2014 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Minik bebeklerimizin cinsiyetleri ;

• Ankete Katılan
    431
merhaba herkese. hastane çantasını hazırlayan var mı aranızda? neler koydunuz ? mesela badiler uzun kollu mu kısa mı olmalı, battaniye ince mi kalın mı ? kafamda deli sorular:KK1:

Canım listen yok mu ? Ben liste buldum yazdım kağıda benmkiler hazır ama tam tamına değil eksiklerim vardı onları aldım çantaya koymak kaldı bakalım ... Ben 4 takım koydum 1tane tulum 4 zıbın 4 alt 4 üst dur ben sana fotosunu çekm yazdığımın yollayım kafanı karıştırma hiç hepsini koy sırayla ? Battaniye 1tane ince 1 tane kalın polarlı yada yünlü koy canım kıyafetre uzun kollu uzun bacaklı koy çünkü o çok sıcak biyerden çıkıo biliosun üşür bizim gibi değil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben emzirme yastığı baktım ve bana çok gereksiz şekilde pahalı geldi . İnternetten kalıbını buldum çok çok basit miş . . Yapıcam. Astar ve kumaş alayımda . 18liraya ben bu işi bitiririm :-) isterseniz burda paylaşırım kalıbını falan yaparsınız :-)

Gercekten bende cok zorlanıyorum. Geceleri kasık agrısı ile uyanıyorum. Tuvalete kalkıyorum. Saga yatıyorım olmuyor, sola yatıyorum aynı. Kaburgalarım agrıyor. Modum cok dusuk. Birde gunlerdır kansızlıktanmıdır bilemiyorum, kalp carpıntısı başladı. Bulaşık makınasını yerlestırıyorum, bayılıcam sankı. Hemen yatıyorum 1 saatte anca kendıme gelıyorum. Iyıce işe yaramaz oldum. Yat yuvarlan başka yaptıgım bişey yok :)

arkadaşım kaç yazında da kansız olduğunu yazmışsın neden kansızsın ben hep çok kansızdım ama bebek düşünmeden önce daha haplarla depolarımı doldurdum hamile kalınca da devam ettim kansız iken hamilelik zor olmuyor mu doktorlar iğneyle hemen halledemiyorlar mı??? benim adet kesilince bu sorun da çözülmüş oldu...sen neler yapıyorsun kanını artırmak için çünkü depresyon bile yapıyor kansızlık hamilelikte düşünemiyorum kansızlığı sende hayırlısı ile bebişini kucağına al inşallah...

Ahh canim ahh dogum yaptiktan sonra bitmiyor ki çile:KK50: simdide dikis acisindan yatamiyorum hele sağa sola dönmek imkansiz.. hamisken daha rahat uyuyormusum.. o yuzden hiiicc acele etme durabildigi kadar dursun bebis.. logusaligimi bile yasayamadim hergun iki kere hast. Gidiyoruz yolda sallana sallana dikis acisiydi ammaann neyse onlarin cani sağ olsun .. bu gunlerde geçecek:KK16:

Allah kolaylık versın her dönemin bi sıkıntısı var işte şimdi en azından ağlayan uyumayan gazı olan bi minnoş yok:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ahh canim ahh dogum yaptiktan sonra bitmiyor ki çile:KK50: simdide dikis acisindan yatamiyorum hele sağa sola dönmek imkansiz.. hamisken daha rahat uyuyormusum.. o yuzden hiiicc acele etme durabildigi kadar dursun bebis.. logusaligimi bile yasayamadim hergun iki kere hast. Gidiyoruz yolda sallana sallana dikis acisiydi ammaann neyse onlarin cani sağ olsun .. bu gunlerde geçecek:KK16:

Canım yaa kıyamam bitecek gözüyle bakıyoruz ama herşey yeni başlıyor olacak aslında.... Dursun canım bencede bakalım nidilat biraz işe yaradı gibi cmts kontrolüm var nst de sancı çıkacak mı açılma vs var mı ne diycek bakalım dr:KK14: Ne kadar kalacakları belli mi küvezde hastane bilgi veriyor mu? Herşey onlar için zaten yeter ki iyi olsunlar... En kısa zamanda çıkıcaklar inş huzurla kendi yataklarında uyuyacaklar:KK16:

Kizlar ebay den bakabilirsiniz Baby Travel Overnight Bed Bag Portable Crib

Eki Görüntüle 1204511 Eki Görüntüle 1204514

Hatta aynisi da varmis amazonda asagilara inince gordum baby delight snuggle nest amazon turkiyeye yolluyor burdan guvenle verebilirsiniz

