.

Herkesa hayırlı ve sağlıklı dogumlar.

yahu acaba konuşsak eski hastalarına geçen seneki fiyattan olmuyor mu mayısta doğum yapacağım.

merhabalar.. ben de emseye gidiyorum pınar hanım çok ilgilendi ama ben bir yerde gülseren hanımla ilgili de iyi şeyler okumuştum sanki onu da deneyeyim diye gittim randevumu gülseren hanımdan aldım.. 12+1 im bu arada 14. haftada gideceğim.. daha erken olduğunu düşündüğüm için gülseren hanımı da denesem mi? burdan okuyunca biraz soğudum ama :KK43: gülcan hanımı isterdi gönül ama hep dolu oluyor randevuları...

merhabalar.. ben de emseye gidiyorum pınar hanım çok ilgilendi ama ben bir yerde gülseren hanımla ilgili de iyi şeyler okumuştum sanki onu da deneyeyim diye gittim randevumu gülseren hanımdan aldım.. 12+1 im bu arada 14. haftada gideceğim.. daha erken olduğunu düşündüğüm için gülseren hanımı da denesem mi? burdan okuyunca biraz soğudum ama :KK43: gülcan hanımı isterdi gönül ama hep dolu oluyor randevuları...

Canım ben Esra Hanımın hastasıyım. Çok çok çok memnun kaldım kendisinden. En baştan beri kontrollerimde ona gittim doğumumuda kendisi yaptı. Zorunlu sezeryan oldum akşam bi kaldırdılar beni yürütmek için. Bidahada yatmadım. Hem hastane süper hemde doktorum. Şimdi aynı hastanede çocuk doktoruna Murat Beye devam ediyoruz. Nerdeeeeen nereye :KK1:

bende gülseren hanıma gidiyorum ve oldukça memnunum. fiyatlara gelince;

normal : 1,500
sezeryan : 2,000
isteğe bağlı sezeryan : 2,500
holistik : 3,000 (suda doğum)

+ olağan dışı durumlarda kullanılanların ücreti
+ isterseniz vip odalar
+ + + emseyde yok yok

arkadaşlar, emseyde normal doğum yapmayı düşünüyorum nasip olursa. Benim sorum, hastane çantasına ne koymak lazım? internette baktım hasta bezi diyen var, ped diyen var, hasta bezini hastane verdi diyen var.... Emseyde ne veriliyor ne verilmiyor bilmiyorum, doğum yapanlar fikrini paylaşabilirmi?

Ben emseyde doğum yaptım. Hasta bezine filan gerek yok. Hastaneden veriliyor zaten. Tuvalette havlundan tutta banyo terliğine kadar herşeyini tertemiz yerleştirmiş oluyorlar odana. Lohusa şerbetini bile veriyor hastane :KK66:

Ciddi misin canım ben de çok sordum sana ama bu tarz başka jestleri neler ufak tefek süsleme falan da var mı acaba ben bebek şekerimizi hazırladım götüreceğim eğer o telaşeden unutmazsam?

Malesef oda süslemesi hiç yok. Ben kapıma astığım süsü bile kendim götürdüm ama giriş katta süsleme mağazası çok uygun fiyata odayı süslüyor demişlerdi benim fırsatım olmadığı için soramadan doğuma girmiştim :) Hee bide lohusa şerbeti öyle bizim evde yaptığımız gibi karanfilli filan değil ben şeker yüklemesindeki glikoza benzetmiştim ama düşünmeleri bile güzel bence :)

Bende gülcan hanıma gıdıyoru hastaneden ve dr cok memunum 18+2 bizde ama fıyatlar değişecekmiş ocak ayında ve farkı yansıtacaklarmıs

Aynen yılbaşında zam geliyor. Mesela geçen senenin bu zamanlarındaki zorunlu sezeryan ile şimdiki zorunlu sezeryan arasında yaklaşık 250-300tl fark var.

Tabi bu benim hatırladım daha fazlada olabilir zam olayı. Bide benim son doğum zamanlarında bu %200lük zam olayı gündemdeyi. Ben sormuştum varmı böyle bişey diye tamamen yönetimin vereceği bir karar ama şu anda öyle bieşy görünmüyor siz doğum yapana kadar ne olur bilemeyiz demişlerdi.

arkadaşlar orada yeni doğum yapan varmı ve doktorlar normal doğumumu yoksa sezeryanı mı destekliyor bilginiz varmı

arkadaşlar orada yeni doğum yapan varmı ve doktorlar normal doğumumu yoksa sezeryanı mı destekliyor bilginiz varmı
evet geçen hafta doğum yapan tanıdığım var herşey mükemmel doktorlar kesinlikle normal doğumu destekliyorlar bende oraya gidiyorum doktorumdan çok memnunum kul hakkınıda çok gözetiyorlar ekstra masraf çıkarmıyorlar tavsiye olunur :-)

2 ay önce orada doğum yaptım. Normal doğumu destekliyorlar. Ben çok memnun kaldım. Tertemiz çok güzel bir hastane.

2 ay önce orada doğum yaptım. Normal doğumu destekliyorlar. Ben çok memnun kaldım. Tertemiz çok güzel bir hastane.
bende emseye gidiyorum iyi yorumlar duymak mutlu etti beni. doğum çantasına neleri koymamıza gerek yok peki bu hastaneden hastaneye değişiyor sanırım bazı ihtiyaçları hastaneler karşıyormuş

Odanın banyosunda banyo terliğinden tut bornozuna kadar herşey var. Sen bebeğin bezini kıyafetini filan al yeter :KK66: Hasta bezini veriyorlar. Ben aklıma gelebilecek herşeyi koymuştum elime ne geçtiyse. Çoğu şey hiç kullanılmadan geri geldi :)

Kizlar muane ucretleri nekadar? Önerebileceginiz kadin dogum doktoru hangisi?

Benim bir arkadaşım gülcan hanımda doğum yaptı. Bir diğeri de kontrollere gülcana gitmesine rağmen mesai saati dışında doğum olduğu için o gece nöbetçi olan gülseren hanımda doğum yaptı. Gülcan hanımdan çok memnundu birincisi. Ama gülseren de doğum yapan çok kötü şeyler anlattı. İlk doğumu olduğu için çok tedirgin ve korkmuş olduğunu fakat gülseren hanımın bu stresi azaltmaya yardımcı olmak yerine kendisine nezaketsiz davrandığını söyledi. Daha fazlasını burada yazamıyorum ayrıntıları duymak istemezsiniz. Şimdi ben de korkuyorum ama korktuğun başına gelir derler. Artık ona denk gelirsem de vardır bir hayır dicem :p
okuduklarıma inanamıyorum Gülseren Hanım benim doktorum ve kendisinden çok çok memnunum insanı rahatlatıyor gayet de nazik bir bayan çok üzüldüm bayanın söyledikleri için..

Kizlar muane ucretleri nekadar? Önerebileceginiz kadin dogum doktoru hangisi?
Ben Esra Hanım'a gittim. Çokta severim kendisini. Halaa oğlumu doktoruna götürdüğümde yanına uğrarım muhabbet ederiz. Benim zamanımda hem kadın doğum hemde çocuk doktorları 50TL idi. Çocuk bölümü şu anda 55TL olmuş. Sanırım kadın doğumda 55TL filandır.

X