10 günde 10 kilo verdiren liste

mavigece07

Ruh eşini arıyor
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
1.225
170
1. Gün

Sabah: 1 adet elma, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, şekerli kahve.

Öğle: 200 gram haşlanmış tavuk eti, 1 adet domates ve 1 bardak şekersiz çay

Akşam: bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 adet elma, 3 adet fındık ve bol bol şekersiz çay

2. Gün

Sabah: 1 bardak portakal suyu, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği

Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 adet domates bol bol salatalık

Akşam: 4 farklı meyveden yapılmış bol malzemeli meyve salatası

3. Gün

Sabah: 1 adet elma, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak şekersiz çay

Öğle: 200 gram haşlanmış tavuk göğsü, 1 adet elma, bol bol salatalık

Akşam: 1 bardak şekerli nescafe, 1 adet elma, 5 adet fındık içi

4. Gün

Sabah: 1 bardak portakal suyu, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çay

Öğle: 1 adet haşlanmış yumurta, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çok sıcak çay

Akşam: bol limonlu mevsim salatası, bol bol maden suyu ( Sade maden suyu meyveli olmayacak )

5. Gün

Öğle: 200 gram ızgara balık, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çok sıcak çay

Akşam: 70 gram beyaz peynir, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 4 adet zeytin, 4 adet fındık

6. Gün

Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, şekersiz çay veya kahve.

Öğle: Çeşitli mevsim meyveleri, şekersiz çay ya da kahve.

Akşam: Yeşil salata, domates, bir parça yağsız peynir, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

7. Gün

Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, şekersiz çay veya kahve.

Öğle: Izgara tavuk eti, domates, havuç, haşlanmış lahana, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Yeşil salata, haşlanmış lahana, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

8. Gün

Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, şekersiz çay veya kahve.

Öğle: Haşlanmış lahana, bir tane haşlanmış yumurta, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Mevsim meyveleri, şekersiz çay veya kahve.

9. Gün

Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, şekersiz çay veya kahve.

Öğle: Izgara yağsız et, domates, haşlanmış lahana, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Haşlanmış tuzsuz karnabahar, mevsim meyveleri, şekersiz çay veya kahve.

10. Gün

Sabah: 1 tane mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

Öğle: Haşlama veya ızgara yağsız balık, 1 tane mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Yağsız kereviz yemeği, mevsim meyveleri, domates, şekersiz çay veya kahve.

Not: Diyete en fazla iki defa tekrar edilebilir. İki tekrardan sonra üçüncü kez devam etmek için arada bir hafta aşırıya kaçmadan normal seyirde yemeğe devam edilmelidir.

kızlar buna dün başladım 1 gün içinde 1 kilo verdim akşamüzeride yürüyüşe gidicem 10. gün size sonuçları yazarım ..benim boyum 174 ...73 kiloyla başladım bu diyete bakalım ne olacak 63 e düşermiyim ki...65 e düşsem ona da razıyım

Benim de acilen diyete başlamam lazım. Yarından itibaren uygulamaya başlayacağım. Benim yaklaşık 17-18 kilo vermem gerekli. Sonuçları paylaşırım.
İyi diyetler:KK3:

merhaba bugün 5. günüm bu diyette 3,5 kilo verdim..bi okulda öğretmenlik yapıyorum kursiyerlerim de farketti hatta onlarda yapmak istediler listeyi onlarada verdim...kesinlikle işe yarıyo...ben 2-3 sene önce 8 kilo vermiştim 2 ay sürmüştü haftada 1 kilo veriyodum...bunda 5 günde 3,5 kilo gerçekten çok iyi yaa....bakalım pazara kadar toplamda ne kadar kilo vericemmm.....

