nisan 2014 anneleri hamillikte kaç kilo aldınız kaç kilo gitti?

20 kilo aldım 15 kilo gitti 2 ay içinde, kilo gider de asıl göbeğin gitmesi, en zoru o..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

11 kilo aldım doğumla beraber 7 kilom gitti, şuan 4 kilo fazlam var 57 ile hamile kaldım şu an 61 kiloyum

11 kilo aldım doğumla beraber 7 kilom gitti, şuan 4 kilo fazlam var 57 ile hamile kaldım şu an 61 kiloyum
Cikolatayi cok sevdigim icin ciklotaya aserdim 25 kilo aldim cikolta gibi tatli bir oglum oldu:KK16: 16 kilo gitti 9 kilo daha vermem lazim dietteyim :KK76:

Son düzenleyen: Moderatör:
20kilo aldım 15 kilosu gitti. Eski kıyafetlerimin içine girebiliyorum artık, göbekte kalmadı ama yumuş yumuş oldu,

12 kilo aldım sezeryandan sonra 6 kilo vermiştim sonra da tamamı gittii:KK9:

57 ile hamile kalıp 20 kg alıp 77 ile doğuma gittim. Temmuzun başında 65 kg dum. geri kalanı vermek için sabırsızlanıyorum :)

sevgili nisan anneleri kilolar gitti mi ben acayip taktım bu duruma eylülde işe başlıcam kıyafetlerim doğru düzgün olmuyo :KK5::KK5::KK5: hamilelikte 16 kilo aldım 10.5 kilo gitti şimdiye kadar şu iki ayda sütümü etkilemeden kalanını vermeye azmettim önerilerinizi bekliyorum canlarımmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

49 la hamile kaldım,68 le doğuma gittim.Şuan 51kiloyum.Azcık göbek var bide basen.Spor yapabilsem onlarda gidecek ama 2çocukla pek mümkün olmuyor.Oğlum okula başlayınca bende spora başlayabilirim inşallah.

57 kilo ile hamile kalmıştım, doğuma giderken 76 kiloydum :KK23:
Doğumdan sonra 7 kilo gitmişti, şu an 56 kiloyum :KK70:

63le hamile kaldım 85le doguma gittim 22 kg aldım eve gelince 80dim 5 kg gitti 40 içinde bebeğimin huysuzlugundan ne yemek ne uyku derken 67 oldum kaldı 4 kg yediklerime dikkat etsem oda gidecekti ama bebiş uyuyunca stresten çikolataya dadandım şimdi diyetteyim

20kilo aldım 15 kilosu gitti. Eski kıyafetlerimin içine girebiliyorum artık, göbekte kalmadı ama yumuş yumuş oldu,

Ben rekor kıranlardanım kg almada:KK70: 38 kg aldım,28'ini verdim,vermeye devam ediyorum.:KK76:
kızlar ya nasıl verdiniz o kadar kiloyuya maşallah size bende 58 ile hamile kaldım 78 ile doğuma gittim doğumda bi10 kilo gitti bi ara verdim 64 olmuştum şimdi de 66yım ve veremiyorum emzirdiğim için :KK43:

kızlar ya nasıl verdiniz o kadar kiloyuya maşallah size bende 58 ile hamile kaldım 78 ile doğuma gittim doğumda bi10 kilo gitti bi ara verdim 64 olmuştum şimdi de 66yım ve veremiyorum emzirdiğim için :KK43:

Canım emzirdikçe yavaş yavaş gider zaten kilolar merak etme,benim çevremde çoğu arkadaşım bebişler yaşını alınca eski kilosuna döndü.hamur işi,abur cubur kesip,akşam 6,7'den sonra yemezsen de verirsin.çok katı diyet de yapma,güce ihtiyacımız var,emzirdiğimiz için.sebzeni,etini,tavuğunu yemeye çalış.:KK68:

kilo aldınız kaç kilonuz gitti*
kızlar kaç kilo aldınız kaç kilonuz gitti*​
Merhabalar gurubunuza yeni katildim ikinci bebegimi nisan 15de dunyaya getirdim 20 kilo aldim 13 kilo verdim kendinden 7 kilom kaldi onuda emzirdigim icin veremiyorum daha rejime baslamadim cunku ek gidaya alisamadi daha bebisim

X