Eski eşyalarımla yeni evim... Hoş geldiniz :)

Çok beğendim evinizi herşey zevkle döşenmiş özellikle mutfak ve balkona bayıldım.Güle güle oturun.:nazar:

Çok güzel iyi günlerde otrn allah bizleride kurtarsın kiradan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evin, eşyaların ve özellikle manzaran müthiş. huzurlu, güzel günlerde oturun inşallah....

öncelikle hayırlı olsun..evinize bayıldım..çok güzel ve eşyalar da çok zevkli...amaaa manzaraya hayran kaldım..o nasıl bir yeşil..insan bakmaya doyamaz..balkondan içeri girmek istemez...güle güle oturun..ben de 3 gün önce yeni evime taşındım ve tamamen yerleşip fotoğraflarını yüklemek için sabırsızlanıyorum..

Canım iyi günlerde oturun inşallah. evine bayıldım. Ben 8 yıllık evliyim hala ev alabildiğim yok, eşyalarım da seninkiler kadar modern değil. Bir tek oturma odamı değiştirebildim. Eşimin ailesinin evinde oturuyorum ve ev inanılmaz eski. Çok şanslısın. Ben hep seninkisi gibi bir evim olsun diye hayal ediyorum. Senin evinin fotoğraflarına bakıp bakıp duruyorum kaç gündür:)

Oturma odanı değiştirmek istiyormuşsun sanırım. Önerim o köşe takımını atma sakın, benim oturma odamın kanepelerinin tarzında senin köşe takımın. Senin yerinde olsam sevdiğim bir tonda rengini kaplatarak değiştiririm. Füme, gri tonları olabilir, ya da koyu mor, mürdüm tonları. Benim oturma odam mor-mürdüm arası bir renk. çok iç açıcı ve dinlendirici. Bir akrabam da da kırçıllı füme tonları gördüm oturma odasındaki köşe takımını, odanın içerisinde minik turuncu içeren ufak tefek eşyalar da var, çok hoş durmuş. Halanı da buna uygun yaparsın mesela.

Sevgiler...

Harika bir ev olmuş özellikle mutfağa bayıldım, iyi günlerde aşkla oturun inşallah :nazar: darısı benim başıma :KK8:

Evin çok güzel canım maşallah.. Özellikle mutfak ve balkonun .. Biraz daha modern bi hava yakalamak istiyorsan televizyon ünitesindeki örtüleri kaldır bence .. Mutfak masası üstündeki örtüyüde:KK43:( bide nacizane tavsiyem gelinlik foto salonda olmamış :KK43:( yatakodasına daha çok yakışmazmı? Ne dersin?

Daha önce yeni gelin evimi eklemiştim fakat ben o evimi hiç kullanamadan eşimin işi dolayısıyla başka bir yer de yaşamaya başladık bir süre kirada kaldık ev kendimizin olunca eşyalarımın hepsini götürmemiştim fakat artık dönemeyeceğimiz kesinleşince yeni evimizi aldık ve oraya taşındık bu evim daha büyük eşyalarımda rahat rahat sığdı.Yeni pek bir şey almadım mağlum kredi masrafları falan... şaşırmayın diye söylüyorum 2 yatak odası var çünkü kiradayken almıştık birini şimdilik(bebek olana kadar) onlardan biri misafir yatak odası oldu :21:
inşallah beğenirsiniz...:nazar::nazar::nazar:

Maşallah canım cok güzel evin Güle güle oturun. Yanli çamaşır makinasi antrede mi ben mi yanlis gördüm

Ewt canım aslında banyomuz küçük değil ama koridoro yapmışlar yerini bende alıştım böyle kullanmaya zaten banyonun dibinde:)

