2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

millet vitrinde kristallerini sergiler biz tüp bebek ilaçlarını sergiliyoruz :) benimkiler de orada :)

canım hayırlı olsun :) kat kat rtsın değerin inşallahhhhhhh :)

canım inşallah ağustosta sıkı sıkı tututnur bebşlerin sana ve seni 9 ay bırakmazlar inşallahhhhhhh :)

😘😘 inşAllah cnm Allah razı olsun😘🙏🙏❤️

Evet söylemiş olması güzel bunu sana yazdimki hani tansel beyde derlerse rahat olabilirsiniz oda iyi halden anlayan bi Dr. Uyumaya çalışayım ama:KK43: olmayacak biliyorum, iyi geceler sana, bi aksilik olmazsa yarin yazicam sana olan biten herşeyi, daha dogrusu bugun :) iyi geceler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tmm cnm bnm dualar oku sagina dogru yt uyu bnde bekliycem ins.. bilgi verdigin icinde sagolsin bn bilimiyrdum tansel beyi ::KK70:. Iyigeceler cnm ..

ben de aynısını düşünüyorum ben 3 gebelik yaşadım ama düşük sebepte bulamadılar bende yaşım gecıyor yıne aynı seyı yaşamak ıstemıyorum kendılığımden ahmıle kalmayı beklemek ıstemedım tüpe karar verdım yaş 38 e yaklaşınca bende ist tüp bebek aret kamara gidiyorum hiç düşünmediğim bır yerdı doktorum tavsıye ettı arkadaşı

Bende aret kamer takipliydim herhangi bi sorunda yasamadim hersey yolunda gitti:KK66:

Selam arkadaslar
ben ikinci tedavime basliyacam yani birincide diye bilirim cunku birinci iptal oldu .. ilk tedavimde puregon uygalamistim simdi menupur kullanacam cok karisik geldi dozunu kendin karistiracaksin filan bana tarif edecek biiri var mi .. kolay mi uygulamasi?

Canım başladın mı? Hadi hayırlısı inşallah güzel haberler alırız:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugun 9.gunum az once kalktım idrar testi yaptim ikinci cizgi hiccc cikmadi. Silik olsa umut var ama o bile cikmadi :KK43:( beklemeye devam

Bugun 9.gunum az once kalktım idrar testi yaptim ikinci cizgi hiccc cikmadi. Silik olsa umut var ama o bile cikmadi :KK43:( beklemeye devam

Canim bazilarinin 11. Gunde bile cikmiyo idrarda onun icin stres yapma sakin...kan testini bekle

ben de aynısını düşünüyorum ben 3 gebelik yaşadım ama düşük sebepte bulamadılar bende yaşım gecıyor yıne aynı seyı yaşamak ıstemıyorum kendılığımden ahmıle kalmayı beklemek ıstemedım tüpe karar verdım yaş 38 e yaklaşınca bende ist tüp bebek aret kamara gidiyorum hiç düşünmediğim bır yerdı doktorum tavsıye ettı arkadaşı

ben bu yıl 41 oluyorum (yazmışımdır belki tekrar oluyordur) inşallah bu sefer tutar arkadaşım, düşük nedeni de araştırıyorlar bildiğim kadarıyla.. Aret Beyi de çok duydum, iyi bir doktormuş.. hayırlısı canım :KK9:

Kizlar ben sabah 7 de kalktim testi yaptim cikmadi bisey 10 dk sonra geri yattim simdi uyandim teste baktim 2.cizgi silik kaç dakika sonra cikti bilmiyorum. Bugun 9.gunum hamile olanlar silik cizginiz kac dakika sonra cikmisti

Kizlar ben sabah 7 de kalktim testi yaptim cikmadi bisey 10 dk sonra geri yattim simdi uyandim teste baktim 2.cizgi silik kaç dakika sonra cikti bilmiyorum. Bugun 9.gunum hamile olanlar silik cizginiz kac dakika sonra cikmisti

Kuzuuuu hamissin demek ki olabiliyo testlerdeee ole garipliklerrr bi test daha alsanaaa bakalim ne cikcak baska bi marka al:KK66:)

Tmm cnm bnm dualar oku sagina dogru yt uyu bnde bekliycem ins.. bilgi verdigin icinde sagolsin bn bilimiyrdum tansel beyi ::KK70:. Iyigeceler cnm ..

Canım benim opum oldu, simdi sana herşeyi anlatmam lazım:) saat 8 de hastanedeydim b bloğa hasta yatış yerine gittik eşim ile yatisim olduğunu söyledim dr umu sordular nuri bey dedim, işlemi yaptı yarıştaki kişi dosyami hazırladı 1. Katta idama çıktım, bu arada odalar tek kişilik (bunu yazıyorum çünkü bazı yerlerde herkes ayni yere aliniyormus ya aralari perdelere kapatiyolarmiss o yüzden, ben öyle olursa eşini yanıma almazlarmi acaba diye düşünürken öyle olmadığını görünce sevindim:) ) odaya girdikten sonra bi personel ameliyat önlüğünü getirdi giyindim, beklemeye başladım. Biraz sonra bi personel geldi gidiyoruz dedi bindim tekerlekli sandalyeye indim ameliyathaneye, ben orafa beklerken baska bir hasta cikiyodu o arada nuri bey geldi ben burdayim dedi onu gorunce bi sevindim:) Sanırım 08.45 de masadaydim biraz gergindim anestezi Dr çok tatlı bi kadın vardı gergin olduğumu görünce sana bi iğne yapayım rahatlama dedi, ivf hemşiresi bacaklarını falan sabitledi üstünü steriz ortulerle örttü nuri bey geldi uyutabiliriz dedi, bende ben simdi uyumazmisim diye espri yaptım gerisini hatırlamıyorum:) sadece birisi bana adimla seslendi bittigini soyledi, bir sürü yumurta topladıklarıni soyledi bende rüya görüyordum ne güzel dedim:) ne goruyodun dedi hatırlamıyorum dedim:) sonra ne zaman sedyeyle alındım, ne zaman asansöre bindim bilmiyorum. Odada yatağa geçtiğinde agrım vardı:KK43: ve saat 10.15 ti eşim öyle dedi, sanırım 11.15 e kadar devam etti agrim ama dayanabildim, sonra hemşire geldi 16 yumurta topladıklarını, dollenmeleriyle ilgili bilgiyi yarin embriyologlarin arayarak bildirecegini, ve istediğim zaman gidebileceğini söyledi
Bende hemen kalktim giyindim, esinle ödemeyi yaptık çıktık.. Esimle disarida Kahvaltı yaptım ilaçlarını aldim kayinvalideme geldim, şuan uzaniyorum, agrim da yok çok iyiyim şükürler olsun

cnm bu bile bir umut bence hatta ciddi ciddi hamile olabilirsin, bence hemen git bir kan testi yaptır, içini rahatlat, 9. gün kanda değer düşük de olsa çıkar bence, çok sevindim senin adına, umarım hayırlı haberler verirsin.:KK49:

X