Sayfa: 1/6 123 ... SonSon
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eşimin kredi çekip çekmediğini öğrenebilirmiyim

1. Konu Sahibi : YeniBirHayat #1

eşimin kredi çekip çekmediğini öğrenebilirmiyim

kızlar
    eşimin bankadan kredi çekip çekmediğini eşi olarak öğrenme şansım varmı
    bana bilgi verirler mi
    benden habersiz tüketici kredisi adı altında 80.000 gibi bir rakam çekmesi mümkünmü

2. Konu Sahibi : YeniBirHayat #2
    gelirine göre canım benm arkadaşım doktor 90 bin tl çekti ihtiyaç kredisi olarak....

3. Konu Sahibi : YeniBirHayat #3
    Benim eşim ev için kredi çekti 6 ay kadar evvel , eşi olarak benden de imza istendi.
    Hala aynı uygulama devam ediyor mu bilmiyorum ama etmiyorsa çekmiş olabilir ve
    Banka bu bilgiyi paylaşmaz sanırım.

4. Konu Sahibi : YeniBirHayat #4
    Alıntı kittyy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Benim eşim ev için kredi çekti 6 ay kadar evvel , eşi olarak benden de imza istendi.
    Hala aynı uygulama devam ediyor mu bilmiyorum ama etmiyorsa çekmiş olabilir ve
    Banka bu bilgiyi paylaşmaz sanırım.
    acaba sizinki konut kredisi olduğu içinmi imza istendi
    bu arada parayı ne için çektiğini biliyorum yani harcanan yeri
    sadece biz bi dönem ayrı kalmıştık sonra ben tekrar eve döndüm o arada çekmiş
    gerçekten cekip çekmediğini öğrenemezmiyim ya çok önemli

5. Konu Sahibi : YeniBirHayat #5
    eşinize sordunuz da söylemedi mi??

6. Konu Sahibi : YeniBirHayat #6
    internet bankacılıgı kullanıyorsa, hangi bankayla calısıyorsa, gizliden girip baksanız gözükür. şifresini biliyorsanız tabi.. net bankacılıgı kullanmıyorsa da gizliden kendiniz açabilirsiniz telefonunu yanınıza alıp o uyuduktan sonra. aklıma bu geldi.

7. Konu Sahibi : YeniBirHayat #7
    Alıntı YeniBirHayat kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    acaba sizinki konut kredisi olduğu içinmi imza istendi
    bu arada parayı ne için çektiğini biliyorum yani harcanan yeri
    sadece biz bi dönem ayrı kalmıştık sonra ben tekrar eve döndüm o arada çekmiş
    gerçekten cekip çekmediğini öğrenemezmiyim ya çok önemli
    Sadece konut kredisiyle ilgili olduğunu sanmıyorum.
    Tüm ihtiyaç kredileri ile igiliydi.
    Çalıştığı bankayla görüşüp şansınızı deneyin derim ama zannetmiyorum bilgi vereceklerini

8. Konu Sahibi : YeniBirHayat #8
    Giriş tarihi
    Jan 2014
    Alıntı YeniBirHayat kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar
    eşimin bankadan kredi çekip çekmediğini eşi olarak öğrenme şansım varmı
    bana bilgi verirler mi
    benden habersiz tüketici kredisi adı altında 80.000 gibi bir rakam çekmesi mümkünmü
    çektiği bankayı biliyorsanız ve o bankada bir tanıdık varsa öğrenebilirsiniz.

ayrıca kullandığı bankanın internet şubesini de kullanıyorsa o yanında yokken bakabilirsiniz. ama bunun içinde 1. hesabının olduğu kartın müşteri numarasını, internet bankacılığı şifresini biliyor olmanız lazım. bunları biliyorsanız internet şubesine girdiğinizde cep telefonuna ayrıca gelen şifre olduğu için o sırada telefon sizin yanınızda olmalı. başka türlü öğrenebileceğinizi sanmıyorum.

9. Konu Sahibi : YeniBirHayat #9
    bizim krediye ihtiyacımız vardı ben işten izin alamamıştım eşim bankaya gidip görüşmüş sistemde adıma konut kredisi vardı onu söylemişler mesela sizde sorabilirsiniz

10. Konu Sahibi : YeniBirHayat #10
    Konut kresinde imza istenitken ihtiyacda esin imzasini almiyolar yeni cektik ama tuketici ney imza alirlarmi onu bilmiyorum

Sayfa: 1/6 123 ... SonSon