Eşım ve kız kardeşım lütfen akıl verın :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye insanlara kızayım?

''Dişi kuyruk sallamazsa erkek gitmez '' ne demek?

Sen kimsin ki kadınların hepsini aşşağılıyorsun?

Eğer kadınsan (ki olmadığından adım gibi eminim) kendinede hakaret ediyorsun...

Erkeksende dediğim gibi efemine bir karakter olmalısın ki gelip burda kadın dertlerini dinliyorsun..

Her iki durumdada halin içler acısı,Allah yardımcın olsun...

Valla ben kiz olduğumdan şüphe duymuyorum o senin sorunun ne düşünürsen düşün burada kız olduğumu ispat etmeye çalışacak değilim ne kadar gereksiz bi konu. Erkek olsam bu sitede mi takilirim başka isim gücüm yoktu zaten. Hala beni anlamadiniz ben sadece eslerini aldatan erkeklerin birlikte olduğu kadınlardan bahsediyorum, kadın yüz vermese erkek devam eder mi onu istemeye allah aşkına bir düşünün, bi kadin olarak hem cinslerimi aşağılamak gibi bi düşüncem yok, ama etrafımda olup bitenleri ayrıntısıyla gözlemlemiş biri olarak ben boyle düşünüyorum. sizin de farklı görüşlere saygılı olup ona gore yorum yapmanız lazim düzgünce. Konu sahibine o kadar derdinin işinin arasında bi de bu gereksiz tartışmaları okutturacaksıniz valla

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu arada soran olmuş eşimin popo okşaama huyu yoktu özel olarak

Bunu ben sordum
cunku esnizi siz taniyorsunuz
kardesiniz degil
kardesinizde uzulerek soyluyorum davranislari hic mantikli gelmedi bana ondan yalan olma ihtimali cikiyor dediginizden.yani kardesiniz bu konudada yalan soyluyor
sonucta adamin fantezileri arasinda boyle bisey yokken neden bi baskasinda en sevdigi fantezi yerine huyu olmayan biseyi yPsin?
tabi soylediklerim sDece fikir amacli!
Bi arkadas demis psikolga gidin hep beraber,yalan soyleyen biri kendini ele vermemek icin cok sacmalayacaktir.
ve ya odalara gizli kamera kurun artik ucuz boyle seyler ve bir araya gelmelerini saglayin.yuzlesmeliler.yanliz bisekilde
Bu olay hayatinizda bi kase corbaniz var ve onu icindeki sinekle icmek zorunda birakan bi durum.
Ayriyetten hemsirebayanida tebrik ediyorum her yonuyle ugrasiyor.

o gunu net hatirliyomusunuz
esiniz direk yaninizami geldi banyoya felanmi gitti
hali nasildi
kan ter icindemiydi
somut delil olmayinca hareketlerdir gercegi gosteren

Bunu ben sordum
cunku esnizi siz taniyorsunuz
kardesiniz degil
kardesinizde uzulerek soyluyorum davranislari hic mantikli gelmedi bana ondan yalan olma ihtimali cikiyor dediginizden.yani kardesiniz bu konudada yalan soyluyor
sonucta adamin fantezileri arasinda boyle bisey yokken neden bi baskasinda en sevdigi fantezi yerine huyu olmayan biseyi yPsin?
tabi soylediklerim sDece fikir amacli!
Bi arkadas demis psikolga gidin hep beraber,yalan soyleyen biri kendini ele vermemek icin cok sacmalayacaktir.
ve ya odalara gizli kamera kurun artik ucuz boyle seyler ve bir araya gelmelerini saglayin.yuzlesmeliler.yanliz bisekilde
Bu olay hayatinizda bi kase corbaniz var ve onu icindeki sinekle icmek zorunda birakan bi durum.
Ayriyetten hemsirebayanida tebrik ediyorum her yonuyle ugrasiyor.

Ben basta kız rüya görmüştür falan diye düşünüyordum ama sonradan daha ayrıntıya inince kizin kesinlikle yalan söylediği sonucuna ulaştım. Sagolun bu arada :) umarım olay artik çözüme kavuşur kaç ay geçmiş insanların huzuru kalmamış inşallah o mutlu huzurlu günlerine geri dönerler. Sırf o senin kardeşin diye sonuna kadar ona guveneceksin diye bi kural yok hem cunku insan yeri geliyo annesini taniyamiyo olayda bu kadar açık varken kimse beni kardeşin masum kocanın suçlu olduğuna inandıramaz, belki koca melek gibi bi insandır hani kotu şeyler sınama amaçlı hep iyilerin başına gelir ya bence öyle bi durum var burda

