2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

tünaydın herkesee .) bende 2014 te önlisans'tan giricem kpss'ye.aynı zamanda da açıköğretimden devam ediyorum okumaya.3. sınıfım.hem açıköğretim hem kpss çok zor oluyor.Neye çalışacağımı şaşırmış durumdayım ./

tünaydın herkesee .) bende 2014 te önlisans'tan giricem kpss'ye.aynı zamanda da açıköğretimden devam ediyorum okumaya.3. sınıfım.hem açıköğretim hem kpss çok zor oluyor.Neye çalışacağımı şaşırmış durumdayım ./

hepimiz için zorlu bir surec olacak canım ama bı sekılde basarmak zorundayız bugun gercekten bende daraldım

kızlar napcam ben bu matematıkle yaa 3 gundur aynı konudayım bı gecemedım gıttı cozemedıgım sorular anlamadıgım konular ezelden berı basımın hep derdı oldu zaten bugun konuyu bıtırırım sanıyodum şimdide mısafır gelcekmış napcam ben yaaa :KK43::KK14:

canım mat.konusunda aynı durumdayız normalde diğer her derse iştahla oturuyorum matematiğe gelince hevesim kaçıyor.iki haftadır bende güya ilk konuyu bitiricem olmuyo:KK50: mat. ile aramda buz dağı var malesef.çözemediğim sorular moral bozukluğu yapıyor.ama pes etme bak burada matematiği iyi olan dostlar var yaz buraya hemen yardımcı oluyorlar.

kızlar napcam ben bu matematıkle yaa 3 gundur aynı konudayım bı gecemedım gıttı cozemedıgım sorular anlamadıgım konular ezelden berı basımın hep derdı oldu zaten bugun konuyu bıtırırım sanıyodum şimdide mısafır gelcekmış napcam ben yaaa :KK43::KK14:

Çözemediğin soruları yaz tatlım bir de biz bakalım belki çözebiliriz. :KK34:

Hoşgeldin. :KK16: Hiç de zor değil arkadaşım öyle en baştan moralini bozma. :KK20: Yaparsın sen, niye yapamayasın? Bende de hem kpss hem aöf hem master var, sonra hem evli hem çocuklu hem hamile olanlar var, bir şekilde halledeceğiz pes etmek yok. :KK20:

hoşbulduk .) inşallah dediğin gibi olur.kpss eylülde daha var diye açıköğretime daha çok çalışıyorum ben.s

Hoşgeldin. :KK16: Hiç de zor değil arkadaşım öyle en baştan moralini bozma. :KK20: Yaparsın sen, niye yapamayasın? Bende de hem kpss hem aöf hem master var, sonra hem evli hem çocuklu hem hamile olanlar var, bir şekilde halledeceğiz pes etmek yok. :KK20:

hoşbulduk .) inşallah dediğin gibi olur.kpss eylülde daha var diye açıköğretime daha çok çalışıyorum ben.s

Kendini en iyi sen bilirsin, nasıl daha verimli olacaksa senin için o şekilde çalış. :KK34: Ön lisans sınavına biraz daha var evet geç kalmış sayılmazsın. :KK34: Aralıkta aöf vizeleri var zaten sonrasında başlarsan iyi olur bence çok da gecikme.

aynen canım öyle düşünüyorum bakalım

Kendini en iyi sen bilirsin, nasıl daha verimli olacaksa senin için o şekilde çalış. :KK34: Ön lisans sınavına biraz daha var evet geç kalmış sayılmazsın. :KK34: Aralıkta aöf vizeleri var zaten sonrasında başlarsan iyi olur bence çok da gecikme.

bende mezun olduktan sonra 2 yıl falan çalıştım ama yok yani benim için imkansız özel sektörde çalışmak.. zaten en uzun çalıştığım yerde heralde 5-6 ay çalışmışımdır sonra başka bi yerin daha iyi olabileceği düşüncesi ile iş değiştirme ve sonuç yine hüsran :KK43: durum böyle olunca aslında 2010 da şubat ayında başladım kpss çalışmaya 82 aldım ama dediğin gibi bizde bu puanlar yetersiz :KK43: 91 inş canım benim çocukla falan nasıl olacak bilmiyorum ama elimden geleni yapacağım en azından son kez yapmalıyım kanaatindeyim.. 100. yıl ünv mezunuyum.. sen?

andROMEdae cim benden şimdilik 65 türkçe :)) belki gecenin ilerleyen saatlerinde birazda matematik çözer ve bi yıldızlı pekiyi de ben alırım :))))

ben çukurova mezunuyum canım :) birebir meslek rakibiyiz çocukla birlikte yine iyi çalışıyorsun bazen zorlu dönemler daha iyi çalışmana neden olabilir,