çok beğendim, tam benim tarzım evinde eşyalarında çok güzel salonun renkleri çok güzel mutlu,huzrku sağlıkla oturmanı dilerim.
Zevklerimizin yakın olmaına çok sevindim:)
Çok güzel bir evin var arkadaşım,güle güle,mutlulukla sağlıkla oturun:nazar:
Amin sağol cnm Allah size daha güzellerini versin inşallah
Çok beğendim evinizi herşey zevkle döşenmiş özellikle mutfak ve balkona bayıldım.Güle güle oturun.:nazar:
Bende evin en çok o iki kısmını beğeniyorum:))
Çok güzel iyi günlerde otrn allah bizleride kurtarsın kiradan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
İnşallah cnm Allah daha güzellerini size nasip etsin
evin, eşyaların ve özellikle manzaran müthiş. huzurlu, güzel günlerde oturun inşallah....
Sağol canım
öncelikle hayırlı olsun..evinize bayıldım..çok güzel ve eşyalar da çok zevkli...amaaa manzaraya hayran kaldım..o nasıl bir yeşil..insan bakmaya doyamaz..balkondan içeri girmek istemez...güle güle oturun..ben de 3 gün önce yeni evime taşındım ve tamamen yerleşip fotoğraflarını yüklemek için sabırsızlanıyorum..

Bende senin evinin fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum.önümüz şimdilik açık bakalım inşallah yeşilliğimizi kesip bina yapmazlar

Canım iyi günlerde oturun inşallah. evine bayıldım. Ben 8 yıllık evliyim hala ev alabildiğim yok, eşyalarım da seninkiler kadar modern değil. Bir tek oturma odamı değiştirebildim. Eşimin ailesinin evinde oturuyorum ve ev inanılmaz eski. Çok şanslısın. Ben hep seninkisi gibi bir evim olsun diye hayal ediyorum. Senin evinin fotoğraflarına bakıp bakıp duruyorum kaç gündür:)

Oturma odanı değiştirmek istiyormuşsun sanırım. Önerim o köşe takımını atma sakın, benim oturma odamın kanepelerinin tarzında senin köşe takımın. Senin yerinde olsam sevdiğim bir tonda rengini kaplatarak değiştiririm. Füme, gri tonları olabilir, ya da koyu mor, mürdüm tonları. Benim oturma odam mor-mürdüm arası bir renk. çok iç açıcı ve dinlendirici. Bir akrabam da da kırçıllı füme tonları gördüm oturma odasındaki köşe takımını, odanın içerisinde minik turuncu içeren ufak tefek eşyalar da var, çok hoş durmuş. Halanı da buna uygun yaparsın mesela.

Sevgiler...

Çok teşekkür ederim tatlım inşallah Allah seninde gönlüne göre verir bakarız en umulmadık anda harika bir evin olur :) fikirlerini ciddiye alıcam ama şimdilik oturma odasını değiştirmekten vazgeçtik çnk küçük kızımız geliyor şu an tüm masraflar ona:) birde benim bu koltuklarım açılıp çift kişilik yatak oluyor gelen gidende rahat ederim diye düşündüm.

Harika bir ev olmuş özellikle mutfağa bayıldım, iyi günlerde aşkla oturun inşallah :nazar: darısı benim başıma :KK8:
Çok teşekkürler cnm beğenmene sevindim
Amiiin âmin, tez vakitte hepimizi inşaallah
İnşallah cnm Allah gönlünüze göre versin
harika bir evin var Allah güle güle oturmayı nasip etsin cnm
Amin sağol canım bnm
Evin çok güzel canım maşallah.. Özellikle mutfak ve balkonun .. Biraz daha modern bi hava yakalamak istiyorsan televizyon ünitesindeki örtüleri kaldır bence .. Mutfak masası üstündeki örtüyüde:KK43:( bide nacizane tavsiyem gelinlik foto salonda olmamış :KK43:( yatakodasına daha çok yakışmazmı? Ne dersin?
Teşekkürler cnm tavsiyelerini dikkate alıcam
eviniz çok çok çok güzel bayıldımmm :KK16:
Çok sağol cnm bnmm
ohh o balkon miss :) güle güle oturun.

Teşekkürler tatlım

X