:KK55::KK55::KK55:

2 ay once bende uyguladım bu dıyetı 5 gun falan uygulamam rağmen 3-4 kılo verdım sonra araya sınavlar gırınce yeme duzenım bozuldu cok agır bı dıyette degıl bı sure sonra alışıyorsunuz zaten daha vermem gerekn bı cok kılo var bu aralar devamlı arayış ıcındeyım kılo vermek ıcın her yolu denemeye hazır bı haldeyım anlayacağınız umarım en güzel sekılde kurtulurum su kılolardan artık kılolu olmak ıstemıyorm :KK43:

Benimde bugun 2. gunum biraz yoruluyorum ama guzel bi diyet son gune kadar ugrasacagim insallah veririm bi 5 kilo bile yeter :/

kızlar gerçekten yapıpta sonuca ulaşan varmı acaba? aslında ben çok fazla diyete uyamıyorum neden bilmiyorum ama :) eger bu diyet gercekten işe yarıyorsa hemen PAZARTESİ başlıyorum :KK53:

Bu diyet saç falan dökmez umarım? Çok ağır bir diyet değil aslında. Başka sonuç alan var mı?

1. Gün

Sabah: 1 adet elma, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, şekerli kahve.

Öğle: 200 gram haşlanmış tavuk eti, 1 adet domates ve 1 bardak şekersiz çay

Akşam: bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 adet elma, 3 adet fındık ve bol bol şekersiz çay

2. Gün

Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 adet domates bol bol salatalık

Akşam: 4 farklı meyveden yapılmış bol malzemeli meyve salatası

3. Gün

Sabah: 1 adet elma, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak şekersiz çay

Öğle: 200 gram haşlanmış tavuk göğsü, 1 adet elma, bol bol salatalık

Akşam: 1 bardak şekerli nescafe, 1 adet elma, 5 adet fındık içi

4. Gün

Sabah: 1 bardak portakal suyu, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çay

Öğle: 1 adet haşlanmış yumurta, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çok sıcak çay

Akşam: bol limonlu mevsim salatası, bol bol maden suyu ( Sade maden suyu meyveli olmayacak )

5. Gün

Öğle: 200 gram ızgara balık, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çok sıcak çay

Akşam: 70 gram beyaz peynir, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 4 adet zeytin, 4 adet fındık

6. Gün

Öğle: Çeşitli mevsim meyveleri, şekersiz çay ya da kahve.

Akşam: Yeşil salata, domates, bir parça yağsız peynir, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

7. Gün

Öğle: Izgara tavuk eti, domates, havuç, haşlanmış lahana, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Yeşil salata, haşlanmış lahana, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

8. Gün

Öğle: Haşlanmış lahana, bir tane haşlanmış yumurta, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Mevsim meyveleri, şekersiz çay veya kahve.

9. Gün

Öğle: Izgara yağsız et, domates, haşlanmış lahana, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Haşlanmış tuzsuz karnabahar, mevsim meyveleri, şekersiz çay veya kahve.

10. Gün

Sabah: 1 tane mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

Öğle: Haşlama veya ızgara yağsız balık, 1 tane mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

Akşam: Yağsız kereviz yemeği, mevsim meyveleri, domates, şekersiz çay veya kahve.

Not: Diyete en fazla iki defa tekrar edilebilir. İki tekrardan sonra üçüncü kez devam etmek için arada bir hafta aşırıya kaçmadan normal seyirde yemeğe devam edilmelidir.

kızlar buna dün başladım 1 gün içinde 1 kilo verdim akşamüzeride yürüyüşe gidicem 10. gün size sonuçları yazarım ..benim boyum 174 ...73 kiloyla başladım bu diyete bakalım ne olacak 63 e düşermiyim ki...65 e düşsem ona da razıyım

eee sonuç noldu canım 15 haziranda başlamışsın devam edemedin mi?

Bu diyeti kaçamaklı olarak 8 gün yapmıştım dün tekrar başladım.
62.1 kilo ile başladım bugün 2. günüm.
Sonucu yazacağım.

kızlar geçen sene bu listeyle 5 gün içinde 3 kilo vermiştim tabi sonra metabolizma duruyo ... bence buna yakın bir listeyle 10 günde 5 kilo verilir :KK34:

X