2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

hoş geldiiiiiiiiiiiiiiinnn canım:KK3::KK3::KK3::KK3:... şimdiden haırlı olsun tedavin Allah yardımcın olsun ve inşallah hamiş kal ve kucağına al ben temmuzun ilk haftası tedaviye başlycam :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sagol canim benim amin insallah cumlemiz icin...
hayırlı ugurlu olsun sımdıdennn
tesekkur ederim canim .amin..
ben 24 yaşındayım canım yaşa takma Allah nasip ettikten sonra 40 da olsa tutuyo valla... bak mesela ben 4. denememi yapıcam ikizlerimi düşürdüm 8 haftalık...nasip kısmet işte

haklisin canim nasip kismet...

amin bebeğimm sanada kimseye yaşatmasınnn ve karnındaki meleğini kucağına Almanı Rabbim nasip etsinnnn yarın kandil birbirimize çoooookk dualar edelim:KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canm etmezmyımm yaa ama oryc tutamam 3 ıcıyom ya esterofemı ondan ama bol bol edecem dua merak etme sende arkamdan gel ınsallah

amin inşallah bitanemmmm...Rabbim inşallah bu kez nasip eder canım benimmm ümidimizi kaybetmek yok zaten bebişlerde hiç ummadığımız anlarda tutunuyolar... evet malesef çok masraflı yeni tedavii bende sıfırdan başliycam malesefff bu 4.denemem olacak:KK43: Rapor çıkartıyrum o yüzden fiyatta düşüş olucak inşallah...bu arada geride kaç donmuşun kaldı bebişim:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hayırlısı olsun canım inşallah sonu bebişli olsun, 3 tane donmuşum var canım, bakalım işe yarayacak mı bu sefer:KK52:

bu topiği arıyordum bizi anca bu tüp bebek yolarından geçen anlıyor derdimi sıkıntımı kimseye anlatamıyorum geçen birine bi bebeğim olsun çok istiyorum dedim bana ne dedi biliyo musunuz aaammmmaaaan tek derdin o olsun bak somada kaç kişi öldü... somada ölen insanlarımıza Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...bizim yaşadıklarımızı bilmeyen bilniyo.. bizde temmuz ayında kısmetse ikinci tüp bebek denememizi yapıcaz... birbirimizi bırakmayalım sohbete devam edelim:KK16:

bu topiği arıyordum bizi anca bu tüp bebek yolarından geçen anlıyor derdimi sıkıntımı kimseye anlatamıyorum geçen birine bi bebeğim olsun çok istiyorum dedim bana ne dedi biliyo musunuz aaammmmaaaan tek derdin o olsun bak somada kaç kişi öldü... somada ölen insanlarımıza Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...bizim yaşadıklarımızı bilmeyen bilniyo.. bizde temmuz ayında kısmetse ikinci tüp bebek denememizi yapıcaz... birbirimizi bırakmayalım sohbete devam edelim:KK16:

hoşgeldın sorsann sana lınkını atardım bacm sımdı anlat konusalm durumn ne neden 18. haftanda kaybetnn

hoşgeldın sorsann sana lınkını atardım bacm sımdı anlat konusalm durumn ne neden 18. haftanda kaybetnn

6. haftada kahverengi lekelenme ve kanama başladı 18. hafta da düşük internetten araştırdığım kadarıyla kese enfeksiyon kaptı ondan oldu... enfeksiyonuda nasıl kaptı dersen benim şüphelerim transferden sonra hep klozet kullandım ya ondan oldu yada progestanı alttan fitil olarak atarken mikrop kaptım bilemiyorumki neyse oğluşlarım beni diğer dünyada beklicekmiş... şimdiki umudum temmuz ayında bi sıkıntı çıkmadan tedaviye başlayabilmek..

6. haftada kahverengi lekelenme ve kanama başladı 18. hafta da düşük internetten araştırdığım kadarıyla kese enfeksiyon kaptı ondan oldu... enfeksiyonuda nasıl kaptı dersen benim şüphelerim transferden sonra hep klozet kullandım ya ondan oldu yada progestanı alttan fitil olarak atarken mikrop kaptım bilemiyorumki neyse oğluşlarım beni diğer dünyada beklicekmiş... şimdiki umudum temmuz ayında bi sıkıntı çıkmadan tedaviye başlayabilmek..

canm sana hıstereskopı yapılmadımı sen hep kendı fıkırlerını yazmıssın doktor bırsey demedımı dusugu evdemı yaptın kanaman olurken hangı ıalçları kullandn bende 24 hastalk ıkelrımı erken dogmla keybettmmm senı cok ıyı anlıyorm

offfff yaa enn nefret ettıgm cevap sorunsuz olması kotu sorun olsa nedenı bulunur canm bende pko hamıle kalamıyorm kalıncada dusuruyorm benmde dusuklrım sebebı yokkkkk:KK5::KK5::KK5:

sorma canim sebebini bilsem ona gore davranicam bilmeyince insanin eli kolu bagli oluyor...

ne duygusuz vicdansiz insanlar var yaa.insan hicmi empati kurmaz kendini karsisindakinin yerine koymaz..kesin onu soyleyenin cocugu vardir yada bekardir..birgun aynisi basina gelirse anlar ama :KK43:

kafasına bır su dolu top olacak atacan kafasında patlayacak sırılsıklam olacak:KK9::KK9::KK9: onla onun ne alakası var gerıezekaglı deseydn:KK47::KK53::KK53:bende ne sınırlendmmm

canm sana hıstereskopı yapılmadımı sen hep kendı fıkırlerını yazmıssın doktor bırsey demedımı dusugu evdemı yaptın kanaman olurken hangı ıalçları kullandn bende 24 hastalk ıkelrımı erken dogmla keybettmmm senı cok ıyı anlıyorm

bana tüp bebekten önce laparoskopi ve histereskopi yapıldı... bebeklerimi kanamayla kaybetmedim bebeklerimden birinin kesesi açıldı suyu tamamen boşaldı doktor bekleyelim belki kese kendini yeler dedi 4 gün bekledik ama bi gelişme olmadı o arada sancım da olmadı bu arada enfeksiyon gelişip benim hayatım tehlikeye girmesin diye antibiyotik tedavisi uygulandı sonrasında da suni sancı ile düşük yaptım birde küçük kürtaj o kadar....

bana tüp bebekten önce laparoskopi ve histereskopi yapıldı... bebeklerimi kanamayla kaybetmedim bebeklerimden birinin kesesi açıldı suyu tamamen boşaldı doktor bekleyelim belki kese kendini yeler dedi 4 gün bekledik ama bi gelişme olmadı o arada sancım da olmadı bu arada enfeksiyon gelişip benim hayatım tehlikeye girmesin diye antibiyotik tedavisi uygulandı sonrasında da suni sancı ile düşük yaptım birde küçük kürtaj o kadar....

aşşagı yukarı aynıyız evet onlar melek oldular rabbm onların yerlerını gerı doldurur ınsallah

X