Loris

svlak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
539
74
34
Loris K67yi kullanan var mı acabaa? adını bilmiyorum kız söylemişti ama unuttum:26: aldım ilk 3 gün buram buramdı harikaydı şimdi 6-7 defa sıkmam gerekiyor sanırım bu loristen kaynaklı... başka parfümde de aynısı olmuştu çünkü

Loris parfüm bence bozuldu, Değiştirmenizi öneririm. Başka açık parfümler deneyin. Ben İxora kullanıyorum gayet de memnunum.

Uzun zamandir loris kullanmiyorum ama bende eyfeli tavsiye ederim. Orjinal kokularina cok yakin ve gercekten kalici.

İxora'nın love diye bir parfümü var, channel coco mademoislle taklidi, onu kullanıyorum. kokusus şeker gibi. fiyatları 100 cc 25 lira.

Loris parfüm bence bozuldu, Değiştirmenizi öneririm. Başka açık parfümler deneyin. Ben İxora kullanıyorum gayet de memnunum.
Uzun zamandir loris kullanmiyorum ama bende eyfeli tavsiye ederim. Orjinal kokularina cok yakin ve gercekten kalici.

vanilya yada pudra kokusu ağırlıkta olsun istiyorum. escada collection'mış adı. çok severek kullanıyorum yazın ağır olmasına karşın ama tek sorun şişe yarılandığında o buram buramlık yok oluyor (bu sanırım her açık parfümde oluyor) ve parfüm boynumda çok uzun süre kaldığında koku çimen ot kokusuna dönüyor.bu da vanilyadan kaynaklı olsa gerek:26:

vanilya yada pudra kokusu ağırlıkta olsun istiyorum. escada collection'mış adı. çok severek kullanıyorum yazın ağır olmasına karşın ama tek sorun şişe yarılandığında o buram buramlık yok oluyor (bu sanırım her açık parfümde oluyor) ve parfüm boynumda çok uzun süre kaldığında koku çimen ot kokusuna dönüyor.bu da vanilyadan kaynaklı olsa gerek:26:

Avon Far Away kullanmanizi oneririm.
Vanilya agirlikli bir koku.
Bende eyfel den aldim 2 ay once :KK1:
Ama hala daha ayni koku.
Oyle cok bi degisim yok.
Ama tabi dediginiz gibi nihayetinde acik parfum. Nereye kadar gidebilir ki? :)

Avon Far Away kullanmanizi oneririm.
Vanilya agirlikli bir koku.
Bende eyfel den aldim 2 ay once :KK1:
Ama hala daha ayni koku.
Oyle cok bi degisim yok.
Ama tabi dediginiz gibi nihayetinde acik parfum. Nereye kadar gidebilir ki? :)

ona da bir bakayım :) tomorrow da çok güzel ama uçuyor kalmıyor koku orjinali de öyleymiş. tabiki kesinlikle :))

ona da bir bakayım :) tomorrow da çok güzel ama uçuyor kalmıyor koku orjinali de öyleymiş. tabiki kesinlikle :))

Parfumlere ayri bir ilgim oldugundan pek cok parfum denedim ve Far Away gercekten mukemmel geldi bana. Tomorrow denemedim , bende onu deneyim bi. :))

Far away'e bayılırım. İlk etapta ağırdır ama üstümde kaldıkça yayılan o pudramsı vanilya kokusuna aşığım. :KK69: Ama avon parfümleri zaten uygun fiyatlı olduğu için hep orijinalini aldım. Aldığımda büyük bir indirimi vardı. 3-4 kutu birden almıştım. Yıllar oldu hala duruyo, bitmedi çünkü sürekli aynı parfümü kullanmıyorum.
Yalnız çok uzun süredir aynı şişeler elimde olduğu için kokular değişmiş biraz doğal olarak. Yenisini almam lazım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

X