harika yazlıklarrrr 36-38 bedenn tükenmeden alınn:))

Bide boyunu olcermisin canım hamile hamile yordum seni ama bende yeni doğum yaptım olur mu diye tereddutteyim 38 bedenim Suan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

38 bedene olur canm tabiki boyuda uzun canm ayak bileklerine kadar trendyoldan almıştım istersen sayfasına bak canm oradaki mankenin üstünde nasıl durduğuna

Evet canm üst taraf straplez o tam oturur alta indikçe dökümleşir uzun elbise canm trendyoldan almıştım ama hiç giymek nasip olmadı şimdide hamileyim o yüzden giyemiyorum canm

ben yeni üyeyim daha önce hiç alışveriş yapmadım ödme nerden olucak kargo kime ait oluyor kıyafette sorun olmıyor dimi güvenebilirim size :)

Hiç bi sorun olmaz tatlım PTT ile kapıda ödeme ile gönderebilirim kargo alıcıya ait

tamam ben istiyorum bordo olan elbiseyi 10 tl yidemi kapıda ödüyoruz (gerçekten çok cahilim internette alışveriş konusunda o yüzden bukadar çok soru soruyorum :) lütfen kusura bakmayın) kargo ne kadar oluyo peki.nezaman gönderirisiniz

tamam ben istiyorum bordo olan elbiseyi 10 tl yidemi kapıda ödüyoruz (gerçekten çok cahilim internette alışveriş konusunda o yüzden bukadar çok soru soruyorum :) lütfen kusura bakmayın) kargo ne kadar oluyo peki.nezaman gönderirisiniz

Bordo kısa olan mı canm 5 tl fln tutar kargo

X