Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisesi

Evet orası da var bi yandan da gelinligim kabarık olsun balık giyeyim diyorum bi yandan ama renkli olmayacak gelinlik böyle pembis kabarık nerede giyecegim diyorum ne yapsam ikisini de mi giysem:)

Benim hayalim pembe prenses nişanlıktı ama bişan yapmadan direkt evlendik içimde kaldı :)

Nişanlığını daha sonra başka yerlerde de giyerim diyorsan balık model alman daha mantıklı misal ben gelinliğimi oğlumun sünnetin de tekrar giymeyi düşünüyorum biz de giyiliyor çünkü.

Bence de balık olan daha güzel çoğunluğun dediği gibi düşünüyorum. Kabarık olan pembe gelinlik gibi duruyor ya zaten beyazını giyeceksin inşallah :) mutluluklar Allah tamamına erdirsin bu arada :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nişanlığını daha sonra başka yerlerde de giyerim diyorsan balık model alman daha mantıklı misal ben gelinliğimi oğlumun sünnetin de tekrar giymeyi düşünüyorum biz de giyiliyor çünkü.

Hmmmm o açıdan hiç düşünmedim sizin de hayırlı olsun damatlığını da görürsünüz inşallah oğlunuzun teşekkürler :)

Bence de balık olan daha güzel çoğunluğun dediği gibi düşünüyorum. Kabarık olan pembe gelinlik gibi duruyor ya zaten beyazını giyeceksin inşallah :) mutluluklar Allah tamamına erdirsin bu arada :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok teşekkürler canım Allah hepimize böyle telaşlı işlerle uğraşmayı nasip etsin :)

Merhaba kızlar nişanım için giyeceğim elbise konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.Düşündüğüm renk pudra pembesi model olarak şu ana kadar bu elbiseleri denedim sizce balık mı tercih etmeliyim kabarık mı? Şimdiden tesekkürler Eki Görüntüle 1162796 Eki Görüntüle 1162797

bence gelinlik biçiminde nişan elbiselerinden kaçınmak lazım. gelinliğin ne özelliği kalıyor öyle? insanlar nişanınızda sizi beyaz gelinlik yerine pembe gelinlikle görüyor gibi olur bence. çok şık güzel abiyeler var ben ondan yanayım

bence gelinlik biçiminde nişan elbiselerinden kaçınmak lazım. gelinliğin ne özelliği kalıyor öyle? insanlar nişanınızda sizi beyaz gelinlik yerine pembe gelinlikle görüyor gibi olur bence. çok şık güzel abiyeler var ben ondan yanayım

Teşekkür ederim düşünceleriniz için bakıcam ben de artık en hayırlısında karar veririm inşallah:)

Teşekkür ederim düşünceleriniz için bakıcam ben de artık en hayırlısında karar veririm inşallah:)

rica ederim hayırlı olsun bu arada:KK16:
$korseli-tek-omuz-elbise.jpg

mesala bu tarz abiyeler çok hoş olabilir. tabi çok daha güzeller vardır şimdi öyle bir görsellerden baktm. çelik korseli çok güzel abiyeler var onlara bakın çok dik durduruor insanı birde bel incecik oluyor

rica ederim hayırlı olsun bu arada:KK16:
Eki Görüntüle 1162854

mesala bu tarz abiyeler çok hoş olabilir. tabi çok daha güzeller vardır şimdi öyle bir görsellerden baktm. çelik korseli çok güzel abiyeler var onlara bakın çok dik durduruor insanı birde bel incecik oluyor

Aaaa ilk defa duydum çelik korseli onlara da bakayım kim istemez o gün incecik olmak :):):) Tekrardan teşekkürler:)

Aaaa ilk defa duydum çelik korseli onlara da bakayım kim istemez o gün incecik olmak :):):) Tekrardan teşekkürler:)

ben mezuniyetimde öyle birşey giydim elbise değildi sadece üsttü durun foto bulup koycam. benimki baya eski bişi ama sadce size fiikir olsn diye koyuyorum bel inceliğini görün:)

$10411344_10153139332594386_8147840577052871338_n.jpg

cübbesiz foto bulamadım maalesef :KK43: dediğim gibi benimki çok eski bir şey yeni çıkanlar çok daha güzel. benimki vardır bi 7-8 yıllık daha fazla bile olabilir :KK70:

arkası şu fransız eski filmlerinde gördüğünüz gibi bağlamalı istediğiniz kadar sıkıyorsunuz. içindeki çubuklarda çelik işte

Yani gerçekten incecik ve dümdüz duruyorsunuz bu hoşuma gitti prova yaptıgım abiyecilere soracağım mutlaka :)

gayet göbekli ve hiçde ince bir bele sahip değilim korse güzel kapatıyor :) sorun mutlaka yeni modeller harika duruyor:KK16::KK16:

X