2014 ikiz anneleri

bende 18. haftadan beri evdeyim canım düşük riski geçirdim bende..
isim düşünüyoruz daha bakalım siz seçtiniz mi??

Evet kismetse erkek ali eren kizda ılgın deniz olacak noyetimoz bu bakalım rabbim kismet ederse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese merhabalar nasilsiniz :KK16: arada yazıyorum ama tam anlamıyla tanışma imkanımız olmadı bi türlü. Ben de tüp bebek yöntemiyle çift yumurta ikizlerime hamis kaldım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş. Şimdiye kadar herşey iyi gidiyordu. Sin 1 haftadır bidiklarim kaburgalarimi acitmaya başladı Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Bu arada meleklerimin biri erkek biri kiz :nazar: isim olarak da Irmak ve Toprak düşünüyoruz. Tabi sin anda degismezse. Siz isim düşündünüz mü?

slm cnm bende tüp bebek yöntemiyle çift yumurta ikizlerime hamişim ikisi de kız olacak Allahın izniyle:KK16::KK16:
benimde artık kaburgalarım acımaya başladı bebişler içeride yer açıyorlar galiba

slm cnm bende tüp bebek yöntemiyle çift yumurta ikizlerime hamişim ikisi de kız olacak Allahın izniyle:KK16::KK16:
benimde artık kaburgalarım acımaya başladı bebişler içeride yer açıyorlar galiba

Hosgeldin sekerim :KK16: seninle de ayni haftadayiz. Ne guzel ya 4 kisi olduk bak 23.-24. haftalarda :KK16:
Icim rahatladi valla bizim hamileligimiz biraz farklı olduğu için birbirimizi ancak biz anlariz. Etraftan yapilan yorumlar hep tek gebeligr göre oldugu icin can sıkıyo kafa karıştırıyo bazen. Demek iki tanr kizin olacak ayy maşallah isom düşündünuz mu kizcelerine ♥

Son düzenleme:
Hosgeldin sekerim :KK16: seninle de ayni haftadayiz. Ne guzel ya 4 kisi olduk bak 23.-24. haftalarda :KK16:
Icim rahatladi valla bizim hamileligimiz biraz farklı olduğu için birbirimizi ancak biz anlariz. Etraftan yapilan yorumlar hep tek gebeligr göre oldugu icin can sıkıyo kafa karıştırıyo bazen. Demek iki tanr kizin olacak ayy maşallah isom düşündünuz mu kizcelerine ♥

evet cnm haftalar aynı gidiyo ne güzel burda birbirimize destek olmamız lazım herkesin gebeliği farklı oluyo bence heleki tek gebelikle asla kıyaslamayalım kendimizi
isim konusunda henüz net değiliz yakında netleşir heralde :KK16::KK16:

arkadaşlar bende 13 haftamdayım. memleketime geldim ilçedeyim .burda imkanlar kısıtlı bayramı burda geçireceğim. burda doktora gittim bana 3 kalp sesi duyduğunu söyledi bize de dinletti ama anlayamadık tam. ikizken üçüz olabilir mi . yarın ilde üniversite hastanesine gideceğim ama çok merak da ediyorum. herşeyin hayırlısı

evet cnm haftalar aynı gidiyo ne güzel burda birbirimize destek olmamız lazım herkesin gebeliği farklı oluyo bence heleki tek gebelikle asla kıyaslamayalım kendimizi
isim konusunda henüz net değiliz yakında netleşir heralde :KK16::KK16:

Kesinlikle katılıyorum canım :KK16: isim konusunda da insan çok kararsız kalıyo ya. Hadi bakalım hayırlısı ♥

arkadaşlar bende 13 haftamdayım. memleketime geldim ilçedeyim .burda imkanlar kısıtlı bayramı burda geçireceğim. burda doktora gittim bana 3 kalp sesi duyduğunu söyledi bize de dinletti ama anlayamadık tam. ikizken üçüz olabilir mi . yarın ilde üniversite hastanesine gideceğim ama çok merak da ediyorum. herşeyin hayırlısı