Hmmm sağol canım bakıcam hemen :)

Herkese günaydınnnnn
Tatil bitti işe devam :KK1:
Az kaldıı amaaaa
Güzel bir gün olsun

merhaba arkadaşlar ben 29+6 gün bugün yarın doktor kontrl var ama alt bölgemde cok ağrım oldu son bırkaçgündür normal midir acabaa...

canım bizde bugün joie diye bi markanın aldık nuna nın çift taraflı olmayışı hoşuma gitmedi biraz kontrolcüyüm galiba bebişim gözümün önünde olmalı bazen:KK9:

biz anakucağını da aldık zaten 9 ay yada 1 sene onu kullanıcaz anakucağını takınca yüzü anneye dönük oluyor zaten büyüynce etrafı görmek isteyeceği için çift taraflı olmaması çok etkilemedi bizi

arkadaşım kaç yazında da kansız olduğunu yazmışsın neden kansızsın ben hep çok kansızdım ama bebek düşünmeden önce daha haplarla depolarımı doldurdum hamile kalınca da devam ettim kansız iken hamilelik zor olmuyor mu doktorlar iğneyle hemen halledemiyorlar mı??? benim adet kesilince bu sorun da çözülmüş oldu...sen neler yapıyorsun kanını artırmak için çünkü depresyon bile yapıyor kansızlık hamilelikte düşünemiyorum kansızlığı sende hayırlısı ile bebişini kucağına al inşallah...

Ben akdeniz anemisi taşıyıcısıyım. Yani ne kadar demir verselerde fayda etmıyor. Hatta 2 hafta oncesine kadar gyno ferrosanolu sadece 1 tane içiyordum. Cok dusuk diye 2 ye cıkardı ama bu sende bişey ifade etmeyecek cok fazla da dedi. Zor tabi ama yapacak pek birşeyim yok. Cunku sacımın, gozumun rengi gibi genlerimden gelıyor kansızlıgım. Tedavisi yok. Allahtan esimde yokta oğlum ona ceker inşallah diye dua ediyorum.

Son düzenleme:
Ben akdeniz anemisi taşıyıcısıyım. Yani ne kadar demir verselerde fayda etmıyor. Hatta 2 hafta oncesine kadar gyno ferrosanolu sadece 1 tane içiyordum. Cok dusuk diye 2 ye cıkardı ama bu sende bişey ifade etmeyecek cok fazla da dedi. Zor tabi ama yapacak pek birşeyim yok. Cunku sacımın, gozumun rengi gibi genlerimden gelıyor kansızlıgım. Tedavisi yok. Allahtan esimde yokta oğlum ona cekee inşallah diye dua ediyorum.

geçmiş olsun cnm..

Kızlar ben emzirme yastığı baktım ve bana çok gereksiz şekilde pahalı geldi . İnternetten kalıbını buldum çok çok basit miş . . Yapıcam. Astar ve kumaş alayımda . 18liraya ben bu işi bitiririm :-) isterseniz burda paylaşırım kalıbını falan yaparsınız :-)

Kemeraltında mina bebekte 29 tl. Ben ordan aldım, sende izmirlisin sanırım. Aklında olsun. Bu arada pazarlarıda acıklarmıs. Ayrıca başka mağazalarıda varmıs. İnternetten bakmak lazım bi hangisi yakın.
Bu arada ben aventin elektirikli pompasını da ordan aldım.
Barıs bebe de 210 tl nakıt.
Bilgin olsun.

Vala canım cuma 34 bitcek doktora gittiğimde yani 2ci nts ye gittiğimde 35in içinde olucam inşallah. Ama ben ilk nts emde muayenede oldum ultrason lada baktı . Nasıl bi doum şekli seçicen ? Ben karrar verdim şimdilik ? Fakat bu gidişimizde tarih verir mi bilmiorum canım ben kararımı sölicem bakalım ?

Ben suan 33+3'üm. Beni 35+3 iken alttan muayne edip doğum şekline karar vericek.
Ben normal istiyorum. İnşallah oda onu daha uygun bulur.
Senin doktor daha erkenci sanki, yada benimki daha rahat :) kime gidiyordun sen cnm? Hepsinin tarzı inançları farklı. :)

merhaba herkese. hastane çantasını hazırlayan var mı aranızda? neler koydunuz ? mesela badiler uzun kollu mu kısa mı olmalı, battaniye ince mi kalın mı ? kafamda deli sorular:KK1:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406785853.936530.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406785868.478502.jpg

Ben izmir kent'te dogum yapıcam. Onların sitesindeki doğum cantası listesi bu. Bak istersen sende.

X