Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende 34 haftalık hamileyim. Bebeğimin ilk hareketini sağımda hissettim ve bu zamana kadar hep yoğunluk sağımda. Hayırlısıyla oğlum olacak inşallah

4 kız annesi olarak hepside sağ tarfımdaydı bence erkek solda kız sağda ama şey doğru olabilir erkekiğn sağ testisi erkek sol tarafı kız spermi üretebilir bi yerde okumuştum erkek olmasını isteyen sol testisini bağlayıp öyle ilişkiye giriyormuş bana mantıklı geldi yeni öğrendiğim için deneme şansım olmadı ama bence denemeye değer kaybedecek birşey yok nasılsa

4 kız annesi olarak hepside sağ tarfımdaydı bence erkek solda kız sağda ama şey doğru olabilir erkekiğn sağ testisi erkek sol tarafı kız spermi üretebilir bi yerde okumuştum erkek olmasını isteyen sol testisini bağlayıp öyle ilişkiye giriyormuş bana mantıklı geldi yeni öğrendiğim için deneme şansım olmadı ama bence denemeye değer kaybedecek birşey yok nasılsa

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:1shok:

Arkadaşım eminim iyi niyetle yazdın bunu olumunekankayizsmile ama ;
Adamın sol testisini nasıl bağlıyacaz ya...........ay okuduğumdan beri gülüyorum.
kaybedek bişey yok nasılsa demişsin canım; alt tarafı sol testisi kaybederizzzzzsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeydelikafadulden

:roflol::roflol:
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:1shok:

Arkadaşım eminim iyi niyetle yazdın bunu olumunekankayizsmile ama ;
Adamın sol testisini nasıl bağlıyacaz ya...........ay okuduğumdan beri gülüyorum.
kaybedek bişey yok nasılsa demişsin canım; alt tarafı sol testisi kaybederizzzzzsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeydelikafadulden

benm miniğimde hep soldaydı yumruk gibi..kız bebişim olcak hayırlısıyla..
bu arada testis fln baglamayın sakın :)

kızlar günaydın. bende solda hissediyorum ve benimkiside kız olacak inşallah

hastanede bı tane kadınla konuşuyoz 3 kız annesı ve ailesı acayıp baskı yapıp erkek evlet ıstıyo kadın dıyokı sola yattım kız saga yattım kız sıft ustu yattım yıne kız bende dekı abla sen en ıyısı 4.ye amuda kalk (yazık yanı bole zıhnıyettekı insanlara acıyorum sadece)

hastanede bı tane kadınla konuşuyoz 3 kız annesı ve ailesı acayıp baskı yapıp erkek evlet ıstıyo kadın dıyokı sola yattım kız saga yattım kız sıft ustu yattım yıne kız bende dekı abla sen en ıyısı 4.ye amuda kalk (yazık yanı bole zıhnıyettekı insanlara acıyorum sadece)

güzel söylemişsin çok komiksin valla :roflol: kocasında suç kadın belirlemezki erkeğin yolladığı sipermlerden kız olanı delerse yumurtayı kız olur erkek olan delerse erkek olur hem derlerki kız olursa erkeğin sipermi daha güçlü admın spermleri güçlüymüş kadın ne yapsın fındık fıstığı az yesin sempatiksalakcinni

arkadaşlar gerçekmi bilmiyorum ama eğer ki bebeğimizi sağ tarafımızda taşıyorsak cinsiyeti erkek sol tarafımızda ise kız olurmuş.mesela sol yumurtalığını aldıran bi tanıdığa dr.kızın olmaz birdaha falan demiş çünkü sol yumurtalıkta kız bebiş döllenirmiş herkese soruyorum doğru çıkıyo sizde yorumlarınızı paylaşırmısınız siz ne tarafta taşıyonuz bebeşinizi

şu an tam tersi sağdaki kız soldaki erkek sıpalarımın...saçma bir varsayım...

Cinsiyeti erkek sperminin belirlediği bilimsel olarak kanıtlanmış iken bu soru çok saçma oldu bayanlar. Erkeklerin yumurtalıkları ile ilgili söylense tamam ama kadınla hiçbir ilgisi yok bu cinsiyet olayının.