Bi de söylemeden edemiycem tüm yorumları okudum konu sahibine çok agir yorum yapanlar olmuş o bildiğini okuyor bize cevap bile vermiyo kocan seni aldatti bosan gitsin falan filan inanın okurken içim acidi. İnsanların acısına biraz daha duyarlı olalim lütfen, sanaldayiz diye düşünmeden konusmayalim, sonuçta insan tabii ki konduramaz eşine sen ona aşıksın onunla bi omur geçirmeye yemin etmissin minicik bi kızınız var üstelik onun da seni sevdiğine eminsin guveniyosun bu adama biranda boyle birşey yaşayınca insan kesin hüküm veremez ki yapmamıştır ya diye düşünür bir yandan kardeşi kanından canından bi parca var ortada insan ona da konduramaz yalan soylemiyodur ama yanlış anlaşılma vardir rüya görmüştür benim kocam yapmaz diye düşünür insan. Kendimi konu sahibinin yerine koyuyorumda öyle zor ki yaşadığı şey arada kalmak öyle zor ki. Ama iyi ki bi yanlış yapıp bosanmamis aklından geçmiş dile getirmiş ama iyi ki teşebbüs etmemiş, bi yuva yıkmak zordur yapmak daha da zor, üstelik o kadar emek verilmiş bu ilişkiye insan herşeyi biranda silemez. O yüzden yorumlarimizda dikkatli olalım arkadaşlar söylediğimiz her söz o kadını derinden etkiliyo insan söylediklerinden sorumludur onun vebali de var, iyi kotu yorumlarimiz için o kadına yasattigimiz ufacık bi an bile kul hakkıdır bunu da düşünelim, belli ki derdini anlatacak kimsesi yok ve bizi dert ortağı olarak görmüş boyle bi insanin acısını daha fazla desmeyelim. Allah doğrunun yanındadır istihare de bile kocasinin suçlu olduğunu görmemiş allah bile onu suçlamasını istemiyo demekki. Ve bence de terapiste gitmekte fayda var kaç ay geçmiş olayın izleri hala silinmemiş eski huzurlu gunelerinize donmeniz için çok faydası olacağını dusunuyorum

Esinizin telibden krdesinize msj atsaniz niye boyle yaptin ablan evi terketti huzurumuz kalmadi.neden yaptin
yada seni arzuluyorum gibi.gelistiriledebilir.

Umarım yazdiklarimin hepsini okumussunuzdur çok uzun ve parca parca yazdım ama kotu yorumları kafaniza takmayin, ve ben hislerimde yanilmam ayrica burada benim gibi düşünen pek çok insan var umarım icinizi biraz da olsa rahatlatmışimdir ve sorunu çözebilme yolunda size yardim edebilmisimdir

Bende her yorumunuza katılıyorum. Bayan için dua ediyorum inşallah Allah doğru bir yol gösterir.

Bende her yorumunuza katılıyorum. Bayan için dua ediyorum inşallah Allah doğru bir yol gösterir.

İnşallah canim benim. Allah huzura kavuşturur inşallah onları yedi ay boyumca insanin supheyle ici yanmasi ne demek allah kimseye boyle aci vermesin

Esinizin telibden krdesinize msj atsaniz niye boyle yaptin ablan evi terketti huzurumuz kalmadi.neden yaptin
yada seni arzuluyorum gibi.gelistiriledebilir.

Cok haklisiniz öyle birşey de yapilabilir. Şöyle düşünüyorm niye böyle yaptın ablan evi terketti dese kız bunu çok kafasına takacak gibi gelmiyor bana çünkü o kadar rahatki hiçbirşeyi dert etmiyor gibi geldi bana sen ablan ogrensin diye kendini yirt sonra üzülme diye söylemedim de var mi öyle bi dunya kadın bosanicam dediğinde bile çok üstüne gitmemiş ben yanlış anlamisim günahını almisim demiş sadece ablasını düşünen bi insan boyle rahat davranmaz. Seni arzuluyorum yazması da iyi olabilir eğer kız yalan soyluyosa ve enisteden hoslaniyosa ortaya çıkabilir gerçekler, ama riski de var kız rüya görmüşse bu adam gerçekten sapık diye düşünebilir is daha da karisabilir. İki yolu da denemeli aslında önce niye yaptın diye mesaj atsin üstüne gitsin baktı ogrenemiuo lafı çevirip seni seviyorum desin, kız daha ergenlik çağında herşeye hemen inanır zaten şüphe duymaz bu sorulardan bana otun mi oynuyolar diye. Beynim yandı valla karnım da ac zaten :)

Ay benim bi arkadasim vardi
kadin uzman gibiydi ama simdi gorusmuyoruz
internette bi program indirmis esinin teline kendine yonlendirmis.esine gelen her mesaj onada gidiyodu.kiz kRdesinede yapilabilir.
Ama isin tuhaf tarafi kadin adami aldatiyodu.bende ondan oturu iliskimi kestim onunla

niye riski olsunki
zaten abla atiyo mesaji
kardeste gelip gordunmu bak mesajina diyecek.direk arzuluyorum olmasada yumusak biseyde olur.
iste kardes gelip soyluyomu bakalim.
Ablasida aileye haber salsin bosanmk istiyorum diye.
kizi cesaretlendirsin
manyakmi oldum ne :)(