Hadi bakalım kızlar asılın derse :)

Türkçe den 80 soru daha çözdüm :) eder 605 soru toplamda andromedae :)

kızlar ben şimdi çalışmaya başlıyorum biraz.. oğluşum uyurken çalışayım bari :)) bu arada konuyla alakası yok ama bakın bu da beni oğlum canım ciğerparem :)) hayata sıkı sıkı tutunma nedenim :))

Muhammed Miraç Kozan cücük 2 Kopyası - YouTube

çoook tatlı canım yaa Allah analı babalı büyütsün :nazar::nazar::nazar: maaşallah çok şeker ismine de bayıldım .harika isim seçmişsiniz bende ilerde isim konusunda yardım isterim sizden :KK49:

Son düzenleme:
çoook tatlı canım yaa Allah analı babalı büyütsün :nazar::nazar::nazar: maaşallah çok şeker ismine de bayıldım .harika isim seçmişsiniz bende ilerde isim konusunda yardım isterim sizden :KK49:

sağol canım Allah razı olsun :)) evet isim benim fikrimdi beğenmene sevindim :)) ne demek elbette seve seve yardımcı olurum hele bi cinsiyetini öğreninde minik pirincimizin :))

bu arada 40 matematik çözmüş bulunmaktayım biraz mola sonra oğlum uyanmamış olursa kaldığım yerden devam :) fighting!!

mrb arkadaslar sitenin mudavimlerindenm burayi bugun kesfettm bende kpssye hazrlanyrm onlisans olarak evde oglumla beraber 1 yasnda oglum var hem anne hem ev hanimi hem ogrencym benide aranza alrsanz sevnirim

canım mat.konusunda aynı durumdayız normalde diğer her derse iştahla oturuyorum matematiğe gelince hevesim kaçıyor.iki haftadır bende güya ilk konuyu bitiricem olmuyo:KK50: mat. ile aramda buz dağı var malesef.çözemediğim sorular moral bozukluğu yapıyor.ama pes etme bak burada matematiği iyi olan dostlar var yaz buraya hemen yardımcı oluyorlar.

Çözemediğin soruları yaz tatlım bir de biz bakalım belki çözebiliriz. :KK34:

desteğiniz için teşekkür ederim kızlar sorularımıda kesinlikle paylaşıcam zamanı geldığınde ama suan paylaşırsam herkes bıkar sorularımdan eskiden yapıyor oldugum soruları bıle cozemedıgımı farkettım asıl canımı sıkan o 2007 mezunuyum ozamandan berı dersle ısım olmadı hıc ondan heralde en azamı seklıne ındırınce sorucam mutlaka. Aslında konuyu calışıyorum zorlandıgım tarzların cozumunu deftere aktarıyorum çözümlü soru bankasıda aldım acaba başka ne yapabılırım?

:/ burdaki herkes lisans düzeyinde mi giriyor?

hayır canım ben ön lisans bilgisayar tek. ve programlama mezunuyum.

desteğiniz için teşekkür ederim kızlar sorularımıda kesinlikle paylaşıcam zamanı geldığınde ama suan paylaşırsam herkes bıkar sorularımdan eskiden yapıyor oldugum soruları bıle cozemedıgımı farkettım asıl canımı sıkan o 2007 mezunuyum ozamandan berı dersle ısım olmadı hıc ondan heralde en azamı seklıne ındırınce sorucam mutlaka. Aslında konuyu calışıyorum zorlandıgım tarzların cozumunu deftere aktarıyorum çözümlü soru bankasıda aldım acaba başka ne yapabılırım?

hayır canım ben ön lisans bilgisayar tek. ve programlama mezunuyum.

mrb bende blgsayarcym bu 3.girism olcak bu kez isim daha zor allah yardmcmz olsun 2010da 82 2012ded79 aldim kursada gtmyrm bakalm nasl olcak

Dün aöf çalıştım bir iki saat

Kpss den de 50 türkçe sorusu çözdüm

Andromeda sen iyi çözüyorsun senin bölüm neydii canımmm

Günaydın kızlarr :KK16: Dün bir nane yiyemedim gezmekten dolayı ;ama olur okadar yahu bütün hafta çalıştık diyorum ve kendimi teselli ediyorum :KK53: Bugünde sadece belli bir saate kadar çalışabileceğim akşama yemeğe gidiyoruz :18: Artık haftaiçi telafi ederim . Bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler herkese kolay gelsin ..

selam kızalrr hafta sonu olduğu içinn pek giremiyorumm netee, aksam yazamadım ama 200 türkçe soru çözümüm varr sözümü tutdum bak andROMEOdae:KK3:

X