Arkadaşlar merak ettiğim bişey var.Eğer sağ yumurta oluşan bir yumurta tüplerde döllendikten sonra rahmin sol tarafına tutunursa,bebek hep sol tarafta hareket ederse,bu durumda cinsiyeti ne olur?

benim bir kızım var bir oğlum kızım 7 yaşındayken sol yumurtalığım alındı ameliyattan 6 ay sonra hamile kaldım ve oğlum oldu yani sağ yumurtalıktan 3.cü bebeğime hamileyim henüz 7 haftalık çinseyeti belli olunca sizlere yazacağım bu sağ yumyrta erkek sol kız denilmesine bende şahit oldum neyse sadece bilgi vermek istedim bildiğim kadarı ile

saçma sapan şeylere inanmayın arkadaşlar yahu....çocuğun cinsiyetini belirleyen babadan gelen kromozomdur..babadan X kromozomu gelirse KIZ , y kromozomu gelirse ERKEK olur... 2 kere 2 = 4 bu kadar net !

Arkadaşlar doktorlar nasıl böyle söyler şaşırdım ilksayfalarda okuyunca..
yengemin sağ yumurtalığı alındı sol yumurtasıyla erkek bebeği oldu yumurtalıkla hiç alakası cinsiyeti isteyerek yapamasada erkek belirler..:KK61:

benimde daha adet günüm geçmeden hep sağ kasığım ağrıdı sanırım sağda yumurtlama oldu şimdi oğlum var bende tuttu görümcem denemiş sağına yatmış ve oğlu oldu 1 kızı var ondada hep sol tarafına yatıyomuş tabi bilmeden ve kızı var ama benim kafam karıştı kimisinde tam tersi ozaman demekki onlarda tam tersi yapıcak yani eğe sağdan yumurtlayarak kızları olduysa sola yatıcaklar ve benim gibi sağdan yumurtlayarak oğlu olanlar sola yatıcaklar demekki herkezin sağ sol yumurtlama durumu bir değilmiş bünye meselesi ve tabi tek sağ sola yatmakla olmaz erkekğinde bişeyler yapması lazım

öyle şeymi olurmuş hiç sağ sol ne farkeder kadının yumurtamı belirliyor cinsiyeti.
cinsiyeti spermden gelen x yada y kromozomu belirler.
oda nasıl oluyor hemen açıklıyım;(tv. doktordan duydum)

erkekteki x kromozomunun hareketi yavaş ve uzun ömürlü olurmuş,y kromozomunun ki ise hızlı ve kısa ömürlü olurmuş.eğer kadının yumurta çatlamadan önce spermler orda hazır bekliyorsa çatlamayı bekleyene kadar y ölür x kalır ve x döller bunun içinde kız olurmuş.yok eğer çatlar çatlamaz veya kısa süre içinde döllenme olacaksa y hızlı olduğundan önce gider o döllermiş yumurtayı ve sonuç erkek.

tabi en önemli nokta Rabb'im ne yaratacağı ama herşeyin bir sebepi vardır ve bu gayet mantıklı geldi bana.

öyle şeymi olurmuş hiç sağ sol ne farkeder kadının yumurtamı belirliyor cinsiyeti.
cinsiyeti spermden gelen x yada y kromozomu belirler.
oda nasıl oluyor hemen açıklıyım;(tv. doktordan duydum)

erkekteki x kromozomunun hareketi yavaş ve uzun ömürlü olurmuş,y kromozomunun ki ise hızlı ve kısa ömürlü olurmuş.eğer kadının yumurta çatlamadan önce spermler orda hazır bekliyorsa çatlamayı bekleyene kadar y ölür x kalır ve x döller bunun içinde kız olurmuş.yok eğer çatlar çatlamaz veya kısa süre içinde döllenme olacaksa y hızlı olduğundan önce gider o döllermiş yumurtayı ve sonuç erkek.

tabi en önemli nokta Rabb'im ne yaratacağı ama herşeyin bir sebepi vardır ve bu gayet mantıklı geldi bana.

banada mantıklı geldi ozaman yumurtlamadan 2 ,3gün önce ilişkiye girilirse kız olur demektir yumurtlama günlerindede ilişkiye girmemek lazım kız istiyenler erkek isteyenlerde tam tersi yumurtlama günlerinde girmeli bende yumurtlama günümü hesapladım ve o günlerde girdim çabuk hamile kalabilmek için ve o ay hamile kaldım oğlum oldu

Son düzenleme:
benim solumda kramp var doğru çıkarsa yaşadın sen canm..inş öyledir...yazarım inş..:87:

X