Valla bisi bulup tuzaga dusurmek lazim. Bu soru isareti ile yasanmaz. Bir de hala icli disli kizkardes, anne, eniste hepsi birliktee konu sahibi ne kadar zor bir konumda dusunemiyorum bile.. 3 kisi de garip davraniyor bence. Kiz kardes bir daha eve gelmek istememli, esi gelse bile kolundan tutup evden atmali, anne kizi tacize ugradiysa kucuk kizini o eve yollamak istememeli eger iftira attiysa buyuk kizinin mutlulugu icin kizinin o eve girip cikmasini istememeli... 3 unun davranisi da bana son derece anormal geliyor...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

niye riski olsunki
zaten abla atiyo mesaji
kardeste gelip gordunmu bak mesajina diyecek.direk arzuluyorum olmasada yumusak biseyde olur.
iste kardes gelip soyluyomu bakalim.
Ablasida aileye haber salsin bosanmk istiyorum diye.
kizi cesaretlendirsin
manyakmi oldum ne :)(

Düşündükçe yeni yeni fikirler durumlar çıkıyor ortaya bende kafayı yiycem konu sahibi istanbulda olsaydi keşke yuzyuze görüşüp yardımcı olmak isterdim, bu olayı çözmenin sevabı da büyük valla

Valla bisi bulup tuzaga dusurmek lazim. Bu soru isareti ile yasanmaz. Bir de hala icli disli kizkardes, anne, eniste hepsi birliktee konu sahibi ne kadar zor bir konumda dusunemiyorum bile.. 3 kisi de garip davraniyor bence. Kiz kardes bir daha eve gelmek istememli, esi gelse bile kolundan tutup evden atmali, anne kizi tacize ugradiysa kucuk kizini o eve yollamak istememeli eger iftira attiysa buyuk kizinin mutlulugu icin kizinin o eve girip cikmasini istememeli... 3 unun davranisi da bana son derece anormal geliyor...

Ama ben eşini anlayabiliyorum ne kadar kardesden haz etmese de kolundan tutup atamaz çünkü kizin gidecek bi yeri yok yüzüne bakmamayi konuşmamayı tercih etmiştir. Bi de su var kız kardeş nasıl bi insan madem tacize uğradı nasıl o eve geliyor bi de zorla geliyor eve nasıl enistemle kus kalmiycam konuscam diyor, eğer taciz yoksa iftiraysa nasıl o insanların yüzüne bakabiliyo utanmadan nasıl hicbiaey yok gibi devam ediyor, hadi iftira değil rüya gördü diyelim yine insan utanır ikisinin arasını açtığı icin. Kız accayip saçma davraniyo bu nasıl bir rahatliktir anlayamadım. Bu kizin ablasının mutluluğunu düşündüğü falan yok o üzülmüş uzulmemiss umrunda değil bence. Kadın o benim canım deyip kızı suclamiyo, kızsa canının canini yakiyo yazık gercekten

sahte bi face hesabi acin.
kardesinizin bagli oldugu gruba gidin
onun ilgisini cekmeye calisin.
yardim isteyin gruptan " babam beni taciz ediyor ne yapmaliyim?"
surekli ilgisini cekmeye calisin.birden degil yavas yavas arkadas olun
Arkadas gibi dert ortaginizmis gibi konusun..

yok bana dert olduda cozum ariyorum surekli

Tabi tabi aslında yarım anlattım kızda arkasını dönmüş ve sevişmişler 50 yaşındaki adamla çok heyecanlı oluyormuş. Ertesi gün bu durumu tek taraflı olarak adamın kızına anlatmaksa başka heyecanlı(!)

sonrasını bilemem senin anlattığına yorum yaptım.dokunulmasına izin vermiş mi vermiş.o anda tepki göstermeliydi,ertesi gün kızına anlatım ne kadar gerçekçi,sahi kız ne yapmış olanları duyunca:26:

ayyy Allah muhafaza çok iğrenç bir durum:18:

sonrasını bilemem senin anlattığına yorum yaptım.dokunulmasına izin vermiş mi vermiş.o anda tepki göstermeliydi,ertesi gün kızına anlatım ne kadar gerçekçi,sahi kız ne yapmış olanları duyunca:26:

ayyy Allah muhafaza çok iğrenç bir durum:18:

Ah yaa sizin zihniyetinizde insanlara asla cevap verilmez ama vereyim arkadaşımın çok hoşuna gitmiş artık haftada 1 gider oldu o arkadaşına bu arada arkadaşının tepkisi falan iyi yönde olmuş babamın hala cinsel hayatı hareketli diye (!)
Kusura bakmasın diğer arkadaşlar, arkadaşın duymak istedikleri bunlar selametle

mellsaw senin fikirlerinde degerli
sonucta ya kiz hakliysa!
genel olRak tepki verilir
bazen bi kizlar cok saflasiyoruzda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X