Rosense

smyrna07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
126
18
rosense ürünlerini kullananlar ürünleri nereden temin ediosunuz araştırdım online satış yok, fabrika satış mağazası ısparta'daymış, diğer illerde mağaza var mı die bakındm ya ben bulamadm ya da yok mu anlamadım var mı rosense ürünlerini kullanan birileri...???

Merhaba ben ıspartadan gelirken mola yerlerinde ürünlerine rastladım aldım hattı .Otobüs terminallerinden bahsediyorum :KK52: Onun harici hiç bilmiyorum

humm evet gecen yıl benmde yolum düşmştü ıspartaya almştm ama ne saçma yaa ıspartaya mı gidelm yani :KK43:

rosense ürünlerini kullananlar ürünleri nereden temin ediosunuz araştırdım online satış yok, fabrika satış mağazası ısparta'daymış, diğer illerde mağaza var mı die bakındm ya ben bulamadm ya da yok mu anlamadım var mı rosense ürünlerini kullanan birileri...???

Ispartadayım alıp size yollayabilirim kargo ile

merhaba arkadaşlar genelde aktarlarda satılıyor. istanbulda eminönünde büyük ptt nin arkasında küçük bir dükkanda bütün ürünleri satılıyor ama dükkan adını hatırlamıyorum.

kozmotrend.com da görmüştüm sanki...
bir de epttavm.com sitesi açılmış. PTTnin online satış sitesi. bi sürü markanın ürünleri var. gitti gidiyor gibi sanırım. PTT olduğu için güvenilir bir site olacağını düşünüyorum.

Rosense ler YKM de de satılıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gülsarayı (eski adı ile rosella)nın ürünlerinden istersen yardımcı olabilirim,istediğin tüm ürünleri bulabilirim, Isparta'dayım. kendim de kullandım,gayet memnundum.

Google a rosense yazın zaten çıkıyor doğa pazarı diye bir siteden almıştım kapına kadar geliyor

bazende avmlere stand açıyorlar birkaç farklı il ve ilçede denk gelmişliğim var

X