bodrum kattaki gelin evim! resimli

Evet canım buncA masrafın altından o işler sayesınde yurttık zatn:) butik tasarımlar yapıyorum kına nişan vs çok tşrkkür ederim güzel düşünceleriniz için hepinize

Ne güzel bisey yeter ki para kazanmak iste bak ne güzel evine atölye kurmussun.ben bile heveslendim tasarım isine:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canım buncA masrafın altından o işler sayesınde yurttık zatn:) butik tasarımlar yapıyorum kına nişan vs çok tşrkkür ederim güzel düşünceleriniz için hepinize

bu işee nasıl basladınız hep merak ediyorum baslangıc nasıl oluyor yapmak isteyen cok arkadasım var ama nerden nasıl baslanacagını bilemiyoruz bende isterdim cok ( tabi yetenek kısmı ayrı hani onun oldugunu varsayarsak nasıl baslanıyor:)) yani malzemeler falan nerde ne alınır nasıl alınır neye göre alınır işk iş nasıl yapılır falan bir sürü soru daha su an aklıma gelmeyen bunu da oaylasırsanız cok sevinirim:KK17:

bu işee nasıl basladınız hep merak ediyorum baslangıc nasıl oluyor yapmak isteyen cok arkadasım var ama nerden nasıl baslanacagını bilemiyoruz bende isterdim cok ( tabi yetenek kısmı ayrı hani onun oldugunu varsayarsak nasıl baslanıyor:)) yani malzemeler falan nerde ne alınır nasıl alınır neye göre alınır işk iş nasıl yapılır falan bir sürü soru daha su an aklıma gelmeyen bunu da oaylasırsanız cok sevinirim:KK17:
ben nişanlımın sayesinde başladım bu işe. o askere giderken ben yokken oyalanırsın diye süprriz yapmıştı bana. malzemelerim genellikle çoğu tuhafiyede satılan malzemeler, butik tasarım olduğu için malzemeden çok el işçiliği ile hazırlanıyor ürünlerim. bu işi yapmak isteyenlere tek tavsiyem şu olur, tek başına yapılacak bir iş asla değil. biz şu an 6 7 kişi çalışıyoruz, herbirimiz bir bölümden sorumluyuz, ancak buna rağmen hiçbirimizin uyumaya dahi vakti olmuyor. yoğunluktan çok emek istediği için. öyle kolay olmuyor yani, ayrıca iş sadece iyi işi ortaya çıkartmakla da bitmiyor. en önemli kısmı onu paara sunabilmek, pazarın arz ve taleplerine cevap verebilmek... işte bunlar epey deneyim ve birikim istiyor. ben zaten moda tasarım bölümü olduğumdan 15 yıllık deneyimli sayılırım arz talepler konusunda. bu sayede bir şekilde oturttuk işi:)

ben nişanlımın sayesinde başladım bu işe. o askere giderken ben yokken oyalanırsın diye süprriz yapmıştı bana. malzemelerim genellikle çoğu tuhafiyede satılan malzemeler, butik tasarım olduğu için malzemeden çok el işçiliği ile hazırlanıyor ürünlerim. bu işi yapmak isteyenlere tek tavsiyem şu olur, tek başına yapılacak bir iş asla değil. biz şu an 6 7 kişi çalışıyoruz, herbirimiz bir bölümden sorumluyuz, ancak buna rağmen hiçbirimizin uyumaya dahi vakti olmuyor. yoğunluktan çok emek istediği için. öyle kolay olmuyor yani, ayrıca iş sadece iyi işi ortaya çıkartmakla da bitmiyor. en önemli kısmı onu paara sunabilmek, pazarın arz ve taleplerine cevap verebilmek... işte bunlar epey deneyim ve birikim istiyor. ben zaten moda tasarım bölümü olduğumdan 15 yıllık deneyimli sayılırım arz talepler konusunda. bu sayede bir şekilde oturttuk işi:)

tesekkürler cevap için cok haklısınız kolay olsa zaten bizde konusmakla kalmaz yapabiliyor olurduk muhtemelen:))) :KK24:

bende bodrum kat deyince ne düşünmüştüm. ne kadar ön yargılıyız. çok güzel olmuş çok zevkli döşenmiş bir ev. mutfak sever biri olarak mutfak biraz daha büyük olaydı iyiydi ama.
sakıncası yoksa kayınpederin gelebiliyomu bu eve o kadar lafın üstüne.

bende bodrum kat deyince ne düşünmüştüm. ne kadar ön yargılıyız. çok güzel olmuş çok zevkli döşenmiş bir ev. mutfak sever biri olarak mutfak biraz daha büyük olaydı iyiydi ama.
sakıncası yoksa kayınpederin gelebiliyomu bu eve o kadar lafın üstüne.

gelip "bir üst kat olsaymış iyimiş" diyebilecek kadar da yüzsüz...

Bodrum kat diyince üzerine de yasanan problemleri okuyunca kisitli bir bütce ile dösenmis bir ev canlandi gözümde ilk ama masallah gayet kaliteli esyalarla oldukca zevkli dösenmis. Sahsen bu evi gören bunca problem yasadiginizi aklina bile getirmez. :) Renkler, ayrintilar hepsi cok hos ve klasik ev dösemelerinden uzak olusu da ayri bir güzel. Güle güle oturun, mutlulukla, agiz tadiyla, emeginize degmis.

evinize tek kelimeyle ba-yıl-dımmmmmm :KK9:
bodrum kat da olsa teras kat da olsa o evde huzur varsa saray sayılır gerisi hiç önemli değil
ayrıca çok zevkli döşenmiş seçimlerinizden dolayı tebrik ediyorum ve ömür boyu huzurla yaşamanızı diliyorum:nazar::nazar:

yazdıklarınızı okuyunca ortalama bır ev cıkacagını sandım ama fotografları gorunce sok oldum!bu ne tatlı ne duzenlı ne huzurlu bır ev yahu!cok guzel dosemıssınız bodrum bana sızın apartmanı gosterseler evın ıclerıne bakarak ben sızın evı secerım vallahı ust katta normal bı evdense...salon hele calısma odası hepsı bırbırınden zevklı, en guzel kararı vermıssınız kucuk olsun huzur olsun gerisi bos ama sızın evınız bu cumleyı haketmeyecek kadar şirin
dusuk butceyle bunu yaptıysanız demek butcenız olsa neler yapacaksınız,zevklı bırıymıssınız huzurla oturun:KK16::KK16:

Sevgili Nilüfer öncelikle belirtmek isterimki, sana ve düşüncene çok saygı duydum. Seni kutlarım insan isteyince samanlık seyran olurmuş. Evi yuva yapan kadındır.evin çok şirin.

bayildim bayildim. boyle bodrum katina can kurban. sizin cocugunuz olabilirim:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
harika harika bayıldımmmm ne olur zevkinizden bizde faydalanalımm eşyalarınızı nerden aldınız yatak odanız ikea sanırım ama masa konsol kçşemm bayıldımm yaa güle güle ağız tadıyla oturunnn

X