Eski eşyalarımla yeni evim... Hoş geldiniz :)

çook güzel bir ev...
Allah mutlu mesut oturmayı nasıp etsin,çok geniş.canım kaç m2 ?
istanbulda nerde böyle evler....!!!

Of yaa... icim geciyor boyle guzel dosenmis evler gorunce:KK14:... Inshallah tezlikle bana da ve olmayan diger arkadaslara da kismet olur :KK17: Allah hayirlisiyla oturmayi nasip etsin.Her sey cok guzel,en cokda yemek odasi muthis olmus:KK16:. Beyaz koltuklarin bakimi zor gelmiyormu?:44:

Son düzenleme:
evinize ama özelikle mutfak ve balkonunuza bayıldım..güle güle güzel günlerde oturun..:KK16:

Mutfağına bayıldım
çok büyük, tam istediğim gibi
mutfak avizelerini nerden aldın acaba?

Maşallah harika bir ev :nazar:Güle güle oturun ev çok güzel yalnız bnyodaki kırmızı takımlar olmamış bnce

çook güzel bir ev...
Allah mutlu mesut oturmayı nasıp etsin,çok geniş.canım kaç m2 ?
istanbulda nerde böyle evler....!!!

Canımçok sağol zaten Alanyada oturuyorum evim 160 metrekare:KK66:

Of yaa... icim geciyor boyle guzel dosenmis evler gorunce:KK14:... Inshallah tezlikle bana da ve olmayan diger arkadaslara da kismet olur :KK17: Allah hayirlisiyla oturmayi nasip etsin.Her sey cok guzel,en cokda yemek odasi muthis olmus:KK16:. Beyaz koltuklarin bakimi zor gelmiyormu?:44:

İnşallah tez zamanda Allah isteyen herkese nasip etsin bnd hep hayal kurardım ama oluyormuş :KK66:) zor tabii birde kolları deri bazen koyu renk bişeyler soluyor o zaman hele temizlenmiyor bnd çıldırıyorum ama gazla kullandığım bir odam olmadığından idate ediyorum
herşey çok güzel güle güle oturmayı nasip etsin allahım... :nazar:
Amin tatlım çok daha güzelleri sizin olsun

evinize ama özelikle mutfak ve balkonunuza bayıldım..güle güle güzel günlerde oturun..:KK16:
Çok teşekkür ederimm:KK66:
Mutfağına bayıldım
çok büyük, tam istediğim gibi
mutfak avizelerini nerden aldın acaba?
Ewt mutfağım oda gibi şimdi tv de aldım başka odaya gçrsim bile gelmiyor avizeleri koçtştn aldım
Maşallah harika bir ev :nazar:Güle güle oturun ev çok güzel yalnız bnyodaki kırmızı takımlar olmamış bnce
Çok sağol cnm bnm kaldırdım onları :KK66:)) fotosunu da eklicem
gerçekten çok hoş. mutlulukla oturun.

Teşekkürlerrrr

Mutfağınız çok geniş,ferah bi mutfağa benziyor ayrıca balkon manzaranıza da bayıldım,mis gibi,yeni eviniz hayırlı olsun güle güle oturun :)

Mutfağınız çok geniş,ferah bi mutfağa benziyor ayrıca balkon manzaranıza da bayıldım,mis gibi,yeni eviniz hayırlı olsun güle güle oturun :)

çok teşekkürler tatlım Amin Allah ağzımızın tadını hiç bozmasın evet mutfağımı bende çok seviyorum 3 kişi çok rahat yemek yapabiliyoruz :KK1:

Daha önce yeni gelin evimi eklemiştim fakat ben o evimi hiç kullanamadan eşimin işi dolayısıyla başka bir yer de yaşamaya başladık bir süre kirada kaldık ev kendimizin olunca eşyalarımın hepsini götürmemiştim fakat artık dönemeyeceğimiz kesinleşince yeni evimizi aldık ve oraya taşındık bu evim daha büyük eşyalarımda rahat rahat sığdı.Yeni pek bir şey almadım mağlum kredi masrafları falan... şaşırmayın diye söylüyorum 2 yatak odası var çünkü kiradayken almıştık birini şimdilik(bebek olana kadar) onlardan biri misafir yatak odası oldu :21:
inşallah beğenirsiniz...:nazar::nazar::nazar:

çok çok güzel bir ev,ağız tadı ile oturmak nasip etsin inşallah. bende eşyalar hiç de eskiye benzemiyor,uzun yıllar daha kullanılabilir diye düşünüyorum.

canım evin çok güzel allah güle güle oturmak nasip etsin.normalde beyaz koltuk takımı sevmem ama salonunda koltukların dahil herşey çok güzel dekore edilmiş.Birde oturma odasında ki taşlı duvar kağıdına bayıldım

ayy cok guzel valla herseyın:) manzaraya bayıldım ya ınsan ordan hiç kalkmak istemezki, yemyeşil ferah ...

çok çok güzel bir ev,ağız tadı ile oturmak nasip etsin inşallah. bende eşyalar hiç de eskiye benzemiyor,uzun yıllar daha kullanılabilir diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim aslında çokta eski değil eşyalarım 2.5 senelik valla oturma odam dışındakileri uzun süre kullanırım diye düşünüyorum

canım evin çok güzel allah güle güle oturmak nasip etsin.normalde beyaz koltuk takımı sevmem ama salonunda koltukların dahil herşey çok güzel dekore edilmiş.Birde oturma odasında ki taşlı duvar kağıdına bayıldım

Teşekkür ederim Amin...beyaz ferah gösteriyor diye düşünmüştüm benim evlendiğim sıra bir beyaz furyasıydı gidiyordu bazen keşke açık gri fln alsaydım diyorum ama yinede seviyorum :KK8::KK8: duvar kağıdını kesinlikle öneriyorum eve çok ayrı bir hava kaıyor aslında salona da düşünüyorum ama daha nasıl birşey yaptırsak karar veremedik içimizi sine sine yapalım diyoruz

ayy cok guzel valla herseyın:) manzaraya bayıldım ya ınsan ordan hiç kalkmak istemezki, yemyeşil ferah ...

çok teşekkür ederim tatlım daha güzelleri sizin olsun.
manzaramız kapanmazsa süper şimdi dağlara karlar düşmeye başladı manzara ayrı bir güzel oldu.
:KK16::KK16:

eviniz çok güzel iyi günlerde oturun inşallah

Sağol cnm benimmmm beğenmene sevindim :KK8::KK8:

evin harika dönüp dönüp bir daha baktım güle güle oturun insan o evde huzur içinde olur..

çok beğendim, tam benim tarzım evinde eşyalarında çok güzel salonun renkleri çok güzel mutlu,huzrku sağlıkla oturmanı dilerim.

X