Ceydanın Günlüğü

Çok yoruldum ve kendime sıcak su limon hazırladım ☺️

iPhone5s Cihazın' den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Fistik 8 sayfa okudum sonra yoruldum uykusuz bir anayim ben mazur gor:)hala tuvalet sorunun varmiii?halledebildinmi o problemini?

Sabahları zeytinyağı içiyorum. Valla deneme tahtası gibi oldum ya 😔 hallettim gibi tam olmasa da

Mustafa Kemal'in askeri.

Sabah aksam hergun ayni saatte otur bekle canim klozette dik sekilde otur.belli bi sure sonra vucudun alisicak o duzene.ve fazlaca bitki cayi iciyosun farkettim onlar bagirsak tembelligi yapiyo kes onlari bence tatlim.cozum buldugun herseye karsi bagisiklik kazanirsin sen bi benim soyledigimi dene bi hafta

Sabah aksam hergun ayni saatte otur bekle canim klozette dik sekilde otur.belli bi sure sonra vucudun alisicak o duzene.ve fazlaca bitki cayi iciyosun farkettim onlar bagirsak tembelligi yapiyo kes onlari bence tatlim.cozum buldugun herseye karsi bagisiklik kazanirsin sen bi benim soyledigimi dene bi hafta

Anneler ne diyosa doğrudur.. Deniycem :)

Mustafa Kemal'in askeri.

Günaydınlar herkese... 4 gündür tuvalete çıkmadığım için biraz rahatsız uyandım bu sabah şişkinlikten dolayı. Buyrun tartım
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406274821.449355.jpg
100 gr daha elveda diyorum ☺️☺️☺️
Fakat gerçekten çok şişim ve çok rahatsız oluyorum 😔

Mustafa Kemal'in askeri.

İncir yedikten snr ve ılık süt içiorum rahatlamak için denemelisin bitki caylarından uzak dur tembellik 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öğle yemeğim
Fırında karışık sebze( biber soğan domates)
Bir bardak ayran

Bu öğlen az oldu gerçekten. Fakat akşama yemeğe davetliyiz sadece salata yemeyi ve böylece dengelemeyi düşünüyorum

Mustafa Kemal'in askeri.

Aslında en iyi çözüm yine bitki çayı doğandan form ama işte tembellik yinde içioruz

Aslında en iyi çözüm yine bitki çayı doğandan form ama işte tembellik yinde içioruz

Mutlaka iftardan sonra doğadan Mısır püskülü içerim :)

Bugün anneanneme iftara davetliydik. Canım dedem ben gelicem diye döktürmüş yemekleri. Bamya,börülce,mücver,tavuk döner,pilav, çorba yapmış bi de anneannem baklava açmış üstüne. Düşünün böyle ailede nasıl kilo verilir 😔

Ama Ceyda naptı, bir kepçe tarhana çorbası içti. Bir tane bamya aldı çatala. Bir iki tane de börülce TANESİ yedi. Yarım kibrit kutusu karpuz ile yemeği sonlandırdı. Yemekten sonra bi de ben kahve yaptım onu içtik. Öğlen menüm çok sade olduğu için midem de içim de rahat. Tuvalete de çıktım. Bakalım tartı neler söyleyecek yarın ❤️

Bu da motivasyon resmimiz
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406320735.870406.jpg

HANGISI OLMAK İSTERSİN? HER ŞEY SENIN ELINDE.

Mustafa Kemal'in askeri.

Ayy maşallah iştahın cok acık ya senin ben 48 kiloyum yiyipde kilo alamayanlardanım 😔😔 benim sana artık en son tavsiyem yemeğe başlamadan 1 yemek kaşıgı elma sirkesi iç sonra ye bunund faydasın görürsün annemden biliorm

Ayy maşallah iştahın cok acık ya senin ben 48 kiloyum yiyipde kilo alamayanlardanım 😔😔 benim sana artık en son tavsiyem yemeğe başlamadan 1 yemek kaşıgı elma sirkesi iç sonra ye bunund faydasın görürsün annemden biliorm

Valla iştahım çoktur. Yemek yemeği çok çok severim bi de annem olsun anneannem olsun dedem olsun çok leziz şeyler yaparlar yemek kültürümüz de çok gelişmiş. Ondan dolayı böyle oldum zaten. Ama kısıtlıyorum kendimi diyet yaptığım için cidden az yiyorum ne güzel herkes öyle olmak ister. Ama 48 de çok az değil mi be güzelim kız dediğinde popo göğüs olmalı azıcık 😔 tavsiyen için de tesekkür bu arada 😚

Mustafa Kemal'in askeri.

X