2014 ikiz anneleri

Canım benn özlediğimde devlet hastanesine gidiyorum asma senin kontrole az var.ben yarın gideceğim güzel haberler getiririm inşallah.
Hadi bakalım bekliyoruz haberlerini:)
Kilo çok almadım canım toplam 6kilo aldım ama ilk başlarda kilo kaybım çok oldu

Canım zaten azar azar sık yemeye çalışıyorum ama az kaldı inşallah sağlıkla alalım kucağımıza
Masallah barakallah :nazar:Nazar degmesin ..kız 6 kiloyla mı sıkışıyosun. :KK53: ....ben az kilo alırsam son haftalar rahat olacağımı düşünmüştüm ikizlerle kurdugum hayale bak :)) hala masallarda yasıyorum ben ya:)))

Hadi bakalım bekliyoruz haberlerini:)

Masallah barakallah :nazar:Nazar degmesin ..kız 6 kiloyla mı sıkışıyosun. :KK53: ....ben az kilo alırsam son haftalar rahat olacağımı düşünmüştüm ikizlerle kurdugum hayale bak :)) hala masallarda yasıyorum ben ya:)))

Ya çok şükür ellerim ayaklarım çok şişmedi eski kıyafetlerimi giysem olur ama göbeğim felaket taş gibi oldu yoksa kalçam falan büyümedi :KK49:

Kızlar yanlış hatırlamıyorsam zuzu arkadaşımızda 33haftada falan olucaktı sağlığı nasıl acaba arada kaçırdımmı ki bu aralar yazdımı hiç,nasıl acaba merak ettim :26:

İyiyiz çok şükür canım sen nasılsın ? annem geldi çarşamba 35. Haftaya giricez inşallah az kaldı:)

İyiyiz çok şükür canım sen nasılsın ? annem geldi çarşamba 35. Haftaya giricez inşallah az kaldı:)
Kız masallah ne guzel bu haftalara gelebilmek ins hepimiz görürüz bu 35. Haftaları..allah sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin kuzularını

Deme yaa çok erken başlamış canım.genetik oluyo bide sanırım annendede varmı?olsun bebeklerimiz sağlıkla doğsunda napalım.
.

annemde benm kadar değil çok erken başladım hemde heryerimde var kırmızı şuanda yırtıklar aman olsun feda olsun kuzularıma tüm vücudum tek onları alıyımda sağlıklı kucağıma varsın yırtılalım

Günaydın kizlaar. Nasılsıniz bakalım? Ben de aynı hastanede dogumu bekliyorum. Bakalım 34 haftaya kadar dayanmaya çalışacağız. Bu arada hastanede yattığım için dogum öncesi izin kullanmamis sayılıyormusum. 18 haftanin hepsini doğumdan sonra kullanabilecekmisim:18:

cnm neden yatıyon hastanede benim rahim uzunluğu yüzünden erken yatırabılırız dedi doktor 27. haftada senin sorun ne

Kizlarr mrbb bugun doktordan geldik cok sukur ikili tarama testimiz iyi cikti kultur sonucuda iyi akinti icin vermistim.ama gel gelelik tsh hormonu cok dusuk kizlar doktor endokrine bi git dedi.cok kotu konusmadi ama gitsen iyi olur dedi.zaten kalp cqrpintim sac dokulmem birden heyecanlanmam ses titremem bundanmis.napcam bilmiyorum..aranizda benim durumumda olan varmii. tsh 0.027 cikti kizlar..

Kizlarr mrbb bugun doktordan geldik cok sukur ikili tarama testimiz iyi cikti kultur sonucuda iyi akinti icin vermistim.ama gel gelelik tsh hormonu cok dusuk kizlar doktor endokrine bi git dedi.cok kotu konusmadi ama gitsen iyi olur dedi.zaten kalp cqrpintim sac dokulmem birden heyecanlanmam ses titremem bundanmis.napcam bilmiyorum..aranizda benim durumumda olan varmii. tsh 0.027 cikti kizlar..
Canım gecmis olsun ya tsh nedir bilmiyorum ama sen doktorun tavsiyesine uy tabiki önemli bisi degildir umarim

iyi iyi olduğuna sevindim maşallah 35. Olmuşsun :nazar::nazar: Valla bende zorlanıyorum canım inşallah ben 36 . Haftayı görürüm

sağol arkadaşım artık uyku falan kalmadı ama sabrediyorum az kaldı inşallah hepimiz vaktinde alırız melekleri kucağımıza,, 11 aralık kısmetse
Aaa gününde az kalmış inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini peki kaç kilo aldın bebeklerin kaçar kilo oldu doktorun iğne falan verdimi ciğer geliştirici falan Çok sordum ama :KK17:

kızlar benim bu ara acaip kasık ağrılarım var yaa özellikle otururken işyerinde mahvoluyorum aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mııı?
Yarın tekrar dopplerimiz var inşallah erkeğimiz gelişmiştir :KK16:

iyi iyi olduğuna sevindim maşallah 35. Olmuşsun :nazar::nazar: Valla bende zorlanıyorum canım inşallah ben 36 . Haftayı görürüm

Aaa gününde az kalmış inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini peki kaç kilo aldın bebeklerin kaçar kilo oldu doktorun iğne falan verdimi ciğer geliştirici falan Çok sordum ama :KK17:

ben bir prof a gidiyorum düşük tehlikesi olmadığı sürece ciğer geliştirici iğne erken doğuma neden olur bir sıkıntı görürsek yaparız dedi olmadım yani,17 kilo aldım belki daha az alabilirdim ama 12. haftadan beri çalışmıyorum hareketsizlik:KK1: :nazar::nazar:

ben bir prof a gidiyorum düşük tehlikesi olmadığı sürece ciğer geliştirici iğne erken doğuma neden olur bir sıkıntı görürsek yaparız dedi olmadım yani,17 kilo aldım belki daha az alabilirdim ama 12. haftadan beri çalışmıyorum hareketsizlik:KK1: :nazar::nazar:
benim doktorumda iğneiçin gerek duymadı merak ettim sağ ol canım

kızlar benim bu ara acaip kasık ağrılarım var yaa özellikle otururken işyerinde mahvoluyorum aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mııı?
Yarın tekrar dopplerimiz var inşallah erkeğimiz gelişmiştir :KK16:
Ah canım maalesef bir çözümü yok gibi ama çok uzun süre oturunca daha çok oluyor ben kasıklarım kasımında biraz ayağa kalkıyorum düzeliyor gibi :KK34:

X