Canim hosgeldin. baştan beri gittiğin dr hep iki kalp sesi duyduysa ikizdir o. Hem 13. Haftaya gelmissiniz üćüz olsaydi simdiye kadar belli olurdu. Bu saatten sonra meydana cikacagini sanmiyoru..Ilcede ultrasonla mi dinledi, yoksa kalp sesi dinleme cihazı ile mi? .Eğer cihazla dinlediyse yanılma payı yuksek oluyor, hakkınızda hayırlısı olsun inş :) doğal yolla mi oldu ikizleriniz:KK16:

Kesinlikle katılıyorum canım :KK16: isim konusunda da insan çok kararsız kalıyo ya. Hadi bakalım hayırlısı ♥

Canim hosgeldin. baştan beri gittiğin dr hep iki kalp sesi duyduysa ikizdir o. Hem 13. Haftaya gelmissiniz üćüz olsaydi simdiye kadar belli olurdu. Bu saatten sonra meydana cikacagini sanmiyoru..Ilcede ultrasonla mi dinledi, yoksa kalp sesi dinleme cihazı ile mi? .Eğer cihazla dinlediyse yanılma payı yuksek oluyor, hakkınızda hayırlısı olsun inş :) doğal yolla mi oldu ikizleriniz:KK16:

saol arkadaşım . kalp sesi dinleme cihazı ile dinledi . çok karışık geliyordu biz anlamadık ama doktor öyle söyledi. doğal yolla nasip oldu. tüp bebek tedavisine başlayaktım 5 senelik evliyim .

Maşallah kuzucuklara :nazar: ikiz kizceler de daha bi tatli oluyo ya. Doğal yolla mi oldu sizin kuzum:KK16:

evet canım doğal yoldan..

usg de de tespit edilsinde canım o da önemli inşallah Allah sağlıkla bağışlar..
üçüzde olabilir..
benim de kalp sesi dinlemeye gittiğimde 7. haftada tek bebek demişti usg de de tek görünüyodu..
9. haftada gittiğimizde arkasından bir bebek daha çıktı..
Allah'a olmaz yok herşey olabilir..yeterki hayırlısı olsun..

Selam bende seninle aymi durumdayım tup bebek ikiz gebelik 23.hafta da yiz kismetse bir kiz bir erkek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım doğal yoldan..

usg de de tespit edilsinde canım o da önemli inşallah Allah sağlıkla bağışlar..
üçüzde olabilir..
benim de kalp sesi dinlemeye gittiğimde 7. haftada tek bebek demişti usg de de tek görünüyodu..
9. haftada gittiğimizde arkasından bir bebek daha çıktı..
Allah'a olmaz yok herşey olabilir..yeterki hayırlısı olsun..

Maşallah canım. Sizin ailede de var miydi ikizler? Bizim cift taraflı var ikiz, fakat bizde tup bebekle kismet oldu :KK16: Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayi nasip etsin inş ♥

saol arkadaşım . kalp sesi dinleme cihazı ile dinledi . çok karışık geliyordu biz anlamadık ama doktor öyle söyledi. doğal yolla nasip oldu. tüp bebek tedavisine başlayaktım 5 senelik evliyim .

Kalp dinleme cihazında yanilma payi yüksek diye okumuştum, tabi kismettr varsa hersey olur kuzum. Demek tupe baslayacakken kendiliğinden oldu. Biz de tupe basvuracaktik sonra kimyasal gebelik gecirdim. Kimyasal olunca askiya aldik nasilsa olur diye. Bu süre zarfında benim hormonlarim cok bozuldu. Psikolojimiz bozulunca hic beklemedien tüp bebek yaptırdık. Tuttu cok şükür. 3 senelik evliyim ben de bitanem

Sevgili anne adayları, catlaklariniz ne durumda? Benim karnimin alt tarafında basladi çatlamalar. O kdar krem kullandim amq yine de yetmicrk catir catir catlicam sanirim. Sebamedin catlak kremi bebeyagi bademyagi ve kakao yagi kullanfim. Sebamedin catlak kremi acayip kaşıntı yapıyo karnimda. Netten lierac aldim o da felaket kaşıntı yapıyo. Bi tek vazelin rahatlatiyo o da tek basina yeterli olmaz diye mecburen sürüyorum catlak kremlerini. Kasintidan cildirmak üzereyim

X