2015 Nisan Anneleri

canım ben folidoce kullanıyorum doktorum 1 tane demişti günde ama hangi hapı kullandığın da önemli bazılarına günde 3 tane diyolar bazıları 1 tane yetiyormuş..

Cnm fol.biol verdi doktorum bn önceden folik plus kullanıyordum artık doktorum a tekrar sorcam

Günaydın bende folic 1 diye birşey kullanıyorum. Ama yine de sorucam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar hamilelilkleriniz hayırlı olsun Allah sağ sağlim eksiksiz noksansız kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah. 2013 yılında ben de nisan annesiydim.

kızlar selam .benimde nisan 7 de bir bebişim olucak çok mutluyum. yarın doktora gidicem. hayırlısı inşallah... ikinci bebeğim .
:KK49: 4.hafta dayım .

Son düzenleme:
Merhaba,
2010 mayıs annesiydim
sanırım 2015 nisanda da nasip olacak... bugün dr.a gitcem inş herkese hayırlı sağlıklı hamilelik süreci dilerim:KK16:

selam arkadaşlar ben de dün akşam test yaptım bat 29 temmuzdu ve gayet koyu bir çift çizgi gördüm hayırlısıysa bende nisan annesi olucam.kan testini muhtemelen bugün akşam üstü yaptırıcam çok mutluyum ikibuçuk senedir uğraşıyodum çok şükür allahıma.bu ay oldu.rabbim isteyen herkese versin inşallah.:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

selam arkadaşlar ben de dün akşam test yaptım bat 29 temmuzdu ve gayet koyu bir çift çizgi gördüm hayırlısıysa bende nisan annesi olucam.kan testini muhtemelen bugün akşam üstü yaptırıcam çok mutluyum ikibuçuk senedir uğraşıyodum çok şükür allahıma.bu ay oldu.rabbim isteyen herkese versin inşallah.:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

hayırlısı olsun:KK9:

Teşekkür ederim isteyen herkes bir an önce kavuşsun bebeklerine inşallah beklemek çok zor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

allahım kısmet ederse bende nisan annesi olacağım. 4 haftalık tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım. ilk bebeğim. 29 yaşındayım hepimize sağlıklar kızlarr :nazar::nazar::nazar::nazar:

herkese merhaba arkadaşlar.ben de inşallah Nisan ayı annelerinden olacağım...Rabbim kucağımıza almayı nasib etsin.Bu 2 bebeğim 5 yaşında bir oğlum var.

allahım kısmet ederse bende nisan annesi olacağım. 4 haftalık tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım. ilk bebeğim. 29 yaşındayım hepimize sağlıklar kızlarr :nazar::nazar::nazar::nazar:

herkese merhaba arkadaşlar.ben de inşallah Nisan ayı annelerinden olacağım...Rabbim kucağımıza almayı nasib etsin.Bu 2 bebeğim 5 yaşında bir oğlum var.

Hayırlı olsun kızlar benimde 5 yaşında bir kızım daha var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar bugün dr gittim.kan tahlili verdim hcg değerim 1282 çıktı..sizlerin kaç çıkmıştı..teşekkürler

X